تاریخ ارسال : ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۴۸ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly

خبر خوشی که هنوز به وقوع نپیوسته/جاده مرگ هنور قربانی می‌گیرد

کاشان نیوز: در ۲۸ آذر ۱۳۹۵ کانال تلگرامی نماینده کاشان خبری به این شکل را به اشتراک گذاشت و از آن روز تا کنون ده‌ها خبر با موضوع اصلاح و دوبانده شدن جاده برزک به رسانه‌ها از سوی ایشان و دیگر مسئولان ارسال شده.

« ? خبر خوش برای منطقه کاشان :

⭕ « جاده برزک » با اعتبارات ملی، تعریض و دوبانده می‌شود

??نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در جمع مردم برزک از اختصاص ردیف اعتبار ملی برای تعریض و دوبانده شدن « جاده برزک » خبر داد.کانال رسمی دکتر ساداتی نژاد»

اما بعد از گذشت دو سال از انتشار این خبر و نیز دیگر اخبار مشابه که به شدت در نشریات متعدد در سطح جامعه منتشر و تکثیر شده است، دور روز پیش خبرگزاری صداوسیما ، مرکز اصفهان؛ گزارش داد که پس از وقوع دو حادثه رانندگی در کمتر از یک ماه دراین جاده که مرگ دو نفر را در پی داشت ، مردم شهر برزک با در دست داشتن عکس‌های جوانان فوت شده ، این جاده را مسدود و از تردد خودروها در این جاده جلوگیری کردند.
در این تجمع اعتراض آمیز که چهار ساعت طول کشید ، مردم با شعار « اگر اختلاس کم شود ، مشکل ما حل شود » و حمل بنرهایی با محتوای « پاسخگوی خون‌های به ناحق ریخته شده کیست؟» و «چه کسی مسئول است؟» خواستار مناسب سازی این جاده شدند.

لازم به یادآوری است که سال‌هاست وعده‎های فراوانی از سوی نماینده شهرستان و دیگر مسئولان به سوی رسانه‌ها سرازیر شده است و در پی هر حادثه هم افاضاتی در خصوص مشکلات مردم برزک و خطرناک بودن این جاده و وعده‌های بی سرانجام گفته شده است.

سوال مهم این است که انتشار اینهمه خبر چه نتیجه‌ای عاید مردم کرده است؟ آیا با انتشار اخباری که راهی پر پیچ و خم و زمانی طولانی برای به نتیجه رسیدن در پیش دارد، که ممکن است به عمر تصدی بک نماینده قد ندهد توقع دارند جه تصوری در ذهن مردم نسبت به گوینده و منتشر کننده این خبر تداعی گردد؟

ذهنیتی که اگر بیان شود مسلماً باید ادامه کارمان را در دادسرا پی گرفته و قس علی هذا!

اما آیا این نگفتن باعث خواهد شد این اتفاق در ذهن مردم نیافتد؟

اگر نگفتن آن کمکی میکند ما نیز به همین بسنده میکنیم و کلمه‌ای بیش نمیگوییم!

لیکن با این شرایط مایلیم به سوال کسانی که به کاشان نیوز انتقاد می‌کنند که چرا اخبار مربوط به بعض مسئولین را یا سخنرانی‌های مدیران و دست اندرکاران شهر را منتشر نمی‌کند پاسخ عملی داده باشیم و بگوییم دوصدگفته چون نیم کردار نیست.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=70305
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: