تاریخ ارسال : ۱۰ آذر ۱۳۹۳ ساعت : ۱۰:۲۳ ق.ظ ۷ نظر
Print Friendly
با حکم استاندار اصفهان؛

حمیدرضا مومنیان معاون سیاسی فرمانداری کاشان شد

momenianکاشان نیوز-دکتر حمید رضا مومنیان با حکم استاندار اصفهان به عنوان معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری کاشان منصوب شد.

در بخشی از این حکم که  امروز(۹۳/۹/۱۰) به امضای دکتر رسول زرگر پور استاندار اصفهان رسیده، آمده است:« بنا به پیشنهاد معاون محترم استاندار و فرماندار کاشان جنابعالی را به سمت معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری کاشان  منصوب می نمایم».

استاندار اصفهان در بخش دیگری از حکم معاون جدید سیاسی فرمانداری کاشان نوشته است :« امید است با استعانت از خداوند متعال و پیروی از ائمه ی اطهار علیهم السلام و رهنمود های امام خمینی(ره) و توصیه های مقام معظم رهبری و نصب عین قرار دادن تقوا؛ تمام توان خویش را در اجرای وظایف، دستورالعمل ها و مقررات منطبق با برنامه های دولت تدبیر و امید و در راستای بسط امید و نشاط در جامعه به کار بسته و در جهت خدمتگذاری به مردم ، به توفیقات ارزشمندی نائل آیید.”

حمید رضا مومنیان قبل از این سمت ،ریاست دانشگاه غیر انتفاعی سینا، مشاور رئیس مرکز ملی فرش ایران ، ریاست پژوهشکده فرش دانشگاه کاشان و دبیر کانون هماهنگی دانش و صنعت فرش در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری  را در کارنامه ی خود دارد، وی تحصیل کرده رشته فرش و مدرس دانشگاه کاشان است.

مومنیان جایگزین هادی اکبری معاون قبلی سیاسی اجتماعی فرمانداری کاشان شده است.اکبری اواخر دولت دهم و با برکناری رضوان نژاد از سمت معاونت سیاسی فرمانداری جایگزین وی شده بود.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=37076
مطالب مرتبط

 • حسین آذر ۱۶, ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۰ ق.ظ - پاسخ دادن

  شنیده ها حاکی از آن است که هنوز ت…[حذف توسط مدیر سایت] در فرمانداری جولان میدهد آقای دکتر مومنیان بپا خیزداره دیر میشه

  (0)(0)
 • حسین آذر ۱۶, ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۸ ق.ظ - پاسخ دادن

  با عرض سلام خدمت جناب آقای مومنیان وعرض تبریک خدمتتان عارضم که هنوز شهر دست …[حذف توسط مدیر سایت] اسبق م -ر اداره میشودوهمچننین کل نبض شهرداری به دستان داماد ایشان میباشد .

  (0)(0)
 • صادق آذر ۱۵, ۱۳۹۳ - ۹:۴۰ ق.ظ - پاسخ دادن

  با سلام , ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان , شنیده ها حاکی از این است که جناب مومنیان فرد سیاسی نیستن , احساس میشود جناب صدرائیه برای دوام بیشتر خود از افراد و اشخاص محافظه کار استفاده می نماید, باز جای خوشحالی دارد که بعداز مدتها فرمانداری شاهد تغییر بود .

  (0)(0)
 • هادی آذر ۱۳, ۱۳۹۳ - ۷:۴۴ ب.ظ - پاسخ دادن

  ضمن تبریک به آقای مومنیان وآرزوی توفیق خدمت به مردم برای ایشان،
  ازآنجا که پست ایشان سیاسی امنیتی است پس: ۱-بابزرگان و مجربین و خیرخواهان شهر ونظام، گفتگو و تبادل نظر کنید، با حوصله ومدارا “تهدیدهای” احتمالی را به “فرصت “تبدیل کنید. ۲- روش ورفتار افراد دوره ی قبل را بررسی و آسیب شناسی کنید، تحکم پادگانی آخرین ابزارتان باشد.

  (0)(0)
 • سعید ضابطی آذر ۱۲, ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۹ ق.ظ - پاسخ دادن

  با سلاتم
  ضمن عرض تبریک و آرزوی توفیق ایشان در این عرصه مدیریتی

  (0)(0)
 • احمد آذر ۱۲, ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۳ ق.ظ - پاسخ دادن

  آقای فرماندار بعد ار مدتها فهمیده اند که دولتی غیر از دولت گذشته روی کار آمده و باید افرادی همسو با تفکرات دولت جدید در امر اجرایی در راس امر باشند

  (0)(0)
 • قاسم آذر ۱۲, ۱۳۹۳ - ۹:۵۰ ق.ظ - پاسخ دادن

  بالاخره آقای فرماندار یک حرکتی از خود نشان داد؟

  (0)(0)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: