تاریخ ارسال : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت : ۱۲:۴۰ ق.ظ ۱ نظر
Print Friendly
فرماندار و نماینده، در خصوص رئیس آموزش‌وپرورش کاشان به نتیجه‌ای نرسیده‌اند

دلیل عدم انتخاب رئیس آموزش و پرورش کاشان بعد از ۷ ماه اعلام شد

کاشان نیوز: سرپرست آموزش و پروش کاشان در نشست خبری که با حضور معاونین این اداره ظهر دوشنبه ۱۰ اردیبهشت‌ماه در سالن اجتماعات آموزش‌وپرورش برگزار شد گفت: آبان ماه گذشته آقای «خدمتی» رئیس وقت آموزش‌وپرورش کاشان بازنشسته شد و بنده با حفظ سمت معاون آموزش ابتدایی، سرپرست این نهاد شدم.

این در حالی است که اول آبان سال ۹۶ که مصادف با یکصدمین سال تاسیس آموزش و پرورش کاشان بود، محمود خدمتی بدون اطلاع، از سمت ریاست آموزش و پرورش عزل و مهدی حدادیان بعنوان سرپرست آموزش و پرورش کاشان منصوب گردید حتی گفته شد شب قبل از آن مدیران مناطق آموزش و پرورش از طریق پیامک در جریان قرار گرفته بودند.

مهدی حدادیان در پاسخ به  این پرسش خبرنگار مشکات آنلاین که «شفاف و صریح بگویید چه کسانی مانع صدور حکم رئیس آموزش‌وپرورش کاشان هستند و چه اهدافی دارند؟» گفت: «فرماندار و نماینده در این خصوص به نتیجه نرسیده‌اند.»
وی افزود؛ بعد از ۷ ماه باید رودربایستی‌ها را کنار گذاشت، فرمانداری وظیفه اصلی انتخاب مسئول اجرایی را بر عهده دارد، ولی این کار انجام‌نشده است. نماینده مردم منطقه در مجلس نیز در خصوص انتخاب رئیس این نهاد، نظر خود را می‌گوید. این دو جایگاهی هستند که دخالت مستقیم در این امر را دارند و تاکنون به نتیجه‌ای نرسیده‌اند.

گفتنی است قبلاً کاشان نیوز خبری تحت عنوان «تغییر سوال برانگیز مدیر آموزش و پرورش کاشان» در این خصوص منتشر کرده بود که تا کنون در مورد آن اظهارنظری منتشر نشده است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=70845
مطالب مرتبط

  • Amir اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۷ - ۳:۰۰ ب.ظ - پاسخ دادن

    انشااله فرماندار جدید جناب حیدریان دربست در خدمت نماینده کارآمد کاشان خواهند بود.

    (1)(2)
  • دیدگاه شما

    لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: