تاریخ ارسال : ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۲۸ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
در جلسه هفتگی تحریریه کاشان نیوز با حضور معاونت اجتماعی نیروی انتظامی کاشان مطرح شد

رسانه برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی بسیار موثر است

جلسه هفتگی هیئت تحریریه کاشان نیوز با حضور سرگرد رحمان سنگانه از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی کاشان در دفتر کاشان نیوز تشکیل شد.

کاشان نیوز: تحریریه-سرگرد سنگانهkashannews.netجلسه هفتگی هیئت تحریریه کاشان نیوز با حضور سرگرد رحمان سنگانه از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی کاشان در دفتر کاشان نیوز تشکیل شد.

در این نشست ضمن بررسی راه‌هایی که رسانه برای آگاه‌سازی و بالا بردن آگاهی جامعه نسبت به آسیب‌های اجتماعی و پیشگیری از تخلفات و جرائم دارد راهکارهایی نیز ارائه و مورد بررسی قرار گرفت.

سرگرد رحمان سنگانه در این نشست گفت: ما تمایل داریم در حوزه آسیب‌های اجتماعی با رسانه تعامل داشته باشیم تا امکان آگاه‌سازی بهتر مردم و استفاده گسترده‌تر شهروندان از امکانات قانونی برای کمک به نیروی انتظامی در جامعه فراهم شود.

وی افزود یکی از کارهایی که رسانه می‌تواند برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی، جرائم و پیش‌گیری از تخلفات انجام دهد آشنا سازی مردم با راه‌های درست تعامل و ارتباط صحیح با نیروی انتظامی است و به‌عنوان‌مثال استفاده از شماره ۱۹۷ امکانی بسیار مناسب و در دسترس برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است که باید به‌صورت گسترده‌تر به مردم معرفی شود.

سنگانه افزود ما از رسانه توقع داریم به نیروی انتظامی کمک کند چراکه پیشگیری اجتماعی منوط به همکاری همه است، نیروی انتظامی با کمک مردم و رسانه خواهد توانست وظایف خود را به نحو بهتری انجام دهد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=57967
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: