تاریخ ارسال : ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۴:۴۳ ب.ظ ۳ نظر
Print Friendly
چه کسی مانع احداث کنارگذر شرقی کاشان است

حرفی که افتاد و فریادی که بلند شد

کاشان نیوز: ضرب المثلی است کاشانی که میگوید «حرف را هرجا دور بیاندازی صاحبش برمیداره» شاید الان فرصت مناسبی برای استفاده از آن باشد.

نهم بهمن‌ماه امسال پایگاه خبری مشکات آنلاین در یادداشتی تحت عنوان «آقای فرماندار، بی‌خیال کنفرانس خبری، ناگفته‌ها را منتشر کنید» نوشت «مدتی قبل تعدادی از مسئولان شهرستان کاشان برای بازدید از روند اجرای پروژه‌ی کنارگذر کاشان به محل اجرای پروژه رفته و از پیمانکار در مورد کندی پیشرفت کار می‌پرسند.

در پس و پیش گفت‌وگوها ناگهان پیمانکار می‌گوید فلانی با من تماس گرفته و گفته اول باید کنارگذر آران و بیدگل اجرا شود.

دو روز بعد، خبرنگاری در نشست خبری فرماندار اطلاعات بیشتری را در قالب یک پرسش مطرح کرد و گفت در صحنه‌ی این خبر «چله‌دوان» معاون عمرانی فرمانداری، نمایندگانی از شهرداری، شورای شهر و اداره راه در محل پروژه کنار گذر حضور داشته‌‌اند.

خبرنگار از فرماندار به عنوان نماینده دولت خواست در این زمینه شفاف سازی کند. درحالی که انتظار می‌رفت «مومنیان» پاسخ به این پرسش را به چله‌دوان که طرف این سوال بود واگذار کند، اما قرماندار شخصاً پاسخ گفت!

مومنیان به جای سخن‌گفتن از کسی که این توصیه را به پیمانکار کرده، درباره‌ی روند پروژه‌ی کنار گذر کاشان توضیح داد!

روزگذشته مشکات‌آنلاین کلیپ تصویری این پرسش و پاسخ را منتشر کرد. فرماندار در قسمتی از سخنانش می‌گوید؛ بعضا توصیه‌هایی به پیمانکار کرده بودند که «بکن این‌ کار رو یا نکن این کار رو»

فضای رسانه‌ای شهر در جستجوی نام این مسئول بود که یکی از کانال‌های حامی ساداتی‌نژاد با ادبیاتی زننده که ویژگی آنها در مطرح کردن موضوعات است به این خبر واکنش نشان داد و نوشت مشکات آنلاین چند سال از مسائل شهر عقب است «چون اون موقع که نماینده شهرستان این حرف را می‌زد ایشون پاچه‌خواری اون نماینده رو می‌کرد».

شاید اگر گردانندگان این کانال حامی ساداتی‌نژاد کمی تدبیر به خرج می‌دادند متوجه می‌شدند که خبرنگار خطاب به فرماندار می‌گوید این اتفاق «چند وقت قبل» رخ داده نه «چند سال قبل».

اطرافیان نماینده کاشان تلاش کرده‌اند توپ را به زمین منصوری بیندازند اما با دستپاچگی حرفی را از زمین برداشته‌ که مشخص می‌شود خطاب به خود آنها بوده است چرا که دلیلی نداشت ایشان در مقام پاسخگویی برآیند.

اکنون که این ماجرا در رسانه مطرح شده جای آن است که مسئولان کاشان به ویژه نماینده مجلس پاسخ‌گو باشند. رئیس اداره‌ی راه و شهرسازی کاشان هم باید برای افکار عمومی توضیح دهد که چرا پروژه کنارگذر شرقی کاشان این قدر طولانی شده است.

با توجه به شرایط حاضر معاون فرماندار، شاه کلید این ماجراست که اگر سکوت کند باید ماجرا را تایید شده به حساب آورد.

این ویدئو را از اینجا ببینید:

https://www.aparat.com/v/xva4S

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=70015
مطالب مرتبط

 • علیرضا محمدیان بهمن ۲۹, ۱۳۹۶ - ۹:۱۸ ق.ظ - پاسخ دادن

  این مطلب در یکی از کانال ها بود. جالبه.

  ❌ نیاز کاشان دروغ پردازی نیست کار و تلاش است

  🔺طرف بعد از بیدار شدن از یک خواب زمستانی چندساله، یه دروغی را توی کانالش در مورد کنارگذر کاشان نوشته که یا خودش تولید کرده یا معاون اون اداره کلان در راستای خدمات بی شائبه خودش تولید کرده است.

  🔺بعد با همون دروغ، به قول خودش خواسته مسئول دو شهرستان(نماینده جدید مردم) را متهم کرده و احتمالا کوتاهی های قبلی و فعلی خودشون را مخفی کنند.

  🔺بعد واکنش نشون داده که ، ما نگفتیم مخاطب ما کدوم مسئول بوده و مخاطب ما حرفی را از زمین برداشته و از این حرف ها…

  🔺آخه پرفسور! نوشته ای “مسئول در دوشهرستان”، غیر از نماینده مردم، کدوم‌ فرد دیگه مسئول دو شهرستانه؟!

  🔺تازه دلخور هم شده که چرا ما نوشته ایم این جماعت چهار پنج سال از زمان عقبند و این حرف ها را در دوره قبل که نماینده قبلی کل پروژه کنار گذر کاشان را کمپلت بردش اون طرف باید می زدند و اتفاقا کاملا ساکت بودند حتی مشغول پاچه خواری و چاپلوسی هم بودند.
  مگر غیر از این بود؟

  با وجود حذف بودجه این پروژه در دوره قبل، فعلا که نماینده جدید مردم و شهرداری پیگیر آن هستند.

  🔺معاون محترم اون اداره هم به جای این دروغ پردازی ها و خیال پردازی های بی فایده بروند دنبال ایجاد اشتغال برای جوانان مردم و احداث این کنار گذر که بعد از پنج سال هیچ کاری برایش انجام نداده اند.
  یه کار دیگه هم بکنند؛

  🔺 مجوز احداث شهرک ماهیان زینتی راوند که پس از گذشت یک دهه از درخواست آن سرانجام توسط نماینده مردم محقق شد،
  با وجود سپری شدن یک سال از اخذ این مجوز ، بجای کارشکنی در این پروژه و به منظور ایجاد اشتغال در منطقه حداقل یک زمین برایش جور کنند.
  فعلا کاری به بقیه کوتاهی ها نداریم تا بعد.

  (3)(0)
 • سهیل بهمن ۲۸, ۱۳۹۶ - ۲:۲۲ ب.ظ - پاسخ دادن

  کاشان نیوزفقط به فکرجنجال های الکی باش.البته راه خوبیه برای جذب مخاطب

  (7)(0)
  • مدیر سایت بهمن ۲۸, ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲ ب.ظ - پاسخ دادن

   مخاطب برای چه هدفی؟
   شما از طبع خود نسخه می‌پیچید، دوست عزیز!

   (1)(5)

  دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: