تاریخ ارسال : ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۸:۴۱ ب.ظ ۱ نظر
Print Friendly

رابطه سقوط هواپیما و استیضاح وزیر

کاشان نیوز: وقتی هواپیمای تهران-یاسوج سقوط کرد مثل همه حوادث کشورمان بیان صعب بودن شرایط و شدت موانع بهانه‌ای شد برای پوشاندن نواقص و خطاهای جمعی مدیران و کمبود امکاناتی که از پیش باید برای امدادرسانی در کشور تمهید می‌شد.

وقتی برخلاف کشورهای دیگر در کشور ما حادثه‌ای رخ می‌دهد کسی تقصیر را به گردن نگرفته و استعفا نمی‌دهد و عذرخواهی نمی‌کند و تازه طلبکار هم می‌شوند، چه خوب است که مجلس برای حفظ حقوق رأی‌دهندگان اقدام به پیگیری نمایند و کسانی را که در این حادثه مقصر بوده و مدیرانی را که بی‌تدبیر و بدون عرضه مدیریت بر کرسی مدیریت کشور نشسته‌اند به زیر بکشد.

اینکه یک مسئول را به چالش کشیده و از وی برای سازمان و نهاد تحت مدیریتش آن‌هم توسط نمایندگان مجلس سؤال شده و از کاستی‌هایی که ضروری آسایش و راحتی مردم است پرسش نمود کاری بسیار پسندیده است.

اینکه به سرمایه‌گذاری هدفمند و جلو گرفتن از هدررفت پول این مملکت همت گماشته و از بروز حادثه‌ای درس عبرتی برای دیگران بسازند چه‌کاری بهتر؟ اینکه به فکر امکاناتی باشند که برای جستجو برای بیش از ۶۰ ایرانی مجبور نباشند شب که شد ستاد بحران را تعطیل کنند تا صبح فردا، هم خداپسندانه است و هم مدبرانه.

اینکه نقاط ضعف را پیش از حادثه مشخص کرده و برای آن چاره‌ای بیندیشند چه‌کاری نیکوتر؟ و کیست که نداند علاج واقعه قبل از وقوع است؟
اما…اما کیست که نداند استیضاح وزیر راه که با امضا نماینده کاشان و آران و بیدگل هم مزین شده بود نه از سر بازگرداندن آب‌رفته به جوی است و نه ممانعت از سوء مدیریت!؟
کیست که نداند ازجمله مسئولین پاسخگو به این اتفاقات همین نمایندگان هم هستند که در این حوادث مشخص می‌گردد سرشان به‌جای دیگری گرم بوده که این اتفاق واقع‌شده.
کیست که نداند در زمانی که قلب جریحه‌دار شده مردم در عزای عزیزانشان خون و آتش است نباید نماینده مجلس فرصتی به دست آورده و برای ضربه زدن به رقیب به استیضاح سیاسی روی آورد!
کیست که نداند این استیضاح فرصت‌طلبی است برای حمله به رقیب! وقتی در شبکه سوم سیمای میلی خودمان میگویند رادار در فرودگاه یاسوج به دلیل نبود موتوربرق کار نمی‌کرده! همین برای بی‌آبرویی کافی نیست؟! با این استیضاح حق‌به‌جانب خودتان نگیرید و خود را مبری جلوه ندهید!

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=70070
مطالب مرتبط

  • احسانی اسفند ۲, ۱۳۹۶ - ۲:۴۳ ب.ظ - پاسخ دادن

    آقای غلامیان سلام.جنابعالی ابزار سیاست های غلط عده ای منفعت طلب ومثلا” اصلاح طلب شده اید.اصلاح طلبی درواقع خوب است ولی اکثراصلاح طلبان مورداعتمادشما،منفعت طلب هستند.سعی کن خودت رابازیچه دیگران قرارندهی.

    (3)(0)
  • دیدگاه شما

    لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: