تاریخ ارسال : ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت : ۸:۵۳ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly
در هفته‌ي اول اسفندماه 1397

دانشگاه کاشان، مجری چهارمین کنفرانس بین‌المللی «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها»

کاشان نیوز: چهارمین کنفرانس بین‌المللی «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها» در دانشگاه کاشان برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه کاشان، معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه کاشان اعلام کرد: چهارمین کنفرانس بین‌المللی «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها»، در هفته‌ی اول اسفندماه ۱۳۹۷ در دانشگاه کاشان با همکاری دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود.

دکتر مجید منعم‌زاده افزود: بازی‌های رایانه‌ای یکی از زمینه‌های نوین حوزه‌ی فناوری اطلاعات است که جایگاه ممتازی از دیدگاه کارآفرینی و خلق ثروت دارد و پژوهش در این حوزه نیز در سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته است.

منعم زاده خاطرنشان کرد: برگزاری سه دوره از این کنفرانس در دانشگاه اصفهان و پذیرش بیش از ۳۰۰ مقاله در زمینه‌های مختلف بازی‌های رایانه‌ای ازجمله حوزه‌های فنی، روانشناسی، جامعه‌شناسی، مدیریت، فقه، حقوق و … نشان می‌دهد دانشجویان و پژوهشگران نیز به این حوزه روی آورده‌اند و فراهم آوردن بستری برای عمق بخشیدن به این پژوهش‌ها می‌تواند در رشد این حوزه مؤثر باشد.

وی اظهار داشت: به هدف گسترش پژوهش در حوزه‌ی بازی‌های رایانه‌ای، دانشگاه کاشان با همکاری دبیرخانه‌ی دائمی کنفرانس «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها» در دانشگاه اصفهان، برگزاری چهارمین دوره‌ی این کنفرانس را برعهده‌گرفته است.

معاون پژوهشی دانشگاه کاشان زمان ارسال مقالات را تا بیست و پنجم آذرماه سال جاری عنوان کرد و افزود: پژوهشگران می‌توانند نتایج آخرین تحقیقات خود درزمینه‌ی بازی‌های رایانه‌ای را به دبیرخانه‌ی کنفرانس ارسال نمایند.

فراخوان مقالات و سایر اطلاعات تکمیلی در وب‌سایت کنفرانس به آدرس http://cgco2019.kashanu.ac.ir موجود است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=71977
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: