تاریخ ارسال : ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت : ۸:۵۹ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly
معاون فرهنگی دانشگاه کاشان:

«جشنواره حرکت» رویدادی برای رقابت، عرضه ونمایش دستاوردهای برترعلمی دانشجویی

کاشان نیوز: سومین جشنواره درون دانشگاهی حرکت دانشگاه کاشان با شرکت ۳۰ انجمن علمی و فرهنگی با حضور رئیس، اعضای هیات رئیسه این دانشگاه آغاز بکار کرد.

رئیس دانشگاه کاشان با تشکر از دانشجویان و انجمن های علمی در برپایی این جشنواره علمی گفت: اگر آینده کشورمان بخواهد رشد کند در قالب اینگونه فعالیت های دانشجویی باید انجام شود از معاونان و مدیران دانشگاه خواست تا حمایت و هماهنگی لازم را برای فعالیت های انجمن های علمی دانشجویی داشته باشند.

معاون فرهنگی دانشگاه کاشان هم در این مراسم گفت: «جشنواره حرکت» رویدادی برای رقابت، عرضه ونمایش دستاوردهای برترعلمی دانشجویی است.

دکتر حسین ستار، همچنین از ایجاد خانه علم در این دانشگاه خبر داد و اظهار امیدواری کرد: با راه اندازی خانه علم هر چه زودتر فعالیت های انجمن های علمی در یک جا متمرکز و انجمن ها بتوانند فعالیتهایشان را ارتقاء بخشند.وی از زحمات همه دست اندرکاران به خصوص دبیر مجمع انجمنهای علمی دانشگاه اقای حسینی تشکر نمود.

حسینی نیز در ابتدای این مراسم با بیان روند زحمات و تلاشهای انجمنهای علمی دانشگاه بر عزم جدی انجمنهای علمی در سال اینده اشاره نمود و ضمن تقدیراز همراهی دانشگاه خواستار حمایت و تقویت بیشتر دانشگاه و هیات رئیسه از فعالیتهای انجمنهای علمی گردید.

گفتنی است جشنواره حرکت درون دانشگاهی دانشگاه کاشان با بیش از سی غرفه انجمنهای علمی متفاوت از دیروز شروع شده و تا ۱۸ اردیبهشت برگزار می شود.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=70858
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: