تاریخ ارسال : ۰۹ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۶:۵۳ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly

راه‌یابی آثار نگارگران کاشانی به دهمین دوسالانه ملی نگارگری ایران

کاشان نیوز: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از راه‌یابی هشت اثر هنرمندان نگارگر کاشانی به دهمین دوسالانه ملی نگارگری ایران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان : مصطفی جوادی مقدم با اعلام این خبر گفت: اداره کل هنرهای تجسمی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری انجمن نگارگری ایران و مؤسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، با هدف ایجاد بستری مناسب برای بروز خلاقیت در نگارگری و حمایت از هنرمندان مستعد این رشته،  دهمین دوسالانه ملی نگارگری ایران را دی‌ماه ۱۳۹۵ در تهران برگزار می‌نماید.

وی افزود: از میان ۱هزار اثر رسیده به دبیرخانه، ۱۹۵ اثر انتخاب شده که ۸ اثر آن مربوط به هنرمندان نگارگر کاشانی است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان افزود: آثار هنرمندان مهدی ایرانی، محمد خادم‌الفقراء، اسماء نوابی، پریسا فیروز‌بخش، مریم جملی‌، سوده‌سادات رضویه و شیوا مدنی پس از گذراندن مراحل مختلف و بررسی اصل اثر برای مسابقه به دهمین دوسالانه ملی نگارگری ایران راه‌یافتند.

جوادی‌مقدم با اشاره به این‌که آیین پایانی این دوسالانه در اواخر دی‌ماه برگزار خواهد شد خاطرنشان کرد : نمایش‌گاه آثار دهمین دوسالانه ملی نگارگری ایران از ۲۷ آذرماه در باغ‌موزه نگارستان تهران در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته و نمایش آن تا ۲۷ دی‌ماه ادامه خواهد داشت.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=64026
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: