تاریخ ارسال : ۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت : ۱:۱۰ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly

دومین المپیاد مسابقات والیبال کارکنان وزارت بهداشت با قهرمانی کاشان به پایان رسید

کاشان نیوز: مسابقات والیبال در دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت پس از هفت روز رقابت سنگین میان تیم‌های شرکت‌کننده درنهایت با قهرمانی تیم دانشگاه علوم پزشکی کاشان به کار خود پایان داد.
به گزارش وبدا، رقابت‌های والیبال در دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت ویژه بانوان از ۳۰ مردادماه آغاز بکار کرد و پس از گذشت هفت روز رقابت سنگین میان ۳۲ تیم والیبال درنهایت تیم دانشگاه علوم پزشکی کاشان مقام نخست این مسابقات را کسب کرد و تیم دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز و یزد به ترتیب به مقام نایب‌قهرمانی و سومی رسیدند.
زهرا غلامی، سرپرست تیم والیبال کاشان با اعلام اینکه در سال گذشته مقام دوم را کسب کرده بودیم، خاطرنشان کرد: برای حضور قدرتمند در مسابقات و کسب قهرمانی، تمرینات منظمی را برگزار کردیم.
غلامی افزود: نقش مربی متخصص و باتجربه در موفقیت و پیروزی بسیار مهم و بااهمیت است و تیم کاشان از مربی درجه‌یک و با دانشی برخوردار بوده است.
همچنین سرپرست تیم والیبال کاشان خواستار امتیاز خاصی برای تیم‌های قهرمان در مسابقات المپیاد شد تا برای مربیان و ورزشکاران ایجاد انگیزه شود.
پوران ستوده، مربی تیم والیبال بانوان دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز بابیان اینکه سطح کیفی مسابقات امسال راضی‌کننده است گفت: سطح کیفی مسابقات نسبت به سال گذشته در سطح بالاتری قرار دارد.
به گفته ستوده؛ تیم‌های شرکت‌کننده نسبت به دوره قبل با آمادگی بیشتری شرکت کرده‌اند.
مربی تیم والیبال شیراز خانه‌داری یا شغل کارمندی را مانعی برای ورزش کردن بانوان ندانست و تصریح کرد: ورزش باعث شادابی و تقویت روحیه می‌شود.
مهناز وحیدی پور، سرپرست تیم والیبال دانشگاه علوم پزشکی یزد در خصوص سطح کیفی مسابقات می‌گوید: مسابقات امین دوره نسبت به دوره قبل از سطح بهتری برخوردار بود چراکه اکثر تیم‌ها با رفع کاستی‌ها و با قدرت در مسابقات شرکت کردند.
سرپرست تیم والیبال یزد اقدام وزارت بهداشت در برگزاری مسابقات کارمندان را ارزشمند برشمرد و افزود: بها دادن به بحث ورزش در بین تمام اقشار جامعه باید دیده شود و امیدوارم همه وزارتخانه‌ها این اقدام شایسته را برای کارکنان خود انجام دهند.
وحیدی پور همچنین وظایف زنان در خانواده را مانعی برای انجام فعالیت‌های ورزشی ندانست و ابراز داشت: بانوان می‌توانند با برنامه‌ریزی درست و در نظر گرفتن حضور در کلاس‌های تمرینی، ورزش را در برنامه‌های روزانه خود قرار بدهند.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=68243
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: