تاریخ ارسال : ۰۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت : ۱۲:۱۲ ب.ظ ۲۴ نظر
Print Friendly

ساداتی نژاد بجای تکیه به موکلین نگاه به قدرت را انتخاب کرده است

کاشان نیوز-سعید غلامیان: روز گذشته از زبان یکی از نوادگان آیت‌الله مدنی در مصاحبه شنیدم که پیشنهاد دعوت از تولیت آستان قدس رضوی را نماینده کاشان داده است و این در حالی است که وی اذعان کرد در زمان تولیت سابق آستان قدس رضوی برآوردن توقع برگزارکنندگان فعلی بزرگداشت آیت‌الله مدنی به دلیل عدم ارتباط موضوعی پذیرفته نشده است!
این دعوت البته و فی‌نفسه خلاف قانون نیست و منعی هم ندارد؛ اما با نگاه به گذشته سیدجواد ساداتی نژاد و حمله به رئیس‌جمهور فعلی در شب قبل از انتخابات با ادبیاتی با این تعبیر که «…پایان خواهیم داد به دولتی که بی‌اخلاقی‌های زیادی را در طول ۴ سال در کشور حاکم کرد…» که اگر نسبت به خود وی بکار برده می‌شد مسلماً به شکایت و تعقیب کیفری می‌انجامید-تعبیری که با واکنش تند فرماندار کاشان نیز در جشن پیروزی روحانی که برخلاف پیشگویی وی رخ داد روبرو شد-.

دعوت از رقیب حسن روحانی برای حضور در کاشان و سخنرانی در مراسم سالگرد یک روحانی مجتهد صاحب‌نام کاشانی که سابقه و پیشینه سیاسی خاصی هم نداشته است و حتی در عرف حوزوی هم روش و بینش شاّذ و خاصی داشته است می‌تواند معنا پیدا کند!؟ شاید معنایی از جنس خیز برای جذب طیف خاصی از شهروندان برای انتخابات آتی!
در هفته گذشته نیز در جلسه دفاع از یک هنرمند و فعال فرهنگی اجتماعی کاشانی که به جرم توهین به نماینده کاشان در دادگاه مطبوعات در اصفهان محاکمه می‌گردید خطاب به هیئت‌منصفه در ابتدای دفاعیاتم گفتم: انتظار و توقع داشتم که اعلام رضایت آقای ساداتی نژاد را قبل از شروع رسیدگی در پرونده ببینم زیرا من‌هم یک وکیل هستم و به‌خوبی میدانم که چه‌کار زشتی است که یک وکیل بر روی موکلش چنگ بیاندازد و شکایت کند! از جایگاه یک نماینده، بزرگ‌منشی و سعه‌صدر بیشتری انتظار می‌رفت!
باید به یک نکته دیگر هم توجه کرد که دکتر سید جواد ساداتی نژاد که رشته هیدرولوژی-گرایش منابع آب را از دانشگاه دولتی مسکو گرفته است تنها دارنده دکتری و متخصص آبخیز در مجلس است! چقدر در بحران آب حوزه انتخابیه کویری خود فعالیت و اظهارنظر کرده است؟ آیا جولان بی‌حدوحصر در مسائل سیاسی و اظهارنظرهای سیاسی دوآتشه بجای توجه به رأی‌دهندگان حوزه انتخابیه و آنچه در تخصص وی است منافع حوزه انتخابیه را در نظر دارد؟

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=71488
مطالب مرتبط

 • محمدرضا تیر ۲۶, ۱۳۹۷ - ۳:۳۶ ب.ظ - پاسخ دادن

  ❌انرژی اتمی❌انرژی اتمی می خوهیم چکار؟

  آب نیست؟برق قطع میشه؟گرما اذیت میکنه؟
  انگار همین دیروز بود که میگفتن انرژی اتمی میخوایم چکار؟
  ملت نون ندارن بخورن اینا دنبال فشفشه بازین،حالا که ذخیره سدها کم شده،حالا که کم آبی داره خودشو نشون میده،حالا این جماعت میفهمن انرژی اتمی به چه دردی می‌خورد ولی دیر شد عزیزم!
  از سال۹۲فاصله ای دو تا۴ساله با ورود برق نیروگاه اتمی به مدار داشتیم!
  هرقدر رهبرانقلاب گفت و گفت و گفت که انرژی اتمی بهانه است،غرب دنبال عقب نگه داشتن ماست، هرقدر گفت در آینده ما و نسل های ما به این صنعت احتیاج دارند،
  سوخت فسیلی رو به اتمامه،
  نادون ها میگفتن:به فرض اینکه بمب اتم هم ساختید، بعدش چی؟کره شمالی هم بمب اتم داره مردمش تو فلاکتن

  ❌هرقدر این پیر فرزانه گفت ما نیاز به بمب نداریم، فتوی داد سلاح کشتار جمعی حرامه!
  زیباکلام میومد میگفت دست روحانی رو باید ببوسیم که ما رو از چاه ویل هسته ای نجات داد!
  حالا بی آبی و بی برقی بکشید!
  نظام برنامه داشت برای آینده!

  با ساخت سه آب شیرین کن هسته ای با دانش جوانان خودمون در نوار ساحلی جنوبی کشور و استفاده از برق هسته ای برای پمپاژ اون به عمق کشور، درصد قابل توجهی از مشکلات الان ما حل میشد!
  دو سال دیگه اگر مقاومت کرده بودیم، الان به نقطه شکوفایی و پیشرفت رسیده بودیم،تحریم ها بی اثر شده بود!

  ❌سر پیچ تاریخی گفتن سانتریفیوژ باید بچرخد چرخ زندگی مردم هم باید بچرخد، به دروغ القا کردن که اینا میخوان اسرائیل و نابود کنن!
  غریق استخر ،اونی و که یکبار صنعت اتمی کشور و نابود کرده بود جلو انداخت، رفتن هست و نیست مملکت و دادن به اجنبی، ۵سال جای خدمت فقط جنگ روانی راه انداختن، دوباره۲۴میلیون رأی گرفتن

  ❌حالا انرژی اتمی و دادید رفت رفاه تون بیشتر شد؟
  دلار هزار تومن شد؟
  سکه ارزون شد؟
  رهبر نگفت سازش هزینه داره، هزینه اش از مقاومت خیلی بیشتره؟
  بزار بگم اگر با همین فرمون لیبرال ها جلو بریم حداقل اتفاقی که در آینده خواهد افتاد چیه!
  بین شهرها سر آب درگیری و نزاع میشه!
  روستا با روستا،شهر با شهر سر آب درگیر میشن!

  ❌دیدی میگن سلاحِ ما دوربین ماست و فیلم میگیرن برای مسیح علی نژاد که ببین ما پلیس و ضایع کردیم؟
  دیگه پلیس هم دخالت نخواهد کرد!
  میریم به سمت درگیری های داخلی!
  چرا؟
  چون اونایی که باد کاشتن،طوفان درو میکنند!

  ❌ظاهر پرستان فکر میکنن وقتی علی ع فرمود آنان که با ندای رهبر خود بیدار نشود،با لگد و چکمه دشمن بیدار خواهند،شوخی کرده،یا اینا ماله ۱۴۰۰سال پیشه!
  این انرژی اتمی بود که دادن رفت،وضعیت مون این شد!
  برجام موشکی و خروج از سوریه و عراق هم بدن نتیجه ای هزار برابر بدتر از سوریه در انتظارمونه!حاجی شاهمیری…

  (1)(1)
  • مدیر سایت تیر ۲۷, ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱ ق.ظ - پاسخ دادن

   تمامی معضلات کشور در این چهار دهه و مشکلاتی که برشمردید نتیجه برجام و تعطیلی غنی سازی اورانیوم بود؟
   اگر شما از قطعی برق دلواپس شده اید باید گفت که بهترین روش تهیه برق در ایران که بهترین گزینه‌ها را در این زمینه دارد برق آفتابی است، پاک و بدون مشکلات هسته‌ای و ضایعات زیست محیطی. چه اقدامی برای آن انجام شده؟ از آن مهمتر، چرا در طی این سالها زیرساخت های تولید برق به فراخور ازدیاد جمعیت و صنایع ایجاد نشده است؟ چرا جلوی اتلاف برق به دلیل فرسوده بودن تجهیزات فنی گرفته نمیشود؟ چرا برای عراق نیروگاه برق ساخته میشود؟ … .
   اگر قرار بود برق اتمی داشته باشیم چرا هنوز نیروگاه بوشهر که برادران روسی تعهد ساخت و تهیه سوخت آن را کرده بودند هنوز تکمیل نشده؟
   اما اگر درد شما چیز دیگری است باید بگویم که؛ اخوی! سرنا را از سر گشادش می‌زنید؟

   (0)(1)
   • حیدری تیر ۲۷, ۱۳۹۷ - ۲:۴۴ ق.ظ - پاسخ دادن

    با سلام
    بنده نه سروحسابی باابوعلی پوتین دارم ونه حوصله بحث بامدیری که شمشیرراازروبسته وقصدنداردبی پیرایه نظرات مخاطبانش رابزندوبیش ازاین هم خالت نکند!
    حضرتعالی اگرقصدخدمت به صنعت برقرکشورداریدباپنم میلیون تومان هزینه می توانیدکل برق ساختمان جریده الکترونیکی خودتان را تامین کنیدوحتی به اداره برق، برق هم بفروشید! لذاعوض پاسخگویی بی مورد همت کنیداگرعمل تان هم بر سیاق شعارتان است همین فردا شروع کنیدتاشمانظیربنده دومین نفرباشید.
    مایل بودیدایمیل کنیدتلفن شرکت مشاورمعرفی کنم تاشماازتشعشعات هسته ای برادران روس خلاص شویدوپول احدی ازآحاد این مرزوبوم رابربادندهید.
    امادرخصوص سایرمواردلطفا”اگر تمایل داریدخاموش،باشیدوقضاوت رابه خوانندگان فخیم تار نمای تان بسپاریداخوی!!

    (0)(0)
    • مدیر سایت تیر ۳۰, ۱۳۹۷ - ۶:۴۱ ب.ظ - پاسخ دادن

     مشخص است که نفس شما از جای گرم بلند میشود! شما مانند کسی به نظر می‌رسید که از به راحتی علاوه بر اداره زندگی‌ و … توانسته‌ اندوخته‌ای برای تولید برق آفتابی ذخیره و سرمایه‌گذاری کند!
     برای فرافکنی استدلال خوبی بود اما فراموش نکنید که وظیفه مسئولین ما که از مالیات و درآمدهای کلان کشور منتفع میشوند اداره درست کشور و تامین امنیت، آسایش، آرامش مملکت و شهروندان بدون منت و توسری است.

     (0)(0)
 • سلام علیکم جمیعا و رحمت الله:احسنت طیب الله بر جناب آقای باغ شیخی بله درست نظر یه ای ارسال داشته اید وفق کم الله انشاالله و تعالی.به هر حال چنانچه حالی و وقتی دست دادحقایق را طبق حکم لل الله و بغض لل الله باید گفت گرچه جمعی خوشحال و خدای نخواسته بعضا را کراهت آید! با عرض معذرت خدا نگه دار و التماس دعا:

  (1)(2)
  • حیدری تیر ۲۶, ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴ ب.ظ - پاسخ دادن

   باسلام
   خودگویی وخودخندی یاشیخ!
   ازجنت مکان خلدآشیانی چون علی اکبرخان شاهمیری جانباز۷۰%انتظارنمی رودبیش از۷۰%ماجراراببیندوخودگویدوخودهم بخندد!
   اخوی!
   تاریخ اسلام سرشارازشخصیت های تک بعدی نگری چون حضرتعالی است.کمی فکرکنیدودین ودنبای خودرابه ثمن بخس نفروشید.
   اگراندکی فارغ ازسوگیری های سیاسی مطلب خود، من ودوباره خودرابخوانیدیقین دارم براین مدعاصحه می گذاریدکه یک جانبه یک جانبه وتمام قدازتفکری که جرات ندارداشتباهات خودش دررای به شیخ الکبیرآقاسیدحسن خان فریدون بپذیردتمایل داشته اید.لطفا” از این حضراتی که تمام قدازشیخ کبیرحمایت کردندوبه اشتباه خودهم اعتراف نمی کنندوبه ماودیگران پسوندوپیشوند۵۴گانه ودلواپس وغیره ذلک عطانمودندبپرسیددرقبال تصمیم اشتباه آنروزخودچه پاسخ یادفاعی دارند؟
   بی شک هستندافرادی چون شماوجناب دکترباغ شیخی که هم الکنون قلم دست بگیرندواین دوران رادوران سیاه اوس محمودمقایسه کنندودم ازروشنفکرمآبی هم بزنند.
   لطفا” باخودودیگران روراست باشیدودرخلوت وجلوت اگرفرصتی شدوسری خاراندیدمقادیری تفکرهم بنمائید.
   برای همگی مان حسن عاقبت آرزومندم.

   (1)(1)
 • حیدری تیر ۱۷, ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶ ب.ظ - پاسخ دادن

  !!

  (0)(0)
 • حیدری تیر ۱۶, ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  باسلام
  ای وای آقای دکترباغ شیخی ارجمند…ای وای
  یکباردیگرمتن خودرابخوانیدمشاهده می فرماییدکه چندین وچندباربه افرادمختلف توهین کرده اید.
  ازشخصیت علمی چون شمابعیداست که کلماتی چون برادران قاچاقچی، کاربردواژه عجیب محمودیسم رادرکارنامه علمی برجای بگذارد.
  بگذاریداندیشمندان علمی درحدهمان شخصیت علمی پژوهشی باقی بمانندوبه شائبه حمایت ازاین وآن یاتخریب این یاآن متهم نشوند.
  درضمن شخصیت علمی شماایجاب می کندزکاربردتحلیل های ناشی ازغیب گویی که عده ای مترصدچه چیزی هستندتاپاسخ بدهنداجتناب بفرماییدآقای دکتر…
  موفق باشید.

  (3)(1)
 • باغ شیخی تیر ۱۵, ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹ ب.ظ - پاسخ دادن

  با سلام
  بعنوان کسی که اخبار این سایت را همیشه و بطور مرتب پیگیری نمی کنم، این نکته برای بنده جالب است که با وجود انبوه اخبار و گزارشاتی که در مورد وضعیت اسف بار کاشان و بعضا کشور در این سایت منتشر می شود، عده ای گوش بزنگ نشسته اند تا به محض انتشار کوچکترین مطلبی علیه دکتر ساداتی نژاد، یقه ها بدرانند و رگها باد کنند تا خدای نا کرده گزندی به وکیل محبوبشان نرسد. به نظر می رسد آن وکیل محترم عده ای را مامور این کار کرده اند که البته در عرصه نبرد رسانه ای کار تازه و محیر العقولی نیست. اما دوستان محترمی که در دفاع بی قید و شرط از ایشان و حمله به دولت کم نمی گذارید، لطفا اگر چهره برافروخته تان سفید شد و تورم رگ گردنتان خوابید، به این موارد هم توجه بفرمایید:
  ۱- از بی اطلاعی اقتصادی مردم سو استفاده نکنید. بحث نرخ دلار به تنهایی برای مقایسه دولتها درست و کافی نیست. عوامل دیگری نظیر میزان رشد اقتصادی (که در زمان احمدی نژاد از شش و نیم درصد زمان خاتمی به رکورد منفی شش و نیم درصدی رسید) و نرخ تورم (نرخ تورم هم با خود تورم متفاوت است) و … نیز مطرح هستند که هر یک در جای خود قابل بحث است. بماند که حتی اگر همین نرخ دلار هم ملاک باشد، دلار ۹۰۰ تومانی ابتدای دوره احمدی نژاد ، در فاصله سالهای ۹۰ تا ۹۲ به عدد ۳۵۰۰ تومان رسید (حدود ۴ برابر) . اگر این حق را برای روحانی نیز محفوظ بدانیم! الان نرخ دلار باید حدود ۱۴۰۰۰ تومان باشد. هرچند بنده عملکرد اقتصادی روحانی را صد در صد تایید نمی کنم و افزایش بی حدو حصر نرخ دلار را در هر دولتی به نفع کشور و مردم نمی دانم.
  ۲- لطفا نقش “برادران قاچاقچی” را دست کم نگیرید. دیدید که احمدی نژاد هم با آنهمه رندی و زرنگی خاص خودش حریفشان نشد. فراموش نکنید که آنها پول و قدرت زیادی دارند و هر بیچاره ای را به درد سر می اندازند. هزاران ماشین وارد می کنند و با باسکول!! سکه می خرند.
  ۳- احمدی نژاد و تفکر محمودیسم دیگر مرده است. دیدید که در اوج جنجال آفرینی و در راس اخبار بودنش، از پر کردن حتی یک صحن حضرت عبدالعظیم (که شاید ۳ تا ۴ هزار نفر بیشتر گنجایش نداشته باشد) هم ناتوان بود. روی قبر خالی گریه نکنید. اگر همین روال حمله و انتقاد به دولت را در زمان احمدی نژاد نثار ایشان کرده بودید، الان کار به اینجا نمی کشید و حداقل بخشی از مشکلات فعلی وجود نداشت.
  ۴- چه خوب است چه در این سایت چه در هر جای دیگری در فضای مجازی اظهار نظر می کنید، حداقل نام خانوادگی خود را بنویسید. اتفاقا فضای مجازی خیلی هم واقعی است. استفاده از عبارتهایی نظیر ناشناس، پاسخگوی ۳ و ۲ و … نه تنها زیبنده نیست و اعتبار سخنتان را پایین می آورد، بلکه نوعی رمزگذاری و نام استعاری -که برای هماهنگی بین خودتان است – را به ذهن خواننده بی سوادی مثل حقیر متبادر می کند.
  شاد و پیروز باشید

  (1)(4)
 • ناشناس تیر ۱۱, ۱۳۹۷ - ۱:۳۳ ب.ظ - پاسخ دادن

  با سلام و عرض معذرت از اینکه گاها مزاحمت ایجاد می کنیم مدیریت محترم سایت را ودر ضمن گر چه اینجانب نباید جواب دهم نظرات را زیرا بیشتر مدیربزرگوار مورد خطابند!لیکن به نظرم رسید جواب نا قابلی عرض کنم خدمت جناب آقای احسانی!عزیزم آیا چنانچه سایت زحمت کشی و یا فلان خبر گزاری محترمی و یا بهمان روزنامه ارجمندی و….حقایقی را به سمع و نظر هموطنان برسانند خصوصا در شرایطی حساس به نظر شما چگونه خود مطرح کردن است؟!عجیب است فرمایشتان!حتما آن گرامی تواصو بالحق و تواصو بالصبرقران مجید را ملاحظه فرموده اید؟بنا بر این نظر دلسوزان هم انشاالله بر همین مبنا است و نیز گفته ایدشرایط بر همه مشهوده !اگر مشهوده چر ابعضا متوجه نیستیم ؟علامتش هم اینکه می بینید بر خوردها و عملکردها بعضا منصفانه ومودبانه وقانونی نبوده وفارغ از آداب واخلاق اسلامیست!؟لذا چنانچه در جای دگری هم به عرض رسید: آینه چون نقش تو بنمود راست خود شکن آئینه شکستن خطاست!! ببخشید التماس دعا:

  (0)(2)
 • سلام حضور مدیر محترم و گرانقدرسایت کاشان نیوز وبا تشکر از زحمات فکر کنم پر تلاش وکم درآمد امیدوارم که خداوند به کم شما هم برکت دهد که در آن صورت تائیدمی فرمائیدکه کم با برکت و درست از زیادبی برکت و نا صادق بسیار بهتر و بلکه آن دومی چون سرآبی بیش نیست!لذا خواستم استدعا نمایم چنانچه مصلحت می دانیدمتن قبل من را در جدولی مانند بعضی از متنهایتان در ظاهر صفحه اصلی قرلر دهید چند روزی چون خدا می داند گر چه این حقیر نا قابلم لیکن نباید این دل بسوزد؟چرا که این اسلام و این انقلاب واین مرز و بو م و این شهدا و این مردم عزیز به ویژه محرومین و ضعفا گناه دارند که ما اینگونه با هاشون رفتار و بر خور می کنیم؟! و به قول قران ف عین تذهبون و به قول جان بر کفان نیروی محترم انتظامی به کجا چنین شتابان؟!مگر امام راحلمان(ره) نفرمودند انقلابی را که با این زحمت و مشقت و مرارت و دادن خونها و خون جگر خوردنها البته قریب به این مضمون به دست آورده ایدخودتان و به دست خودتان خدای ناکرده اسباب تضعیف و شکستش را فراهم ننمائید!؟پس وحدت گذشت وصبر و اخلاق ومحبت وانسانیت را مد نظر قرار دهیم که انشاالله اینچنین خواهد بود:والسلام و التماس دعا و با عرض معذرت از همگی:

  (0)(0)
 • احسانی تیر ۹, ۱۳۹۷ - ۸:۳۸ ق.ظ - پاسخ دادن

  این غلامیان هم بااین سایت نیوزفقط به فکرمطرح کردن خودش هست.آنچه که واقعیت امروزمملکت ماست دیگرنیازبه بیان ندارد.سکوت دربرابراین سایت نیوز بهترین عمل است.مردم خودشان قضاوت می کنند.

  (5)(1)
  • مدیر سایت تیر ۱۰, ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴ ب.ظ - پاسخ دادن

   تمام امید دست اندرکاران کاشان نیوز یا بقول شما سایت نیوز قضاوت مردم است. والا این روزها رسانه در بدترین وضعیت قرار دارد و عمداً تضعیف میشود. زیرا اطلاع رسانی و خبر را عده ای به هیچ وجه دوست ندارند زیرا منافع شان را با خطر روبرو میکند. کسانی که رسانه را در همین حد هم تحمل نمی‌کنند آستین ها را بالازده اند که آخرین رمق رسانه را هم بگیرند.

   (0)(4)
 • سلام بر هموطنان و همشهریان گرامی و محترم اعم از خواهران و برادران! ارجمندان بهتر و عقلائی تر نیست به جای سر گرم بودن به این جناح وآن جناح و این حزب و آن حزب وخلاصه خط و خط بازی توجه نمائیم به فرموده گهر بار مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام فرمودندبشناسید حق را که اهلش را خواهید شناخت وبشناسید باطل را واهلش را خواهید شناخت!؟گر چه در هر اموری هر فردی و هر گروهی سلیقه و نظری دارد!بنا بر این همه گروه ها ونظرات وسلیقه های متفاوت حتی ادیان را باید محترم شمرد وبا وجود اختلافات گو نا گون به گونه ای مسالمت آمیز و موادبانه و محترمانه به ادامه زندگی چند روزه دنیا مشغول بود!که در این راستا نقد سازنده و عقلائی هم مورد قبول وبلا اشکال می باشدودر قران کریم هم به جدال احسن آمده است لیکن آنچه ملال آور ومخرب و نکوهیده است و دشمن شاد کن وخلاف و حدت سفارش قران می باشد این بلیه خطر ناک و گرفتار کننده ای است که دامن این مرز و بوم و این نظام و این انقلاب مقدس را گرفته است و آن از خدا بی خبری و بی تقوائی و پیروی از نفس اماره ونفس توجیه کننده می باشدمثال چه گونه امت مسلمان پروا ندارنداز توهین و تهمت و دروغ وپرهیز ازاموال حرام و مراعات ننمودن محبت و اخلاق اسلامی در بین یکدیگر؟!پس چه توقعی است که ما از خداوند سبحان داریم که یاریمان کندبا این وضعیت؟عجیب است در این مملکت چنانچه به لطف وعنایت حق تعالی و ائمه اطهاروخون شهداو تلاش عالمان و دانشمندان که بسیاری از آنان هم گمنامندومسئولین پر تلاش و زحمت کش ودیگر مجاهدان اموریا اموراتی مثبت شامل حال این مردم مستضعف گردید همه می گویند من یا ما ولی چنانچه نقطه منفی و شکستی به وجود آمد همه دنبال این می گردیم که به دوش دگران بندازیم؟!در صورتیکه همانطور که همگی مستحضریددر نقاط مثبت بایدعرضه داشت خدا یا الحمدلله و در امور منفیه همگی مسئولیم (حاکمیت و دولت و ملت و …)حال هر کس به اندازه خودلذا ای عزیزان بیائیدتادیر نشده به خود آئیم وچون به خود آئیم به خدا رسیم انشاالله. التماس دعا:

  (3)(1)
 • ناشناس تیر ۷, ۱۳۹۷ - ۳:۴۳ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام. اتفاقا آقای ساداتی نژاد از مدرک خودش استفاده کرده و در این بحران آب، از طرح توسعه فولاد کویر و ذوب آهن در منطقه کویری آران و بیدگل به خوبی حمایت کرده است.

  (3)(2)
 • پاسخگو5 تیر ۶, ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹ ق.ظ - پاسخ دادن

  روحانی با عملکرد ضعیفش بدرقه شده است. نیازی به بدرقه ساداتی نژاد ندارد.
  دست از این عبارات مسخره ای چون ” اختاپوس” واینها بردارید. بپذیرید دولت روحانی اگر هیچ مخالفی هم نمی داشت دولت ناکارآمدی است.
  اختاپوس اصلی مدیران ضعیف دولت روحانی هستند. اختاپوس تر از نوبخت و واعظی وجود ندارد.
  علی برکتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت الله

  (5)(1)
  • مدیر سایت تیر ۷, ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲ ق.ظ - پاسخ دادن

   نفهمیدن و به نفهمی زدن خود دو مقوله جداست!
   در ضعف دولت و اتخاذ سیاست‌های ناکارآمد با شرایطی که پیش آمده تردیدی نیست اما ناکارآمدی و تمایل ساداتی نژاد به قدرت هم شکی وجود ندارد.

   (2)(4)
 • پاسخگوی3 تیر ۵, ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱ ب.ظ - پاسخ دادن

  نمردیم وعملکرد ژنرال های روحانی را هم دیدیم.
  سیف و جهانگیری و نوبخت و …سرجوخه هم نیستند که قیمت دلار را به مرز ۱۰ هزار تومان رساندند و فعلا خفه شده اند…..

  (4)(2)
  • مدیر سایت تیر ۶, ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳ ق.ظ - پاسخ دادن

   مدیونید اگر فکر کنید روحانی از کره مریخ اومده یا اینکه این گرانی نرخ دلار تنها محصول بی کفایتی روحانیه!

   (2)(3)
 • پاسخگوی 2 تیر ۵, ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰ ب.ظ - پاسخ دادن

  به جای حمله به ساداتی به رییس جمهور بی عرضه خود حمله کنید که حاضر نیست در صحنه حاضر شود…..
  واقعا ساداتی درست می گفت. این دولت چه دستاوردی داشته جز رشد سه برابری ارز، رشد سه برابری سکه و…..
  برجامش هم که نابود شد. علی برکت الله

  (4)(2)
  • مدیر سایت تیر ۶, ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴ ق.ظ - پاسخ دادن

   چرا حمله؟ کی حمله کرده؟ چه ذهنیت جنگ‌طلبی در ذهن شما نهفته است!؟ نقد و اعتراض حق هر کسی است. چرا فکر میکنید هرکس نقد میکند دشمن است؟

   (1)(3)
 • پاسخگو تیر ۵, ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷ ب.ظ - پاسخ دادن

  در حال حاضر حرف های ساداتی نژاد قرین صحت شده و به واقعیت پیوسته است:
  ۱- اولا برجام روحانی بر باد رفته است همان که روحانی از آن به باغ گلابی تعبیر کرد و آن را حلال مشکلات کشور می دانست.
  ۲- وضعیت دلار و سکه و خودرو هم به وحشتناک ترین وضعیت پس از انقلاب رسیده است. افزایش لحظه ای قیمت که در طول دولت احمدی نژاد هم چنین نبود. رییس دولت هم که در توچال دوره گردی می کند.
  این دولت بی عرضه وبی خاصیت همان چیزی بود که ساداتی گفته بود.
  بد نیست از فضای انتخابات بیرون بیایید و ببینید دولت مضحک روحانی صدای اصلاح طلبان طرفدار خود را هم درآورده است.

  (3)(3)
  • مدیر سایت تیر ۶, ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸ ق.ظ - پاسخ دادن

   نکته ایشان از قبل مطلع بوده که قراره چه اتفاقی بیافته؟!
   در جریان بدرقه کردن روحانی هم ایشان سخنانی گفتند که به دلیل اراده و خواست مردم به واقعیت نپیوست. امروز هم اگر مردم بدانند در پس گرانی دلار و سکه چه اختاپوسی خفته است بطور قطع این نقشه هم نقش بر آب خواهد شد. اما متاسفانه دولت روحانی اعتماد عمومی را به لطف دوستان شما از دست داده و بدست آوردن آن نیاز به معجزه دارد.

   (1)(4)
 • موکل ساداتی تیر ۵, ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹ ق.ظ - پاسخ دادن

  جناب غلامیان ممنون که به ما یادآورشدید که وکیلمان این همه قدرت طلب است . گرچه که عملکردش همینجور بوده ولی ذکر کردنش وبیان نشانه هایش هنر میخواهد که شما دراین مطلب بیان کرده اید .

  (3)(0)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: