تاریخ ارسال : ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ساعت : ۸:۱۰ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly

سرانجام، فرودگاه کاشان

کاشان نیوز: فرودگاه کاشانفرودگاه کاشان که مدت‌هاست برای راه اندازی آماده می‌شود اکنون در آستانه شروع بکار قرار گرفته است و به گفته عباسعلی منصوری امکانات سخت افزاری آن مهیا گردیده و با تکمیل برنامه‌های نرم‌افزاری و تعیین تکلیف مدیریت آن، کاشان دارای فرودگاه خواهد شد و همانگونه که سایت شهرداری از قول شهردار البته به نقل از پرتال خبری منتشر کرده این فرودگاه تا مهرماه به بهره‌برداری خواهد رسید.

در این راستا اخباری مبنی بر تعیین هیئت امنا برای مدیریت و نظارت بر آن شنیده می‌شود. اما گفته می‌شود در نحوه انتخاب این هیئت امنا اختلافاتی بروز کرده است و عده‌ای تلاش می‌کنند تا اشخاص(حقیقی) بجای نهادهای دولتی و عمومی عضو هیئت امنا باشند و میل دارند این فرودگاه بجای شخصیت حقوقی در اختیار اشخاص حقیقی باشد و نمونه دومی باشد برای هیئت امنا مسکن فاز ۲ ناجی آباد که در ابتدا با عضویت اشخاص حقوقی تاسیس شد اما در میانه راه ناگهان اعضا به اشخاص حقیقی تغییر یافتند! و موسسه عمران سیلک در اختیار چند نفر معدود قرار گرفت.

گفته می‌شود جلسه‌ای گرفته شده و توافقاتی هم نوشته شده و عده‌ای هم امضا کرده‌اند، حتی شایع شده است که رئیس شورای شهر کاشان این نامه را که اشخاص حقیقی هیئت امنا را تشکیل دهند امضا کرده است اما فرماندار کاشان و نماینده کاشان از امضا خودداری کرده‌ و گفته‌اند باید هیئت امنا فرودگاه متشکل از اشخاص حقوقی باشد تا با رفتن این افراد از سمت‌های دولتی و عمومی هیئت امنا فرودگاه در دست اشخاص نباشد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=42526
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: