تاریخ ارسال : ۰۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۰:۰۰ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly

حضور «مردم کویر» و «مشکات‌آنلاین» در نمایش‌گاه بین‌المللی مطبوعات

۱کاشان نیوز: ماهنامه «مردم کویر» و پایگاه اطلاع‌رسانی «مشکات آنلاین» در بیست‌ودومین نمایش‌گاه بین‌المللی مطبوعات ایران که از ۱۵ تا ۲۴ آبان‌ماه در مصلای امام خمینی تهران برگزار می‌شود حضور دارند.

این دو رسانه کاشان در غرفه شماره ۱۶۵ رسانه‌های استانی و منطقه‌ای، پذیرای بازدیدکنندگان‌ خواهند بود.

«محمدعلی خرمی مشکانی» صاحب‌امتیاز و مدیرمسئول این دو رسانه تازه تاسیس هدف از حضور در این نمایش‌گاه را معرفی ظرفیت‌های رسانه‌ای کاشان بزرگ دانست و گفت: آمادگی داریم تا در این فرصت با همه رسانه‌های کاشان برای رسیدن به این هدف همکاری کنیم. نشریات مکتوب و پایگاه‌های خبری منطقه می‌توانند از این فرصت برای معرفی خود استفاده کنند.

خرمی از همه شهروندان و شخصیت‌های فرهنگی، هنری، ورزشی، مذهبی و سیاسی کاشان دعوت کرد تا از غرفه ماه‌نامه مردم کویر و پایگاه خبری مشکات آنلاین بازدید کنند.

پایگاه خبری برخط «مشکات آنلاین» با هدف پوشش اخبار منطقه کاشان و محوریت شهر مشکات از اوایل تابسان گذشته و ماه‌نامه مکتوب «مردم کویر» نیز از اواسط تابستان گذشته فعالیت خود را با مدیریت «محمدعلی خرمی مشکانی» آغاز کرده‌اند.

«محمدعلی خرمی» از روزنامه‌نگاران با سابقه کاشان است که علاوه بر تحصیلات آکادمیک، و اشتغال به تحصیلات حوزوی، دوره آموزش حرفه‌ای روزنامه‌نگاری خود را در مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌های وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی  به پایان برده و سابقه همکاری با رسانه‌‌های متعدد کشور را در پرونده دارد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=62270
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: