تاریخ ارسال : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۸:۳۶ ق.ظ ۶ نظر
Print Friendly
سرانجام پس از ده ماه بلا تکلیفی:

دکتر مومنیان؛ فرماندار کاشان شد

مومنیان گلچینیکاشان نیوز: سرانجام پس از گذشت ۱۰ ماه از رفتن عجولانه ابوالفضل صدارائیه از فرمانداری کاشان و اداره بزرگترین شهرستان استان اصفهان با سرپرستی؛ دکتر حمیدرضا مومنیان طی حکمی از سوی وزیر کشور به عنوان معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کاشان منصوب شد.

یک منبع موثق با اعلام این خبر به کاشان نیوز گفت: آیین معارفه دکتر حمیدرضا مومنیان به عنوان فرماندار جدید کاشان به زودی و طی چند روز آینده برگزار خواهد شد.

خبرنگار ما قبل از انتشار این خبر صحت موضوع را از روابط عمومی فرمانداری کاشان جویا شد که این روابط عمومی اظهار بی اطلاعی کرد.

دکتر حمید رضا مومنیان که دانش آموخته رشته فرش است قبل از این سمت به مدت ۱۰ ماه سرپرست فرمانداری کاشان بود و تمام وظایف یک فرماندار به صورت کامل انجام می داد.

وی پیش از سرپرستی فرمانداری کاشان، سابقه معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری، ریاست دانشگاه غیر انتفاعی سینا، مشاور رئیس مرکز ملی فرش ایران، ریاست پژوهشکده فرش دانشگاه کاشان و دبیر کانون هماهنگی دانش و صنعت فرش در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری  را در کارنامه‌ی خود دارد.

 

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=56175
مطالب مرتبط

 • علی اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۵ - ۷:۴۶ ب.ظ - پاسخ دادن

  لابد فرمان دار رفته گل بچینه که مراسم معارفه رو برگزار نمی کنند…

  (0)(0)
 • مصطفوی اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۵ - ۳:۵۳ ب.ظ - پاسخ دادن

  دکتر مومنیان انسانی فرهیخته وصبور وتوانایی میباشدکه میتواندبااندیشه فراجناحی خودمسولیت خطیر فرمانداری رابه عهده داشته باشدکاشان شهری باتمدن هفت هزارساله وداشتن دانشمندان وعالمان بزرگ شایسته ذاشتن مسوولینی دانشمند متخصص متعهد وخردمندوتواناست

  (0)(0)
 • مهدی اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۵ - ۶:۰۱ ق.ظ - پاسخ دادن

  چرا تودیع و معارفه برگزار نمیشه ؟
  مگه چه اتفاقی برای فرماندار قبلی افتاده که اینگونه برخورد شد؟
  استاندار باید پاسخ ابهامات مردم را بدهند؟
  بلاخره آقای دکتر مومنیان معاون فرماندار بودند.

  (0)(0)
 • محمود امیدی اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۵ - ۷:۲۳ ب.ظ - پاسخ دادن

  باسلام . خدا رو شکر از این خبر خوبی که شنیدیم . انشاالله همین شود که آقای دکتر مومنیان فرماندار کاشان باشد . تمام رفع مشکلات شهری ما بومی بودن فرماندار است .

  (0)(1)
 • مهدی نوابی اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۵ - ۸:۴۹ ق.ظ - پاسخ دادن

  دکتر مومنیان شایسته چنین جایگاهی هستند و حکم قطعی ایشان در این مقطع قطعا بی ارتباط با پیروزی لیست امید در سراسر کشور نیست امیدواریم به زودی شاهد تغییرات اساسی در سطح استان باشیم

  (2)(2)
  • محمد حسینی اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۵ - ۹:۰۷ ق.ظ - پاسخ دادن

   سلام تا این لحظه مورخه ۱۸/۲/۱۳۹۴ساعت ۱۳:۳۷حکم اقای مومنیان به تایید اقای رحمانی فضلی نرسیده وقرارشد. یک نفر غیر کاشانی فرماندار کاشان شود.

   (0)(0)

  دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: