تاریخ ارسال : ۳۰ مهر ۱۳۹۳ ساعت : ۱۱:۱۵ ب.ظ ۱ نظر
Print Friendly
طی حکمی از سوی ریاست دانشگاه کاشان

دکتر محمد مشهدی به‌ ریاست مرکز پژوهشی «کاشان شناسی» دانشگاه کاشان منصوب شد

طی حکمی از سوی ریاست دانشگاه کاشان دکتر «محمد مشهدی«عضو هیئت‌علمی این دانشگاه به‌عنوان رئیس مرکز پژوهشی کاشان شناسی منصوب شد.

کاشان نیوز: دکتر محمد مشهدیطی حکمی از سوی ریاست دانشگاه کاشان دکتر «محمد مشهدی«عضو هیئت‌علمی این دانشگاه به‌عنوان رئیس مرکز پژوهشی کاشان شناسی منصوب شد.
به گزارش سایت دانشگاه کاشان، رئیس  این دانشگاه در حکم صادره افزوده است: نظر به‌مراتب تعهد، توانمندی و تجربه و در اجرای ماده ۶ آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و موسی‌ات آموزش عالی، پژوهش و فناوری مصوب شش‌صد و هشتاد و چهارمین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی مورخ ۸۹/۱۲/۱۰ به‌موجب این حکم جنابعالی برای مدت دو سال به‌عنوان رئیس مرکز پژوهشی کاشان شناسی دانشگاه کاشان منصوب می‌گردید.
دکتر عباس زراعت با بیان اینکه، کاشان شهر ادیبان و عالمان و هنرمندان است و این شهر سهم شایانی در توسعه و بسط علم، ادب و هنر داشته که بروز و ظهور زوایای ناشناخته این شهر نیاز به تلاش و اهتمام فزون‌تری دارد تصریح کرده است: انتظار می‌رود با همفکری و استعانت از صاحب‌نظران و متخصصان و اساتید محترم و دوست داران شهر کاشان، این خطه کهن و تاریخی هرچه بهتر و شایسته‌تر در سطح ملی و بین‌المللی معرفی گردد.
وی اظهار امیدواری کرده است: با همکاری اعضای هیئت‌علمی و دانشجویان و با برنامه‌ریزی و درایت لازم در اعتلای روزافزون آن پژوهشکده در عرصه‌های آموزشی و پژوهشی و نیز تحقق سند چشم‌انداز دانشگاه همراه با برنامه عملیاتی سالانه، گام‌های مؤثری بردارید و در حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های مؤثر به‌منظور صرفه‌جویی در هزینه‌ها و تقویت نظم و قانون‌مندی کوشا باشید.

گفتنی است دکتر محمد مشهدی نوش آبادی قبل از این عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز و در کنار آن به فعالیت های تحقیقاتی مشغول بوده است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=35658
مطالب مرتبط

 • جيم كاشي آبان ۴, ۱۳۹۳ - ۳:۱۳ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام
  تبریک به مردم و دانشگاه و آقای دکتر مشهدی
  هزار چهارسد سال تاریخ از زمان گشایش کاشان بدست عماریاسر تا کنون بنیادی سترگ با مردانی کوشا نیاز دارد

  (0)(0)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: