تاریخ ارسال : ۰۱ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۵۲ ب.ظ ۱ نظر
Print Friendly

جلسه آمادگی مقابله با شرایط اضطراری آلودگی هوا در کاشان برگزار شد

کاشان‌نیوز: نظر به بروز شرایط ناسالم هوا برای گروه‌های حساس اولین جلسه آمادگی مقابله با شرایط اضطراری آلودگی هوا با حضور دستگاه‌های ذیربط روز پنج‌شنبه در محل مدیریت بحران فرمانداری ویژه کاشان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره حفاظت از محیط‌زیست کاشان، در این جلسه بر اساس گزارش‌های واصله از اداره هواشناسی مبنی بر ناپایداری هوا در روزهای آینده مقرر گردید کلیه دستگاه‌های مرتبط آمادگی لازم جهت اقدامات پیشگیرانه به‌منظور کاهش عوارض ناشی از آلودگی هوا را مدنظر قرار دهند.

لازم به دکر است که قبلاً در مواجهه با آلودگی هوا جلسه آمادگی مقابله با شرایط اضطراری آلودگی در کاشان برگزار نگردیده بود.
ضمناً بر اساس شنیده‌ها رئیس اداره محیط‌زیست کاشان نیز تغییر کرده و یکی از کارمندان این اداره به‌عنوان جایگزین محمود قهرمانی تعیین گردیده است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=69797
مطالب مرتبط

  • ناشناس دی ۳, ۱۳۹۶ - ۱:۴۵ ب.ظ - پاسخ دادن

    به نظر من این جلسات را باید عده ای بساز و بفروش در کاشان برگزار کنندچون انها هر طور دوست داشته باشندبا طراحی و بی طراحی می سازند و بعد هم با اندکی جریمه به صورت قسطی شاید پرداخت کنند .مدیران شهری مانند آب،برق وگاز هم کت و شلوار می پوشند و انشعابات به انها می دهند واقعا چه می کنند این مدیران در شهر کاشان….

    (0)(0)
  • دیدگاه شما

    لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: