تاریخ ارسال : ۲۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۱۰:۳۰ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly
به مناسبت هفته کتاب و در برنامه «دیدار با یار مهربان»

جابر تواضعی برای بچه‌ها از لذت‌های کتاب و نوشتن می‌گوید

جابر تواضعیکاشان نیوز: جابر تواضعی نویسنده کودک ونوجوان و روزنامه نگار باسابقه کاشانی درباره کتاب و کتاب‌خوانی با بچه‌ها گفت‌وگو می‌کند.
این نویسنده به دعوت انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، صبح روز دوشنبه ۲۵ آبان ماه در مدرسه پیله‌وریان کاشان، درباره لذت‌های کتاب خواندن و نویسندگی برای بچه‌ها صحبت می‌کند.
این برنامه به مناسبت بزرگداشت هفته کتاب و با عنوان «دیدار با یار مهربان» با هماهنگی اداره آموزش و پرورش کاشان برگزار می شود.
به گفته معصومه انصاریان، دبیر انجمن نویسندگان کودک و نوجوان در گفت‌وگو با مهر، در این طرح ۵۰ نویسنده به عنوان نماینده‌ انجمن نویسندگان کودک و نوجوان در مدارس تهران و شهرستان‌ها با مخاطبانشان دیدار می‌کنند.
از میان این شاعران و نویسندگان می‌توان به جعفر ابراهیمی، منوچهر اکبرلو، طاهره ایبد، محمود برآبادی، زهره پریرخ، عباس عبدی، فرهاد حسن‌زاده، مجید راستی، افسانه شعبان‌نژاد، اسدالله شعبانی، محمد‌رضا شمس، علی‌اصغر سیدآبادی و محمدرضا یوسفی اشاره کرد.
جابر تواضعی نویسنده و روزنامه‌نگار، تاکنون کتاب‌های مختلفی را منتشر کرده که از میان آن‌ها می‌توان به «زیر درخت انجیر» برای نوجوانان اشاره کرد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=49790
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: