تاریخ ارسال : ۲۹ آبان ۱۳۹۷ (4 هفته پیش) ساعت : ۶:۵۲ ب.ظ ۱ نظر
Print Friendly
طرح جامع سافاری

حرکتی برای ساماندهی سفرهای مسئولانه به مرنجاب

کاشان نیوز: رئیس کلوپ سافاری استان اصفهان گفت: با اجرای طرح «ساماندهی سفرهای مسئولانه» شاهد حضور تعداد زیادی از آفرودرها و سافاری‌ها برای ثبت نام هستیم.

حسین انصاری‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در خصوص کم و کیف اجرایی طرح سافاری کویر مرنجاب، اظهار کرد: در واقع این طرح برای ثبت مشخصات خودرو و افرادی که وارد کویر می‌شوند ریخته شده و برای پیگیری وضعیت کسانی است که دچار حادثه یا مشکل شده‌اند.

وی افزود: در این طرح از ورود خودروهای فاقد بیمه به کویر مرنجاب جلوگیری می‌شود و باید با خودروهایی که کلوپ سافاری استان پیش‌بینی کرده به گردش و تفریح بپردازند و برای حفظ جان مسافران این یک اقدام عقلانی و منصفانه است.

رئیس کلوپ سافاری استان اصفهان، گفت: با اجرای این طرح هیچ گونه پولی از خودروها گرفته نمی‌شود و فقط برای ثبت مشخصات خودرو و مسافران باید چند دقیقه‌ای توقف کنند تا پس از تأیید کلوپ سافاری برای گردش و تفریح به منطقه ورودی مرنجاب هدایت شوند.

انصاری فرد تصریح کرد: از تمام خودروهایی که فاقد بیمه هستند تقاضا داریم پس از اخذ بیمه به کلوپ سافاری مراجعه کنند و در این زمینه هیچ گونه اغماضی صورت نخواهد گرفت و از ورود خودروهای فاقد بیمه جلوگیری به عمل خواهد آمد تا ورود و خروج خودروهای دو دیفرانسیل به مرنجاب کنترل و منظم صورت گیرد.

وی در خصوص مکان اخذ مجوز و دفتر کلوپ سافاری استان اصفهان، گفت: دفتر مرکزی کلوپ سافاری استان‌های جنوب غرب کشور و استان اصفهان واقع در میدان مرنجاب٬ اکو پارک مرنجاب است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=72615
مطالب مرتبط

  • محمد آبان ۳۰, ۱۳۹۷ (4 هفته پیش) - ۱۲:۵۳ ب.ظ - پاسخ دادن

    ساماندهی اش کجاست؟

    (0)(0)
  • دیدگاه شما

    لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: