تاریخ ارسال : ۱۰ آبان ۱۳۹۳ ساعت : ۱۱:۱۱ ب.ظ ۳ نظر
Print Friendly
مدیر حوزه‌های علمیه کشور

حجت ‌الاسلام فرجی به عنوان مدیر حوزه‌ علمیه کاشان منصوب شد

آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری با صدور حکمی حجت ‌الاسلام منصور فرجی را به مدت یک سال به عنوان مدیر حوزه‌ علمیه کاشان منصوب کرد.

کاشان نیوز: آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری با صدور حکمی حجت ‌الاسلام منصور فرجی را به مدت یک سال به عنوان مدیر حوزه‌ علمیه کاشان منصوب کرد. 

مدیر حوزه‌های علمیه کشور در این حکم ابراز امیدواری کرده است مدیر جدید حوزه علمیه کاشان براساس مقررات و شرح وظایف مدیران استانی حوزه و همچنین با همکاری علمای منطقه و مدیران و اساتید مدارس، در راستای اهداف سلف صالح و مصالح عالیه حوزه، نسبت به رشد و گسترش فرهنگ غنی تشیع اقدام کرده و زمینه رضایت حضرت ولی‌ عصر‌ (عج) را فراهم نماید.
براساس این حکم، اجرای مصوبات شورای عالی و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، ابلاغ آیین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها و بخش‌نامه‌های ابلاغی از سوی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، تایید و صدور حکم مدیران واحد‌های آموزشی، پژوهشی و مراکز حوزوی وابسته، برقراری ارتباط موثر با با مدیریت‌های مربوطه در چارچوب مصوبات، تعیین مدیران واحد‌های تابعه و نظارت بر عملکرد آن‌ها براساس آیین‌نامه‌های مصوب و بخشی از شرح وظایف ابلاغی به حجت الاسلام والمسلمین فرجی می‌باشد.

 

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=35997
مطالب مرتبط

 • ناشناس آبان ۱۴, ۱۳۹۷ - ۴:۵۴ ب.ظ - پاسخ دادن

  اقای فرجی اگر مدرک دکتری نداری شرعا جایز نیست در شهر بنویسند دکتر فرجی وشما مانع نشوی لطفا جواب بدید وپیام را ثبت کنید

  (1)(0)
 • ناشناس فروردین ۱۷, ۱۳۹۵ - ۹:۴۶ ق.ظ - پاسخ دادن

  دوستشون دارم

  (1)(1)
 • ناشناس آبان ۱۳, ۱۳۹۳ - ۹:۴۳ ب.ظ - پاسخ دادن

  آقای فرجی مردی محترم و به روز هستند-

  (3)(2)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: