تاریخ ارسال : ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت : ۹:۱۸ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
در همایش ملی مدیریت و کنترل عفونت‌های منتقل شونده از خون:

رتبه نخست مسابقه دانشجویی «چالش ایده» به فاطمه حاجی رضایی و فاطمه مقصود رسید

کاشان نیوز: معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از کسب مقام اول دو دانشجوی استعداد درخشان این دانشگاه در اولین همایش ملی مدیریت و کنترل عفونت‌های منتقله از خون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی کاشان، دکتر عباس تقوی اردکانی گفت: فاطمه حاجی رضایی دانشجوی کارشناسی پرستاری و فاطمه مقصود دانشجوی کارشناسی ارشد رشته پرستاری در بخش مسابقه دانشجویی چالش ایده «BBI Idea Challenge» با ارائه طرح «REBIRTH» موفق به کسب رتبه نخست شدند.

وی گفت: این همایش در سه بخش ارائه مقالات، ارائه پوستر و ایده پردازی برگزار شده بود که در بخش ایده پردازی این همایش، دو تیم از دانشگاه علوم پزشکی کاشان پس از بررسی پروپوزال‌های ارسالی منتخب و جهت شرکت در بخش ارائه حضوری دعوت شدند.

معاون آموزشی دانشگاه افزود: یک تیم در حوزه HTLV-1 با حضور مهدی رفیعی دانشجوی پزشکی (سرگروه، مجری طرح و ارائه‌دهنده) و تیم دیگر در حوزه HIV با حضور فاطمه حاجی رضایی دانشجوی کارشناسی پرستاری (سرگروه، مجری طرح و ارائه‌دهنده) و فاطمه مقصود دانشجوی کارشناسی ارشد پرستاری (پاسخگو) با ارائه ایده REBIRTH در این مسابقه حضور داشتند.

گفتنی است ایده REBIRTH (به معنای تولد دوباره) طراحی و ساخت بازی آموزشی رایانه‌ای جهت کاهش استیگمای (انگ و برچسب) ناشی از بیماری ایدز و آموزش در مورد بیماری ایدز است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=72519
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: