تاریخ ارسال : ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۴۸ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
ساداتی نژاد در یک تذکر شفاهی:

رئیس مجلس باید از بیان اظهارات ضدانقلاب در مجلس جلوگیری کند

کاشان نیوز: نماینده مردم کاشان گفت: رئیس مجلس نیز در شرایطی که برخی ناطقان به نظام توهین می‌کنند یا آدرس غلط می‌دهند بنا بر سوگندی که خورده باید از بیان حرف‌های ضدانقلاب و نامرتبط جلوگیری کند.

به گزارش خبرنگار مهر، در پایان جلسه علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی سید جواد ساداتی نژاد در تذکر شفاهی به رئیس‌جمهور گفت: دستورالعمل‌ها و آیین‌نامه‌ها در دولت در شرایط جنگ اقتصادی باید تغییر کند زیرا بروکراسی خسته‌کننده و عدم تحقق برنامه‌ها وضعیت را مشکل کرده و کمر مردم را شکسته است.

نماینده مردم کاشان و آران بیدگل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت باید در مورد این شرایط به مردم اطلاع‌رسانی کند و رفع ابهامات را پیگیر باشد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس دهم افزود: رئیس مجلس نیز در شرایطی که برخی ناطقان به نظام توهین می‌کنند یا آدرس غلط می‌دهند بنا بر سوگندی که خورده باید از بیان حرف‌های ضدانقلاب و نامرتبط جلوگیری کند.

این درحالی است که سایت جماران در خصوص اخبار امروز نوشته است؛ نمایندگان با فوریت طرح «شفافیت آرای نمایندگان» مخالفت کردند، این در حالی است که ۱۶۰ نماینده پیش‌تر در رسانه‌ها خود را موافق این طرح معرفی کردند، این طرح در صورت تصویب موجب می‌شد تا مشخص شود هر نماینده به چه چیزی رأی داده است نمایندگان طرح دوفوریتی تأمین کالاهای اساسی را نیز رد کردند، طرح تشدید مبارزه با مفاسد اقتصادی به‌موجب مغایرت با اصل ۷۵ نیز از دستور کار خارج شد

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=72022
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: