تاریخ ارسال : ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۹:۳۲ ق.ظ ۱ نظر
Print Friendly

دانشگاه کاشان و دانشگاه خاتم‌النیین افغانستان تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند

کاشان نیوز: تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه کاشان و دانشگاه خاتم‌النبیین افغانستان با حضور روسای هردو دانشگاه به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه کاشان، دکتر سجادی، رئیس دانشگاه خاتم‌النبیین با اشاره به جمعیت قابل توجه دانشجویان افغانستانی در دانشگاه کاشان و مشارکت‌های دیرین فرهنگی، تاریخی و مذهبی دو ملت، ابراز امیدواری کرد که بتوانند با همکاری دانشگاه کاشان در راه‌اندازی رشته‌های جدید در دانشگاه خاتم‌النبیین، برگزاری سمینارهای مشترک، راه‌اندازی کرسی ایران‌شناسی و افغانستان‌شناسی، تبادل استاد و دانشجو و دیگر همکاری‌های علمی و تحقیقاتی مبادرت ورزند.

وی اظهار داشت: دانشگاه خاتم‌النبیین به دلیل شرایط افغانستان در چهاردهه گذشته، دانشگاهی تازه تاسیس (۱۰ ساله) با ۵۰ هزار دانشجو بین ۱۱۵ دانشگاه افغانستان جایگاه علمی قابل‌توجهی را اخذ نموده و با جدیت درصدد ارتقاء کیفیت رشته‌های موجود و توسعه رشته‌های جدید و کاربردی خود است.

دکتر زراعت، رییس دانشگاه کاشان، نیز ضمن تاکید بر آمادگی برای تربیت کادرهای مختلف علمی و همکاری در کلیه رشته‌های علوم، مهندسی، نانو و غیره اظهار امیدواری کرد: بتواند در خدمت‌رسانی به همسایگان عزیز افغانستانی گامی مثبت بردارد.

دکتر حبیبی، دکتر رضایی، دکتر بینش و دکتر سجادی که از اساتید حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه خاتم‌النبیین بودند که از دکتر زراعت برای چاپ کتب مرجع حقوقی وی که در آن دانشگاه به خوبی مورد توجه اساتید قرار دارد تجلیل نمودند و آرزوی همکاری در نشر و توسعه کتب مشترک حقوقی داشتند.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=54417
مطالب مرتبط

  • ناشناس اسفند ۱۹, ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۱ ق.ظ - پاسخ دادن

    چه دانشگاه بین‌المللی معتبری! !!!!!

    (2)(1)
  • دیدگاه شما

    لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: