تاریخ ارسال : ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۷:۳۳ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly
با رویکردهای نوین حسابداری و مدیریت

سومین همایش ملی «حسابداری و مدیریت» در دانشگاه آزاد کاشان برگزار شد

کاشان نیوز: سومین همایش ملی «حسابداری و مدیریت» با رویکردهای نوین حسابداری و مدیریت و با تکیه‌بر اقتصاد مقاومتی و نظارت و شفافیت مالی در دانشگاه آزاد واحد کاشان برگزار شد.
پناهیان دبیر علمی این همایش نیز به نقش علوم مالی در بالندگی جامعه برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: محورهای این همایش، نقش حسابداری و مدیریت در اقتصاد مقاومتی، تأثیر شفافیت بازارهای مالی و IFRSها در اقتصاد مقاومتی، اقتصاد مقاومتی و توسعه، اقتصاد مقاومتی و ریسک، نقش حسابداری و کنترل‌های داخلی در جلوگیری از فساد مالی، بودجه‌بندی کارا و اثربخش در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی بود.
حسین جباری دبیر اجرایی این همایش، از پذیرش ۱۱۲ مقاله از بین ۲۱۵ مقاله ارائه‌شده به این همایش خبر داد و گفت: با توجه به اینکه بیشتر این مقالات از استان‌های اصفهان، تهران، مازندران، خراسان رضوی و آذربایجان شرقی بود می‌تواند در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی مؤثر باشد.
وی از استقبال بسیار خوب اساتید، دانشجویان و صاحب‌نظران مدیریت، مالی و اقتصادی از سومین همایش ملی حسابداری و مدیریت اظهار رضایت و تصریح کرد: برگزاری این همایش می‌تواند در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی در خصوصی‌سازی اقتصاد دولتی کمک کند.
در این همایش کارشناسان به نقش این همایش در اقتصاد مقاومتی، آسیب‌شناسی تحقیقات در حوزه حسابداری و مدیریت، نقش علوم مالی و اثرگذاری بودجه در بالندگی جامعه برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، نظریه بازی‌ها و کاربرد آن در مدیریت، نقش حسابداری تعهدی در شفافیت مالی و سیستم‌های بازاریابی نوین مطالبی ارائه کردند.
گفتنی‌ است، در حاشیه این کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاه صنایع‌دستی برگزار گرد

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=63671
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: