تاریخ ارسال : ۰۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۸:۱۴ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly

تنبیه نظامی برای ورزشکار حرفه‌ای

کاشان نیوز: بدنبال حواشی بوجود آمده در فینال لیگ برتر کشتی آزاد، علیرضا کریمی عضو دارنده مدال برنز جهان و عضو تیم ایزی پایپ ،با تنبیه عجیبی از سوی یگان خدمتی خود مواجه شده و به جای حضور در اردوی تیم ملی، ۲۴ ساعت در پادگان محل خدمتش بر سر پست نگهبانی به سر می‌برد.

به گزارش پایگاه خبری اعتدال، حواشی بوجود آمده درباره قهرمانی تیم کشتی آزاد بیمه رازی در لیگ برتر کماکان ادامه دارد تا جایی‌که علیرضا کریمی دارنده مدال برنز جهان،طلای جوانان جهان، ۲ طلای آسیا و عضو تیم ملی در المپیک ریو که باید یک ماه دیگر در رقابت‌های جهانی رده امید برای ایران کشتی بگیرد، به جای حضور در تمرینات تیم ملی در حال نگهبانی در پادگان محل خدمتش است!

پس از قهرمانی بیمه رازی در لیگ کشتی آزاد که با برتری ۵ بر ۳ این تیم مقابل ایزی پایپ کاشان در فینال لیگ برتر همراه بود،حواشی زیادی درباره قهرمانی بیمه رازی بوجود آمد. علیرضا کریمی چهره شاخص کشتی ایران در حالیکه تمرینات خود را در اردوی تیم ملی پشت سر می گذاشت با اصرار سرمربی تیم ایزی پایپ قبول کرد یک کشتی برای این تیم در مرحله نهایی لیگ آن هم مقابل تیم ستارگان ساری در دیدار نیمه نهایی بگیرد که این موضوع در قرارداد ثبت شده وی در سازمان لیگ کشتی نیز درج شده است.

کریمی نیز طبق قرارداد در دیدار نیمه نهایی مقابل کامران قاسم‌پور از ستارگان ساری به روی تشک رفت و در یک مبارزه سخت و نفسگیر با نتیجه ۴ بر ۴ به برتری رسید.

با صعود تیم ایزی پایپ به فینال و مصاف سخت و سرنوشت‌ساز این تیم مقابل بیمه رازی، مسئولان ایزی پایپ به کریمی پیشنهاد می دهند که وی در دیدار نهایی نیز کشتی بگیرد و او نیز با قبول پیشنهاد مالی مسئولان تیم، قبول می‌کند در دیدار نهایی به روی تشک برود.

اما مسئولان بیمه رازی که مشخص نیست چگونه از متن دقیق قرارداد کشتی‌گیران رقیب آگاه بوده‌اند با اطلاع از این جریان، اعتراض خود را اعلام می‌کنند که در نهایت باعث می‌شود کریمی نتواند در دیدار فینال حاضر شود.

حال علیرضا کریمی که به عنوان سرباز در خدمت تیم ملی کشتی است و باید یک ماه دیگر در رقابت‌های جهانی لهستان برای ایران به روی تشک برود با تنبیه مسئولان رعد پدافند ارتش از صبح چهارشنبه به مدت ۲۴ ساعت بصورت ۲ ساعت نگهبانی و ۲ ساعت استراحت در پادگان باشد تا به این شکل فرصت حضور در اردوی تیم ملی در برهه حساس کنونی را از دست بدهد!

ظاهرا مسئولان یگان خدمتی این کشتی‌گیر بدلیل اینکه تصور می‌کنند علیرضا کریمی به عمد برای تیم ایزی پایپ کشتی نگرفته، برای تنبیه وی وارد عمل شده‌اند و وی را در پادگان نگه داشته‌اند!

ترکیب عجیب تیم ایزی پایپ در فینال که از سوی سرمربی این تیم اعمال شد و همچنین نحوه انعقاد قرارداد با کشتی‌گیران شاخص همچون علیرضا کریمی و گنو پتریاشویلی گرجستانی و دارنده مدال برنز المپیک و طلای جهان نیز دراینباره عجیب و غیر حرفه‌ای بنظر می‌رسد.

علیرضا کریمی در دور مقدماتی لیگ به دلیل گذراندن خدمت سربازی برای تیم رعد کشتی می‌گرفت اما پس از توافق مسئولان رعد با تیم کاشان، کریمی در مرحله نهایی لیگ برای تیم ایزی پایپ به روی تشک رفت.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=69017
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: