تاریخ ارسال : ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱:۱۲ ب.ظ ۴ نظر
Print Friendly
در دیدار فرماندار کاشان با سفیر جمهوری اسلامی ایران در بریتانیا مطرح شد

راهکارهای فرهنگی مشترک و برگزاری هفته فرهنگی در کاشان و لندن بررسی شد

کاشان نیوز: روز سه شنبه مورخ ۲۴ مرداد در محل دفتر فرماندار در دیدار آقای دکتر مومنیان معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان با دکتر بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور انگلیس برگزار شد،
به گزارش روابط عمومی فرمانداری کاشان در این دیدار راهکارهای فرهنگی مشترک در زمینه مسائل مختلف بین کاشان و لندن و همچنین نحوه برگزاری هفته فرهنگی در کاشان و لندن بررسی شد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=68085
مطالب مرتبط

 • صابر مرداد ۲۹, ۱۳۹۶ - ۵:۴۰ ق.ظ - پاسخ دادن

  کسانی که قحطی ۱۲۹۶ ایران (که کاشان هک جزء آن بوده) را به وجود آوردند، چه قرابتی با قربانیان خود می‌توانند داشته باشند؟ رابطه ما با آنها رابطه میش و گرگ است، چه فرهنگ مشترکی!

  (1)(0)
  • مدیر سایت مرداد ۲۹, ۱۳۹۶ - ۹:۲۷ ق.ظ - پاسخ دادن

   صابر گرامی، هر کشوری منافعی دارد که باید بر آن با مردانگی ایستادگی کند و زمانی ایران به رهبری مصدق مانند شیر در برابر انگلستان ایستاد و منافع ملی خود را از حلقوم او بیرون کشید، اما اینکه بگوییم ارتباط بین مردم دنیا به دلیل دشمنی سیاستمداران باید قطع شود سخن نسنجیده و کم ارزشی است.
   منافع کشور ما باید با تعامل با دنیا حل شود نه با انزوا. هر چه ما پا پس بکشیم دیگر کشورها با خوشحالی جای ما را میگیرند و منافع خود را میبرند.
   دوست عزیز اگر عدم ارتباط خوب بود، مراجع معظم دفاتر خود را در دیگر کشورها بخصوص در لندن تعطیل می‌کردند!

   (0)(1)
   • صابر مرداد ۳۱, ۱۳۹۶ - ۵:۵۸ ق.ظ - پاسخ دادن

    با تشکر از پاسخ محترمانه شما، اما سخن ما در ارتباط داشتن نیست. سخن در برگزاری هفته فرهنگی و قرابت فرهنگی است.

    (0)(0)
    • مدیر سایت مرداد ۳۱, ۱۳۹۶ - ۸:۱۶ ق.ظ - پاسخ دادن

     مقصود عرض بنده این است که بین ملت‌ها با عناوین واهی خط کشی نکنید، بخصوص زبان و نژاد «هند و اروپایی» را در موردش تحقیق کنید و خواستگاه نژادی کسانی که در فلات ایران زندگی می‌کنند را مطالعه کنید. تا مفهوم قرابت و فرهنگ را بهتر بدانید.
     گذشته از این ما مسلمانیم و مدعی عدم تبعیض، اما در این موارد به دلیل شعارزدگی و عدم توان تفکیک سیاست از فرهنگ به دام تبعیض می‌افتیم.
     دوست عزیز جز حساب ملت‌ها را از سیاست مداران جدا کن و «جای مردان سیاست بنشانیم درخت، که هوا تازه شود» ما بندگان یک خدا و فرزندان آدم و حوا هسیتم، این توهم توطئه هم ناشی از عملکرد خبیثانه سیاسی‌کاران و سیاست‌مدارانی است که از گذشته‌های دور پول و کالا را ارج نهاده‌اند نه فرهنگ و ارتباط نزدیک را… .

     (0)(0)

  دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: