تاریخ ارسال : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۴۹ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly
با حضور سعید صدوری از کاشان

دومین نمایشگاه گروه «نقاشان واقع‌گرا» در هتل سرای عامری‌ها برگزار می‌شود

کاشان نیوز: دومین دوره نمایشگاه گروه «نقاشان واقع‌گرای ایران» با شرکت جمعی از استادان و نقاشان برجسته‌ی کشوری، از دوشنبه ۲۸ اسفندماه جاری تا جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷، در هتل سرای عامری‌ها، برگزار می‌شود. در این نمایشگاه که در آن بیش از ۳۰ هنرمند شرکت دارند، «سعید صدوری» تنها هنرمندی است که از کاشان، آثاری را در معرض تماشای علاقه‌مندان قرار داده است.
مراسم افتتاحیه این نمایشگاه، روز دوشنبه ۲۸ اسفندماه، از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در هتل سرای عامری‌ها، برگزار می‌گردد. این نمایشگاه در دو نگارخانه «سهراب سپهری» و «ملک‌الشعرا بهار» برپا خواهد شد. قرار است هم‌زمان با برپایی این نمایشگاه، ورکشاپ‌های نقاشی نیز به کوشش «غلامحسین قربانی» برگزار شود.
سعید صدوری، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته نقاشی و مدرس آموزشگاه‌های نقاشی و طراحی کاشان است و تاکنون بیش از ۱۰ نمایشگاه انفرادی در سطح شهرستان کاشان و ۲۰ نمایشگاه گروهی در سطح استانی، برپا کرده و جوایز متعدد کشوری نیز دریافت نموده است.
علاقه‌مندان به تماشای نمایشگاه آثار گروه نقاشان واقع‌گرای ایران، می‌توانند از ۲۸ اسفندماه جاری تا ۱۰ فروردین‌ماه ۹۷، هرروز از ساعت ۹ تا ۲۰، در هتل سرای عامری‌ها، حضور به هم رسانند.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=70342
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: