تاریخ ارسال : ۰۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۵۵ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات از روز جمعه (پنجم آبان ماه) تا ۱۲ آبان ماه برگزار می‌گردد

دو نشریه و یک پایگاه خبری از کاشان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور حضور دارند

کاشان نیوز: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از حضور دو نشریه و یک پایگاه خبری از کاشان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان مصطفی جوادی مقدم با اعلام این خبر افزود: در بیست و سومین دوره نمایشگاه مطبوعات کشور دو نشریه ماهنامه «مردم کویر» و هفته‌نامه «سراج» همچنین پایگاه خبری «مشکات‌آنلاین» به نمایندگی از کهن شهر کاشان حضور دارند.
جوادی مقدم گفت: ماهنامه «مردم کویر» و پایگاه خبری «مشکات‌آنلاین» به صاحب‌امتیازی و مدیرمسئولی «محمدعلی خرمی مشکانی» برای دومین بار در این نمایشگاه شرکت دارد و هفته‌نامه «سراج» به صاحب‌امتیازی «موسسه فرهنگی هنری راه روشن» و مدیرمسئولی «سید محمد ساداتی نژاد» برای اولین بار است که در این نمایشگاه حضور دارد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان ضمن تقدیر از مدیران مسئول این نشریات به جهت حضور در این نمایشگاه بیان کرد: باوجود نشریات و رسانه‌های مستعد در کاشان باید برنامه‌های حمایتی همه‌جانبه از سوی مسئولان شهر صورت بگیرد تا بتوانیم نام کاشان را بیشتر در کشور معرفی کنیم.
گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند جهت بازدید از ماهنامه «مردم کویر» و پایگاه خبری «مشکات‌آنلاین» به راهرو ۲۸ غرفه ۴۱۱ و جهت بازدید از غرفه هفته‌نامه «سراج» راهرو ۱۶ غرفه ۳۱۶ مراجعه کنند.
لازم به ذکر است: بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات با شعار «جامعه آگاه‌تر: توسعه بیشتر و شعار کمتر» روز جمعه (پنجم آبان ماه) تا ۱۲ آبان ماه با حضور بیش از ۶۰۰ موسسه مطبوعاتی، نشریه، خبرگزاری‌ و پایگاه‌ خبری در مصلی تهران آغاز می‌شود.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=69027
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: