تاریخ ارسال : ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۹:۲۹ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly
«17 آبان‌ماه» آخرین فرصت ارسال آثار

ثبت‌نام در جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان تمدید شد

کاشان نیوز: سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان از تمدید مهلت ثبت‌نام در این جشنواره تا ۱۷ آبان‌ماه جاری خبر داد.
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، سید مهدی رضوی‌زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به تقاضاهای متعدد و استقبال گسترده هنرمندان عرصه نمایش، فرصت شرکت در جشنواره سیزدهم تا ۱۷ آبان‌ماه ساعت ۲۴ تمدید شد.
وی با اشاره به انجام فرآیندهای پس از ثبت‌نام تصریح کرد: پس از ارسال آثار فرآیند اعلام نتایج بازخوانی متون، معرفی منتخبان و اعلام نهایی نمایش‌های برگزیده بر اساس تقویم زمانی مشخص انجام می‌گیرد.
سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان در خصوص شرایط و مدارک موردنیاز برای جشنواره بیان کرد: متقاضیان نخست باید با مراجعه به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی mehrfestival.ir به ثبت‌نام و دریافت کد رهگیری مبادرت ورزیده و همچنین سه نسخه از متن نمایشنامه را به همراه فیلم نمایش از طریق پست به نشانی دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
رضوی‌زاده در مورد مدارک موردنیاز متقاضیان حضور در جشنواره نیز گفت: علاقه‌مندان باید علاوه بر مجوز کتبی نویسنده، چکیده سوابق هنری کارگردان، چکیده سوابق هنری گروه و خلاصه متن نمایش را در یک صفحه A4 و به‌صورت تایپ‌شده، به دبیرخانه ارائه کنند.
وی همچنین بر لزوم ارسال سه نسخه متن نمایشی تایپ‌شده در بخش صحنه‌ای و سه حلقه لوح فشرده فیلم نمایش در بخش خیابانی (ترجیحاً با فرمت VOB یا MP4) به دبیرخانه جشنواره از طریق پست تأکید کرد.
سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، در خصوص راه‌های ارتباطی با دبیرخانه جشنواره سیزدهم متذکر شد: متقاضیان می‌توانند آثار خود را به «کاشان، میدان شورا، بلوار شهیدان خاندایی، فرهنگسرای مهر، دبیرخانه سیزدهمین دوره جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان» با کد پستی ۱۳۱۱-۸۷۱۳۵ ارسال و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۱-۰۳۱۵۵۴۲۴۲۰۰ تماس حاصل یا به تارنمای رسمی جشنواره مراجعه کنند.
شایان‌ذکر است سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان در بخش‌های نمایش‌های خیابانی، صحنه‌ای و کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی از ۱۴ تا ۲۱ دی‌ماه سال جاری به میزبانی فرهنگسرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار می‌شود.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=69123
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: