تاریخ ارسال : ۲۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت : ۹:۴۱ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly

دومین کارگاه آموزشی «کودک و والدین» در مهدیه وادقان برگزار شد

کاشان نیوز:دومین کارگاه آموزشی فرزندپروری جمعه ۲۲ تیرماه با حضور بیش از ۴۰ کودک همراه با والدین با تدریس «نسرین دارا» در نوبت پیش‌ازظهر در کانون فرهنگی مهدیه و در نوبت بعدازظهر در یک فضای باز برگزار شد.

در کارگاه پیش‌ازظهر که با حضور والدین در کانون فرهنگی مهدیه وادقان برگزار شد، «دارا» طبقه‌بندی رفتاری و سنی کودکان از پیش از دو سالگی تا بلوغ و کنش و واکنش‌های متفاوت رفتاری این سنین را برشمرد و از والدین درخواست کرد به این کنش‌ها و رفتارها به شکل واکنش طبیعی و اقتضای سنی آن دوره‌ها نگاه کرده و رفتارهای فرزندانشان را در چهارچوب این شرایط درک کنند و با آن‌ها مقابله نداشته باشند.

حین برگزاری کارگاه آموزش فرزندان از سنین مختلف در ساختمان مهدیه وادقان با همکاری دو تسهیل‌گر مشغول اسباب‌بازی سازی با وسایل ساده و دورریختنی و برخی بازی‌های کودکانه بودند.

این کارگاه در نوبت بعدازظهر در فضای باز و در دشت عباس‌آباد وادقان با بازی‌های شاد بین کودکان با همراهی پدران و مادران ادامه داشت و والدین و کودکان چند ساعت در یک فضای مهیج و شاد، شادمانی در کنار همدیگر را تجربه کردند.

«نسرین دارار» کارشناس ارشد روان شناس تربیتی و مربی دوره های فرزندپروری٬ مهارت‌های زندگی و شخصیت شناسی است

سلسه‌ کارگاه‌های مهارتی کتاب‌خوانی، فرزندپروری، فن بیان، و … به‌صورت دوره‌ای و در فواصل زمانی تعریف شده در کانون فرهنگی مهدیه وادقان برگزار می‌شود.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=71622
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: