تاریخ ارسال : ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت : ۹:۲۶ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly

تیم دختران هیات والیبال کاشان نایب قهرمان شد

کاشان نیوز: در لیگ مسابقات شهرستان‌های استان اصفهان نماینده کاشان در مصاف با تیم منتخب اصفهان  بازی را واگذار کرد و به مقام نایب قهرمانی رضایت داد.دیدار نهایی بین دو تیم کاشان و اصفهان دیروز ۱۹ شهریور در سالن ورزشی تختی اصفهان برگزار شد.

صدیقه اشتری سرمربی تیم والیبال دختران هیات والیبال کاشان طی گفتگویی به خبر نگار کاشان نیوز گفت: بازی فینال بین تیم کاشان و منتخب اصفهان ساعت ۱۷/۳۰ در سالن تختی اصفهان برگزار  شد و متاسفانه تیم کاشان در  دو  ست متوالی با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۱ باخت و به مقام نایب قهرمانی رسید. این تیم  از طرف هیات والیبال کاشان‌ و باشگاه باریج اسانس  به مسابقات اعزام شده بود.

سرمربی تیم دختران هیات والیبال کاشان در ادامه ی گفتگویش  به خبرنگار کاشان تصریح کرد که در تیم منتخب اصفهان هفت ملی پوش حضور داشتند در حالی که در تیم کاشان دو ملی پوش بیشتر نبودند .

اشتری در ادامه افزود که : امیدوارم در آینده کاشان  یک «تیم منتخب»   با یک‌ جلسه  تمرین در هفته داشته باشد تا بتوانیم نتایجی در خور بچه های شهرمان ‌ کسب کنیم. برای این سری از مسابقات فقط ما سه جلسه دور هم‌ جمع شدیم  رفتیم مسابقه دادیم.

گفتنی ست الهه حلاج و فاطمه عنایت دو ملی پوش کاشانی  هستند که  در این تیم حضور داشتند.

لازم به ذکر است که مسابقات والیبال شهرستان های استان اصفهان با حضور ۱۶ شهرستان آغاز شد که پس از انجام ۲۸ بازی حساس، چهار تیم اصفهان، کاشان، نجف آباد و فلاورجان به ترتیب مقامهای اول تا چهارم را از آن خود کردند.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=72068
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: