تاریخ ارسال : ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ساعت : ۱:۵۱ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly

جشن خیریه موسسه آوای فرشتگان برگزار شد

کاشان نیوز- فهیمه استادیان : جشن خیریه مؤسسه آوای فرشتگان کاشان با شرکت مددجویان این مؤسسه، خیرین و مسئولان به همراه فرماندار کاشان عصر چهارشنبه ۱۴ شهریور ماه در تالار فیض دانشگاه کاشان برگزار شد.

صدیقه رایگان مدیریت مؤسسه آوای فرشتگان هدف از برگزاری این مراسم را شناساندن این مجموعه و توانایی‌های مددجویان تحت پوشش آن به مردم کاشان و اجرای یک برنامه ی شاد و مفرح برای مددجویان مؤسسه و خانواده.های آن‌ها عنوان کرد. همچنین با بیان اینکه این مجموعه با پیشینه‌ای ۱۴ ساله در حال حاضر از ۳۵ مددجوی دختر بالای پانزده سال کم توان ذهنی مراقبت می‌کند؛ اما به دلیل برخی مسائل هنوز موفق به دریافت مجوز از سازمان بهزیستی نشده و در قالب یک سازمان مردم نهاد فعالیت می‌کند، از مسئولان مربوطه خواستار توجه بیشتر به این مؤسسه شد.

رایگان در ادامه بیان کرد: در مؤسسه آوای فرشتگان انواع آموزش‌ها اعم از هنری و مهارت‌های زندگی به مددجویان آموزش داده می‌شود به گونه‌ای که این افراد می‌توانند به راحتی در جامعه با دیگران ارتباط برقرار کرده و نیازهای خود را رفع کنند.

این برنامه شامل دکلمه خوانی، اجرای آواز گروهی و نمایش بود که توسط مددجویان و با کمک و همکاری گروه‌های هنری کاشان اجرا شد. هم زمان با اجرای این مراسم، نمایشگاهی از آثار هنری دختران تحت پوشش مؤسسه آوای فرشتگان در همان مکان در معرض دید شرکت کنندگان قرار داده شد.

موسسه مردم‌نهاد آوای فرشتگان واقع در بلوار مطهری ، کوچه بیان دهم ، پلاک ۱۳ با شماره تلفن‌های ۵۵۵۴۷۳۲۷ و ۰۹۱۳۳۶۱۰۴۶۴ آماده دریافت کمک‌های خیرین کاشانی است.

 

عکس از مهدی رعیت

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=72025
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: