تاریخ ارسال : ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ساعت : ۱:۱۰ ق.ظ ۲۱ نظر
Print Friendly

جوابیه‌ای در خصوص «فیش حقوقی یک کارمند شهرداری کاشان!»

کاشان نیوز: این مطلب ارسالی از سوی مدیر محترم «مرکز ارتباطات راهبردی و امور بین الملل شهرداری کاشان» است، علی‌رغم اینکه ذیل متن نامی جز «شهرداری کاشان» درج نشده و مطلب نیز در سربرگ رسمی شهرداری نست اما از آنجا که آقای فرجی طی تماس تلفنی اظهار نمودند که جوابیه ارسال شده است، همانگونه که در متن ذیل درخواست شده بدون توضیح، مطلب ارسالی درج می‌گردد و توضیحات ضروری جداگانه منتشر خواهد شد. توجه فرمایید:

«مدیریت سایت خبری کاشان نیوز
باسلام با توجه به قوانین مطبوعات و رسانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر درج جوابیه مطالب منتشر و اتهام زنی به افراد و یا ارگان ها مطلب فوق را بدون هیچ گونه مقدمه در همان بخش و ستونی که مطلب را درج نموده اید منتشر نمایید و چنانچه توضیحاتی در این زمینه دارید در پی نوشت مطلب بصورت جداگانه می بایست درج نمایید.
جوابیه شهرداری کاشان
سنگ اندازی به قطار توسعه کاشان بدلیل نرسیدن به منافع گروهی و شخصی
امروزه با گسترش تکنولوژی و ایجاد سایت ها و وبلاگهای خبری و آزادی عقیده و بیان،متاسفانه عده ای باسوء استفاده از این آزادی باراه اندازی و تاسیس یک وبلاگ و یا سایت خبری برای رسیدن به منافع شخصی اقدام به تشویش افکار عمومی و اتهام زنی های واهی می نمایند که پیش از هرتوضیحی شایسته است که از زحمات سایر عزیزان اصحاب رسانه که جانب صداقت و درستی را سرلوحه کارخویش  قرار داده اند ،تشکر ویژه داشته باشیم.
اما دراین میان اتهام زنی وبسایت محلی کاشان نیوز به شهرداری کاشان تبدیل به یک سریال تکراری شده است و پاسخ دادن به این اتهام زنی ها به مانند آب در هاون کوبیدن می باشد ،اما شهرداری کاشان برای تنویر افکار عمومی، بدلیل شبهه آفرینی های غرض ورزانه گردانندگان این سایت محلی اعلام می کند آنچه که تحت عنوان فیش حقوقی یک کارمند شهرداری در این وبسایت منتشر شده است ،تلفیق سوء و مصداق القاء است .
بدین معنا که تصویری از فیش حقوقی کارمند شهرداری ، بدون توضیح در این وبسایت منتشر کرده اند تا القا شود که حقوق یک کارمند شهرداری مبلغ گزافی است.
حال آنکه این مبلغ پرداختی عقب افتاده و مابه التفاوت حقوق ۶ ماهه این کارمند می باشدکه بدلیل صدور حکم کارگزینی ایشان در اسفندماه و شروع به کارشان در مهرماه ۹۲ فیش مندرج در اسفند ماه به این شکل صادر شده است که از شیطنت ها و القائات این وبسایت مخفی مانده است.
امید است تا با مراجعه به محکمه وجدان انسانی خویش پیش از آنکه بدنبال تخریب دیگران باشیم برای رفع عیوب وقت بگذاریم و بپذیریم که چنین اقداماتی در هیچ آیین و مذهبی و حتی محکمه وجدانی هرانسان مقبول نیست .
و درپایان با کلامی از امام صادق (ع) شمارا به انصاف دعوت می کنیم.
امام صادق(ع) می فرمایند:  
“کسی که به منظور عیب جویی و ریختن آبروی مؤمن و این که او را از نظر مردم بیندازد سخنی را نقل کند، خداوند او را از ولایتش بیرون کرده، به سوی ولایت شیطان می فرستد ولی شیطان هم او را نمی پذیرد”.
 
شهرداری کاشان»

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=40252
مطالب مرتبط

 • اهل کاشانم فروردین ۶, ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۶ ق.ظ - پاسخ دادن

  جناب آقای فرجی : باسلام ، چند نکته :
  ۱- فکرنمیکنید این حقوق برای شش ماه هم زیاد باشد
  ۲- لطفا مقدار وامی که ایشان در ورود به شهرداری گرفته وجزء کسورات است ذکر کنید
  ۳- شما که دم از فعالیت جهادی میزنید میزان حقوق خودتان را که فردی تازه وارد در شهرداری کاشان هستیدوهیچگونه سابقه ای ندارید برای مردم بنویسید تامردم بدانند مدیرجهادیشان چندحقوق میگیرد
  ۴- نحوه ورود خود به شهرداری را برای مردم ذکرکنید.درحالی که استخدام وجذب نیرو ممنوع است.
  ۵- نحوه ورود رفقای خویش آقایان رضازاده مدیر محترم حراست ، پارساهیئت مدیره رفاهی تفریحی؛ خادم شورای رفاهی تفریحی و…. راکه هیچگونه تجربه ای در شهرداری نداشته اید را برای مردم ذکرکنید

  (4)(1)
 • رضا فروردین ۴, ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۳ ق.ظ - پاسخ دادن

  آقای فرجی! ای کاش هیچ جوابیه ای نمی دادید وماحداقل احتمال میدادیم این خبر کذبه. وامصیبت!چه خبره تواین شهرداری آقایان ارزشی و عدالت گرا!!!!

  (6)(1)
 • سید فروردین ۳, ۱۳۹۴ - ۸:۳۷ ب.ظ - پاسخ دادن

  آقای ف…[حذف توسط مدیر سایت] تجربه ندارد ولی دارای توهم زیادی است توهم زده است شهردار گول توهم های ایشان را خورده یادم نمیره به گرانمایه میگفت حاجی نگران نباش رای مال توست گرانمایه ساده هم خوشخیال نتیجه اش را گرفت حالا نوبت شهرداره شهردار جوان بیدار شو این مرد شمارا به حال جناب دکتر گرانمایه گرفتار نکند او که اینقدر بزرگ سرشناس ارزشمند بود .به زودی متوجه خواهی شد

  (3)(0)
 • هادی فروردین ۲, ۱۳۹۴ - ۱:۳۰ ق.ظ - پاسخ دادن

  جناب آقای ف…[حذف توسط مدیر شایت]
  اگر به این سؤال هم پاسخ بدید خیلی از شما ممنون میشیم.میشه بفرمایید چرا برای بن های عیدی کارکنان شهرداری با فروشگاه آران و بیدگل قرارداد بسته اید؟ آیا در کاشان بزرگ شما که میخواین استان بشه یک فروشگاه برای تحویل این اجناس وجود نداشت؟اصلا چرا کالاها را بسته بندی کردین و گفتین مثلا سه تا شامپو دوتا صابون و…
  آیا این توهین به کارکنان شهرداری نبوده،نکنه حسابی دیگه بااین فروشگاه در کار بوده!!!!
  و مهمتر اینکه۱۰کیلو برنج فریدون کنار…
  ممکنه قرارداد خرید این برنجا رو به رؤیت مردم برسونین؟
  آخه میگن (ایشاله که دروغ باشه)این برنجا از شهر و محله همین آقا اومده!
  و اونم کیلویی ده هزار تومن.آیا این قیمت می ارزه؟؟!!
  وای بحال این شورای شهر اگر چنین باشد که اینقدر بی خاصیت و …

  (7)(0)
 • ریاحی اسفند ۲۸, ۱۳۹۳ - ۹:۵۸ ق.ظ - پاسخ دادن

  عجب جوابیه دادن جناب شهردار و دارو دسته اش هم مثل لوح صداقت دریافت کردنش است
  یک موسسه ای توسط یک آقایی که میلیونها تومان از شهرداری حقوق می گیرد و یکی از نیروهای جدید الاورود به سیستم عریض و طویل شهرداری است تاسیس شده و برای قدر شناسی به ولی نعمتش لوح صداقت می دهد و بعد جناب فرجی تمام شهر را با بنر کاغذ دیواری می کند و مادر مردم بیچاره بگردد که نمی دانند چه خبر است.

  (4)(1)
 • ناشناس اسفند ۲۸, ۱۳۹۳ - ۸:۳۸ ق.ظ - پاسخ دادن

  جناب اهل کاشان ، اگر کمی انصاف داشته باشید با یک بررسی اجمالی در رزومه ی گردانندگان سایت های خبری کاشان می توانید به این حقیقت دست پیدا کنید که تنها سایتی که مدیریت آن از روزنامه نگاران حرفه ای ودارای سواد رسانه ای است کاشان نیوز است .مدیری که هم در حوزه خبر واطلاع رسانی وهم در حوزه روابط عمومی دارای سوابقی روشن است واین اخلاق حرفه ای کاملا در عملکرد این سایت ونشر تمامی کامنت های بازدیدکنندگان از جمله نظر توهین آمیز جنابعالی مشهود است . حتما در برخی سایت های خبری کاشان دیده اید که تا نظرخلاف میل وجناح مدیرمحترم سایت را درج می کنید فورا جوابیه ای صادر می شود واین نوع برخورد ،غیرحرفه ای وغیراخلاقی بوده وبا روح ورسالت روزنامه نگاری وخبرنگاری در تضاد ودر هیج کجای دنیا پذیرفتنی نیست .

  (4)(0)
 • all اسفند ۲۸, ۱۳۹۳ - ۸:۳۶ ق.ظ - پاسخ دادن

  شهرداری کاشان جدیدا در رسانه های محلی ،استانی و حتی کشوری سوژه شده است.باید این مسئله را به دیوان محاسبه کشور ارجاع داد تا شخصی مثل آقای ف…[حذف توسط مدیر سایت]بی سواد اراجیف و چرت و پرت خورد مرم کاشان نده.
  آقای ف…[حذف توسط مدیر سایت] چرا چرت میگی .برو سیستم شیر تو شیر شهرداری را درست کن.
  از همین جا از مدیریت سایت کاشان نیوز تشکر میگردد.

  (4)(0)
 • ناشناس اسفند ۲۸, ۱۳۹۳ - ۸:۰۷ ق.ظ - پاسخ دادن

  جناب اهل کاشان ، بفرمایید اگر کاشان نماینده نداره و جناب تیمسار منصوری نماینده آران وبیدگل هستند این موتور توسعه متوازن منطقه رو چه کسی هدایت میکنه ؟شما که نماینده قانونی شهر را زیر سوال می برید چگونه می خواهید از شهرداری دفاع کنید ؟دفاعیات امثال شما بیشتر شهرداری را زیر سوال می برد .لطفا قبل از اینکه نظر بدهید از یک مشاور راهنمایی بخواهید .

  (5)(0)
 • شهروند اسفند ۲۸, ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۰ ق.ظ - پاسخ دادن

  در صورت صحت اداعا باید عرض کنم:
  بزرگترین خیانت رو آقایان ی…[حذف توسط مدیر سایت] پدر و ی…[حذف توسط مدیر سایت] پسر به شهر و شهرداری کردن که افراد بیسوادی رو که وابسته به …[حذف توسط مدیر سایت]خودشون بودن بدون گزینش وارد شهرداری کردن
  امیدوارم روزی جواب این کارشون رو هم در دنیا و هم در اخرت ببینن که دارن میبینن…

  (1)(1)
  • admin اسفند ۲۸, ۱۳۹۳ - ۷:۰۹ ب.ظ - پاسخ دادن

   متاسفیم که نام اشخاص را نمی‌توانیم به دلایل مختلف منتشر کنیم

   (1)(0)
 • ناشناس اسفند ۲۷, ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۱ ب.ظ - پاسخ دادن

  معادل حقوق ۳۵نفر رفتگر شهرداری.متاسفم برای شهروندان کاشانی

  (3)(1)
 • ناشناس اسفند ۲۷, ۱۳۹۳ - ۷:۴۰ ب.ظ - پاسخ دادن

  مهرماه ۹۲ نه ایشان از مهر ماه ۹۳ مشغول شده ان
  از مبلغ کسورات وام میشه فهمید
  شهرداری ۴۰ میلیون به ایشون وام داده

  (2)(0)
 • hasan اسفند ۲۷, ۱۳۹۳ - ۶:۱۶ ب.ظ - پاسخ دادن

  آقای فرجی اصلا شما خوبی شما زورو ای!!!
  همش توجیه متاسفم برای شهرداری…

  (4)(0)
 • محمد اسفند ۲۷, ۱۳۹۳ - ۱:۲۷ ب.ظ - پاسخ دادن

  معوقه حقوق در فیش مشخص شده و با یک حساب ساده مشخص می شود حقوق ایشان در ماه حدود ۲۳ میلیون تومان است . ایشان چه معجزه ای در شهر می کنند که این حقوق را می گیرند؟
  اقای فرجی حقوق خود شما که رییس اداره!! ارتباطات راهبردی !! و امور بین الملل!! هستید چقدر است بهتر است با آن روحیه جهادی خود دریافتی ماهانه خود را به مردم بگویید
  حقوق شهردار چقدر است؟

  (5)(0)
 • .... اسفند ۲۷, ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۶ ق.ظ - پاسخ دادن

  احسنت جناب آقای دکترفرجی.قطعاخدمات ارزنده وبلاشک حضرتعالی و شهردارمحترم ودوست داشتنی وهیئت همراه شهرمان اولا”موردمرضی خداوندبوده وثانیا”،مردم شهرمان نیزبه فهم وشعورکافی برای تشخیص درست ،تسلط کامل دارندودعاگوی شماهستند…من الله التوفیق…ابن علی

  (1)(2)
  • ناشناس اسفند ۲۸, ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۲ ب.ظ - پاسخ دادن

   گفتید دکتر ف…[حذف توسط مدیر سایت]یاد مرحوم دکتر کردان افتادم خدابیامرز!! خدا آخر و عاقبت همه مارا به خیر کنه انشاله….

   (1)(0)
 • ناشناس اسفند ۲۷, ۱۳۹۳ - ۹:۲۲ ق.ظ - پاسخ دادن

  جناب آقای دکتر فرجی مدیر محترم «مرکز ارتباطات راهبردی و امور بین الملل شهرداری کاشان» لااقل برای تهیه این جوابیه با یه حسابدار یا کارشناس اداری مالی مشورت میکردید!!!!
  بنده خودم و شما را به تقوی الهی توصیه می کنم
  جدا اگه بازرس سازمان بازرسی برای برسی این موضوع مراجعه بکنه حاضرید چنین جوابی رو ارائه بدید؟؟؟
  آقای شمس از شما به عنوان ریس کمیسیون نظارت شورا خواهشمندیم برای تنویر افکار عمومی مسئله رو برسی و به مردم گزارش بدید

  (4)(0)
 • محمد امانی اسفند ۲۷, ۱۳۹۳ - ۶:۵۱ ق.ظ - پاسخ دادن

  آقای فرجی …[حذف توسط مدیر سایت]
  حالاشم کاشان نیوز صادق ترین رسانه منطقه است .
  بی دلیل هم به کسی اتهام نمیزنه
  اما اینقدر شما …[حذف توسط مدیر سایت] و …[حذف توسط مدیر سایت] مثل پورتال خبری کاشان را دیده اید که کاشان نیوز برای شما یک دشمن است.
  بروید و در همان ویژه نامه داخلی تان ادعاها و ظاهر سازی های خود را چاپ کنید …
  یا به پورتال و امثالهم پول بدهید تا مطالبتان را انطور که شما دوست دارید انتشار دهند.

  (5)(0)
  • اهل کاشان اسفند ۲۷, ۱۳۹۳ - ۹:۱۲ ق.ظ - پاسخ دادن

   خیانتی را که کاشان نیوز و گردانندگان این سایت در این برهه زمان انجام میدهند را گذر ایام مشخص خواهد کرد. در شرایطی که پس از سال ها رخوت، انفعال و کم تحرکی، مجموعه ای از مدیران بومی – به استثناء نماینده آران و بیدگل – موتور توسعه متوازن منطقه را روشن و آن را به حرکت درآورده اند، رفتار خائنانه مدیران و سیاست گذاران این وبسایت نشان میدهد که چنین موجوداتی تنها به منافع باندی و شخصی خود فکر می کنند و برای آنها بدیهی ترین رخدادها هم قابل دیدن نیست. البته جای نگرانی نیست چرا که این موجودات حقیر کمترین تاثیری در ادامه این روند رو به رشد نداشته و ندارند و همچنان حتی در دولت محترم جناب اقای روحانی هم جایگاهی ندارند چرا که در دوره ای که همه به فکر تفاهم و همزیستی مسالمت آمیز با دیگران هستند، افراط گرایان و باندبازان جایی در عرصه ندارند.

   (1)(7)
  • راستی اسفند ۲۷, ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۹ ب.ظ - پاسخ دادن

   آنچه عیان است چه حاجت به بیان است
   شما خواننده و طرفدار کاشان نیوز در همین مطلب مختصرتان کلی تهمت و افترا و ناسزا به افراد و سایت ها ایراد داشته اید
   دیگر فکر نمی کم نیاز به توضیح بیشتری داشته باشد که طرفداران و گردانندگان کاشان نیوز چه اشخاصی با گفتمان ادبی هستن.
   بنده نه طرفدار کاشان نیوز هستم و نه سایت دیگریی و لی منصف باشیم
   چه من خواننده و چه نویسندگان

   (1)(3)
   • رضوی اسفند ۲۷, ۱۳۹۳ - ۹:۲۷ ب.ظ - پاسخ دادن

    سلام
    اقا درباره نحوه استخدام این شهردای هم بنویسید با دوستان رفتیم امور اداری شهرداری می گه مجوز استخدام از استانداری نیومده رفتیم دبیر خونش می گه اگه پارتی داشته باشی می تونی داخل بشی
    از این حلقه هاداخل شهرداری هم بنویسید

    (5)(0)

  دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: