تاریخ ارسال : ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۲۹ ب.ظ ۶ نظر
Print Friendly

جلسه معارفه شهردار جدید کاشان انجام شد/ گزارش تصویری

کاشان نیوز: جلسه معارفه شهردار کاشان عصر امروز با حضور استاندار اصفهان، فرماندار کاشان و تنی چند از اعضای شورای شهر، نماینده شهرستان در مجلس و قریب به اتفاق مدیران شهری در حضور پرتعداد شهروندان کاشان انجام شد.

قسمتی از این جلسه که برای تودیع و تجلیل از شهردار سابق برنامه ریزی شده بود با عدم حضور وی اجرا نشد و علاوه بر شهردار سابق پدر وی که عضو شورای شهر است و نیز عفت پدرام فر و علی هاشمی طاهری نیز در این جلسه شرکت نکردند.

 

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=68660
مطالب مرتبط

 • کوتوله سیاسی3 مهر ۱۸, ۱۳۹۶ - ۷:۵۰ ب.ظ -

  اینکه کاشان نیوز همه را بی ادب می داند و خود را صاحب شعور و درک می داند عمق غرور این رسانه ضعیف است. کاشان نیوز ادعای حرفه ای بودن دارد ولی حاضر نیست خبر یک واقعه را حتی درست ارایه کند.شما از یک مراسم گزارش و خبر ارایه می کنید.آیا آقای ساداتی نژاد در جلسه نبوده است که حتی یک عکس از ایشان در عکس ها قرار نداده اید.آخر این چه استدلالی است که چون ساداتی نژاد با کاشان نیوز مصاحبه نمی کند پس باید عکسش را از یک خبر و تصاویر آن خبر هم باید حذفش کرد. آخر این چه استدلال مسخره ومضحکی است؟ آخر این چه بچه بازی است که کاشان نیوز درآورده است؟آیا رسانه های حرفه ای واقعی این گونه عمل می کنند؟ شما می توانید ساداتی نژاد را نقد کنید و اصلا ایشان را قبول نداشته باشد، ولی حذف تصویر ایشان از تصاویر یک خبر عمق کینه وعقده کاشان نیوز نیست؟ البته خوانندگان منصف این کینه کاشان نیوز را به خوبی درک کرده اند و لزومی به دلیل نیست..کاشان نیوز رسانه عده ای کوتوله سیاسی است که فهم سیاسی بسیار سطحی دارند..اگر کوتوله نبودند تصویر ساداتی را به بهانه واهی حذف نمی کردند چون که با آنها مصاحبه نمی کنند. تصور می شد کاشان نیوز ارگان اصلاح طلبان واعتدالیون است. این تصور غلط است. کاشان نیوز رسانه انسان های ضعیف است که حتی از عکس رقیب سیاسی خود هم هراس دارند واین معنای کوتوله سیاسی است… به جای ترس از رقیب کمی کار رسانه ای بیاموزید و به جای توهین به دیگران کمی به قواعد حرفه ای پایبند باشید.. شما تحمل حتی یک نقد ساده را ندارید و خودرا اصلاح طلب واقعی می دانید. تحمل رقیب سیاسی خود را ندارید و خود را اعتدال گرا می دانید.البته این بیان ها و مطالب هیچ اثری بر رسانه کاشان نیوز ندارد چون در تعصبات و کینه های شخصی و منفعتی مسوولان خود گرفتار است.

  (2)(0)
  • مدیر سایت مهر ۱۸, ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴ ب.ظ -

   اگر توهین کردن نشانه کوتوله بودن در عرصه سیاست است دیدگاهی که شما نوشته‌اید دلیلی آشکار بر انتساب این صفت بر شماست.
   ما دلیلی نمیبینیم که وقتی یک وکیل حاضر نیست به موکلین‌اش پاسخگو باشد برای تبلیغ وی خود را هزینه کنیم. این را با جرئت و شجاعت اعلام کرده و مسئولیت آنرا نیز میپذیریم.اما شما که جرئت ندارید نام واقعی خود را هم بیان کنیدچطور ادعای نقد دارید که البته نقد نیست فحاشی و توهین است.
   حتی الزامی هم برای انتشار دیدگاه شما نداریم اما برای اینکه شهروندان بدانند طرفداران آقای ساداتی نژاد چگونه با رسانه برخورد می‌کنند آنرا منتشر می‌کنیم.
   ما به قضاوت مردم اعتقاد راسخ داریم.
   و اما ترس از چه؟ شما از چه ترسی صحبت می‌کنید؟ ما حاضر نیستیم کسانی را که جرئت حضور در عرصه پاسخگویی را ندارند برجسته کنیم!
   شما بجای اینکه این نقص را برطرف کنید فرار به جلو کرده و ما را متهم می‌کنید؟ چرا از آقای ساداتی نژاد نمی‌خواهید در یک مصاحبه شرکت کند؟
   مگر مصاحبه چه اشکالی می‌تواند ایجاد کند؟
   کاشان نیوز به چه کسی توهین کرده است؟ آیا عدم انتشار عکس یک نفر که حاضر به مصاحبه نیست را توهین تلقی می‌کنید؟
   شما یک رسانه مجیزگوی بی خاصیت را می‌پسندید که اخبار بی خاصیت و تکراری را بازنشر کند! و کاشان نیوز اینگونه نیست. و دلیل عصبانیت شما از کاشان نیوز همین است.
   اگر کاشان نیوز یک رسانه ضعیف و کوتوله سیاسی و غیر حرفه‌ای و بچه بازی است شما چرا اصرار دارید عکس و خبر آقای ساداتی نژاد را منتشر کند؟

   (0)(2)
   • نمی خواهم نامم رابنویسم اشکالی داردآقاجان؟!شمااختیارداریددرج کنیدخواستیدنکنید.... مهر ۱۹, ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱ ق.ظ -

    آقاایشان مایل به مصاحبه باشمانیست به هردلیل…
    چراناراحت می شوید؟
    نکندازمصاحبه دنبال اعتبارجمع کردن برای خودهستید؟
    اگرهستیدکه هیچ واگرنه معذرت می خواهم.
    لطفاتوجه کنیدکه شایددلش نخواهد
    یعنی شمامی فرماییددلش نخواهدهم بایدباشمامصاحبه کندآخه به چه دلیل وبرهان؟!
    دست برداریدازاین بازی های رسانه ای برادر
    شماکه حتی این متن مرابرنمی تابیدچکونه می خواهیدعدالت وانصاف رادرمصاحبه رعایت کنید
    ارقدیم گفته اندبایدازچندچیزحذرکردیکی اش رسانه بی انصاف
    لطفاعکس روچاپ کنیدبی طرفی خودرااثبات کنیدبنده قول می دهم تاثیرمی کندوشماهم سری توی سرهادرمی آورید
    والله به خدا

    (1)(0)
    • مدیر سایت مهر ۱۹, ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴ ب.ظ -

     موضوع، حکایت “گربه مسکین اگر پر داشتی…” است!
     در ابنای بشر چون شما نیست، از پررویی و خودبسندگی و خودپسندی!
     حقیقت این است که ما برای جلوگیری از اشتهار به صفتی خاص از انتشار اخباراشخاصی خاص حذر می‌کنیم! همانطور که قبلاً گفتیم؛ ماهم دلمان نمی‌خواهد خبر کسی را منتشر کنیم.
     شما چنان در خودخواهی غرق شده‌اید که برخلاف ما انتشار خبر شما در کاشان نیوز را باعث اعتبار ما می‌دانید! در حالیکه شما به دنبال کسب اعتبار هستید و با دست پس می‌زنید و با پا پیش می‌کشید.
     استدلالی جالبی است که شما دلتان نخواهد مصاحبه کنید. این عین درستی است و حق شماست اما اگر ما دلمان نخواهد خبر شما را کار کنیم بی اصاف و کوتوله و …هستیم.
     ما راضی نیستیم برای مشهور شدن کاشان نیوز به زحمت بیفتید! ما نه شیر شتر میخواهیم و نه دیدار عرب.

     (0)(1)
 • حسن مهر ۱۵, ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴ ق.ظ -

  خوش میادبه حدی ازدکترقلبها(ساداتی نژاد)کینه داری که حتی حاضرنشدی عکسشو بگذاری.بسوزیدکه تااین حوالی بوی سوزشتون میاد

  (6)(1)
  • مدیر سایت مهر ۱۵, ۱۳۹۶ - ۲:۰۲ ب.ظ -

   گفته‌اند: ادب مرد به ز دولت اوست، بنابراین یا شما مرد نیستی یا ادب نداری.
   خبر را بخوانید اگر اسم ساداتی نژادتان نبود درونتان را بیرون بریزید! و از ادبیات …نژادی استفاده کنید.
   دلیلی هم ندارد کسی که اعتباری برای افکار عمومی و رسانه قائل نیست و حاضر نیست با یک رسانه منتقد مصاحبه کند هر روز خبر و عکسش را منتشر کنیم.
   همان ویژه نامه‌های فامیلی و بیلبوردهایی که با هزینه‌های گزاف خرج تبلیغ ایشان میشود کفایت میکند.

   (1)(6)