تاریخ ارسال : ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت : ۱۱:۴۸ ق.ظ ۸ نظر
Print Friendly
پس از ۶ ماه:

حکم مصطفی جوادی مقدم برای ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شد

مصطفی جوادی مقدم که جانباز جنگ و از فعالان فرهنگی و ادبی است در کارنامه خود عضویت در هیئت موسس انجمن شاعران جوان را هم داراست.

مصطفی جوادیکاشان نیوز: طی حکمی از سوی حجت الاسلام والمسلمین ارزانی مدیر کل اداره ارشاداسلامی استان اصفهان، آقای مصطفی جوادی مقدم به سمت ریاست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی کاشان منصوب شد.
در آذر ماه گذشته سرپرستی اداره ارشاد به علی مشربی رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز با حفظ سمت، سپرده شده بود و با وجود آنکه در جلسه معارفه «مصطفی بابایی» مشاورمدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قول داده بود تا دو هفته دیگر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد کاشان از بین اشخاص توانمند کاشانی انتخاب شود ولی این امر تا امروز به طول کشیده است.
مصطفی جوادی مقدم که جانباز جنگ و از فعالان فرهنگی و ادبی است در کارنامه خود عضویت در هیئت موسس انجمن شاعران جوان را هم داراست.
گفتنی است مصطفی جوادی یکی از گزینه مورد اجماع شورای تشکل های فرهنگی اجتماعی بود که مدتی است به صورت خودجوش تلاش هایی را برای ساماندهی اوضاع نابسامان فرهنگی  کاشان آغاز کرده است. کاشان نیوز امیدوار است حالا که ارشاد کاشان پس از سال‌ها مدیری فرهنگی در راس خود دارد سطح فرهنگی شهر روند رو به رشدی را شاهد باشد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=42588
مطالب مرتبط

 • ناشناس خرداد ۱۰, ۱۳۹۴ - ۷:۵۹ ب.ظ - پاسخ دادن

  یه سوال مگه ایشون قبل از این در شبکه بهداشت کاشان (دانشگاه علوم پزشکی) کار نمی کرد (به عنوان کارمند) چه ربطی به فرهنگ داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  (0)(0)
 • حسین خرداد ۹, ۱۳۹۴ - ۲:۴۳ ب.ظ - پاسخ دادن

  با تبریک به برادر گرامی امیدوارم همیشه موفق باشید و در راه رضای خدا و مردم گام بردارید و هیچ توصیه ای را از طرف هیچ مقام بالاتر نپذیرید که اینطوری در قلب مردم جای خواهید داشت.

  (0)(0)
 • سیدرضاراستگو خرداد ۸, ۱۳۹۴ - ۱:۵۷ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام وسپاس موفق باشید

  (1)(0)
 • مخاطب خرداد ۷, ۱۳۹۴ - ۷:۳۹ ق.ظ - پاسخ دادن

  آقا تبریک و شادباش به مصطفی جوادی عزیز خیلی خوشحالیم که عضوی از هنرمندان این شهر بر مسند این اداره تکیه زد…بدرود

  (2)(0)
 • مرتضی خرداد ۷, ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۹ ق.ظ - پاسخ دادن

  با ید عرض کنم آقای جوادی عضو انجمن جوان هست نه موسس ،موسسین آقایان فرجی،اخوان،رحیمی وفرزین

  (1)(0)
 • فرداد فرحزاد خرداد ۶, ۱۳۹۴ - ۹:۰۰ ب.ظ - پاسخ دادن

  امیدوارم با آمدن یک چهره فرهنگی به اداره ارشاد کاشان اوضاع نزار و فاجعه بار تشکیلات این اداره بهبود یابد تا همه از روزگار خوش و خرم فرهنگی شهرمان لذت ببریم !!! اما از یاد نبریم تا زمانی که هر اداره و سازمان کوچک و بزرگی در این شهر متولی ساماندهی اوضاع فرهنگی شهر باشد و به قول معروف موازی کاری به منتهی درجه خود برسد همینیم که هستیم !! این وسط خدا رو شکر که گزینه جناح اصولگرای تندروی کاشان برای اداره ارشاد این شهر مد نظر قرار نگرفت وگرنه به اوضاع و احوالی می رسیدیم به مراتب بدتر از ۵ – ۶ سال اخیر که اداره ارشاد کاشان در این ایام سوت و کورترین اداره در بین دستگاه های اجرائی بود !!!! آقای جوادی وظیفه ات بس سنگین است و دشوار … ترمیم دست اندازهای فرهنگی حوزه مدیریتی شما که طی سال های اخیر ایجاد شده صبر ایوب می خواهد و تسامحی که امیدواریم بعضی ها به آن تن در دهند …

  (2)(0)
 • مهدی خرداد ۶, ۱۳۹۴ - ۳:۵۶ ب.ظ - پاسخ دادن

  به امید روزهای بهتر

  (2)(0)
 • محمد علی خرمی خرداد ۶, ۱۳۹۴ - ۲:۳۲ ب.ظ - پاسخ دادن

  یه اقای جوادی تبریک میگم
  ان شاء الله موفق باشند

  (3)(0)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: