تاریخ ارسال : ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۹:۲۰ ب.ظ ۱۱ نظر
Print Friendly
علی‌رعم عدم حضور در مراسم تودیع در کاشان

سیدمحمد ناظم رضوی درمراسم معارفه خود بعنوان شهردار سمنان حاضر شد

کاشان‌نیوز: آیین تکریم و معارفه شهردار جدید سمنان، سید محمدناظم رضوی که به دلیل نارضایتی از عدم انتخاب مجدد به‌عنوان شهردار کاشان حتی در مراسم تودیع حاضر نشده بود صبح امروز در تالار شهید مطهری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مرآت، سید محمد ناظم رضوی که پیش‌ازاین سکان‌دار شهرداری کاشان بوده است رسماً به‌عنوان شهردار جدید سمنان معرفی شد.

علت اینکه چرا معرفی شهردار سمنان تا کنون به طول انجامیده است در خبر مشخص نشده است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=69748
مطالب مرتبط

 • علی مهر ۲۸, ۱۳۹۷ - ۷:۰۷ ب.ظ - پاسخ دادن

  باسلام احترام خومت موافقین و مخالفین با نهابت احترام و ادب باید خدمتتون عرض کنم که آقای ناظم رضوی پدر و پسر واقعا دلسوزانه برای این شهر و مردمانش کار کردند ولی حیف که طعمه جناح بازی سیاسی آقایون شورای شهر شدند.

  (0)(0)
 • ناشناس دی ۵, ۱۳۹۶ - ۹:۲۲ ق.ظ - پاسخ دادن

  کارهایی که تو این چهار سال در کاشان انجام شد معادل کار ۱۲ ساله شهرداری های قبلی بود.حالا هر چی دوست دارن برا شهردار بگن .خداییش کارهای مثبت زیادی انجام داد.این شهردار جدید اکثر پروژه های شهر رو تعطیل کرد و کلی آدم رو از کار برکنار کرد و کلی کارگر و بنا رو از نان خوردن انداخت و …

  (8)(0)
  • مدیر سایت دی ۵, ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲ ب.ظ - پاسخ دادن

   اشتباه نکنید دوست ناشناس من! کارهایی که تو دوره آقای ناظم رضوی پسر انجام شد در دوره هیچ شهرداری انجام نشده!
   پل مصلی ساخته شد با هزینه ای بیش از ۲۰ میلیارد که ۱۰ درصد ترافیک کاشان را نیز در بر ندارد در حالی که با دو میلیارد میشد یک پل در چهار راه و با دو میلیارد دیگر در مدخل شهر یک پل زد و ۱۰۰درصد مشکل ترافیک این دو نقطه را برطرف کرد! و بیش از ۱۶ میلیارد را ذخیره کرد و بجای پل مصلی یک میدان شیک و اصولی ساخت.
   یک فرودگاه ساخت که ماهی بیش از ۳۰۰ میلیون هزینه بر دوش مردم کاشان گذاشت ولی کمتر از ۵۰ میلیون درآمد دارد.
   وامی به مبلغ ۳۰ میلیارد گرفت که الان بابت آن مردم کاشان نزدیک ۸۰ میلیارد بدهکار هستند.
   خیابان امیریه را با بیش از یک و نیم میلیارد تخریب کرد و بعد به همان شکل برگرداند.
   قطار گردشگری خرید با بیش از یک و نیم میلیارد که سالی ۱۰ روز هم از آن استفاده نمی‌شود.
   وسط بافت گردشگری یک خیابان کشید و خطی مثل اثر یک زخم بر روی چهره بافت تاریخی کاشان کشید و با آنکه تنها خیابان احداثی در دوره وی بود حتی اقدام به طراحی کانالی برای آب و برق و گاز نکرد که هر سال شاهد تخریب و وصله زدن آسفالت آن برای تعمیرات و … نباشیم.
   باز هم بگویم یا کافی است؟! فکر کنم همین چند قلم اگر اندکی وجدان داشته باشید کافی است!
   شهردار فعلی هم هنوز سه سال و نیم وقت دارد ولی تا پایان امسال مشخص خواهد شد که چه در چنته دارد، اگر اندکی کظم غیض کنید در آینده وجدان راحت‌تر و قضاوت بهتری خواهید داشت.

   (0)(8)
 • ساجد آذر ۲۷, ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸ ق.ظ - پاسخ دادن

  چقدر نظرات اینجا نابخردانه است دوست بزرگوار به جای اینکه قرآن و نهج البلاغه اینجا کپی کنی و توهم پیغمبر بودنت بگیرد کمی تا مقداری اطلاعاتت را نسبت به مدیریت شهری بالا ببر دو تا میدون و چهارتا بلوار دیدی عقلت زائل گشته است اینکه بودجه ی شهر را الله بختکی صرف قراردادهای تمام باخت کنی و از زمین ها و بیت المال خرج قراردادهای میلیاردی با پیمانکاران اکثرا غیر بومی کنی اسمش مدیریت خوبه؟ حالا این وسط چندتا پروژه ی دهن پرکن هم مثل فرودگاه و کاشان مال وفاضلاب امثالهم مجوز بدهی این مدیریت شهریه ؟این شهردار خوبه؟این اقدامات خوب و ضروری است ولی نه به هر شکل و هزینه ای . نه جانم این گونه امور جهادی انتهایش ضرر است و از جیب من و شما تامین اموال بدهی میشود .آیا شهردار محبوب شما پس از پایان کارش لیست تمامی ورودی و خروجی های مالی را ریز به ریز گزارش کرد یا در اختیار سایت ها قرار داد؟تا کی میخواهید بقیه فکر کنن با یک مشت آدم عقب افتاده و جاهل سر وکار دارن که میتوانند با یک کشتی و پرچم امام حسین و کار گیری عقاید مذهبی فریبشان دهند .سطح توقعت را بالا بیاور برادر به نظر منافع شما با تعویض شهردار از بین رفته تا مدیر یک سایت خبری

  (3)(11)
  • مهدوی دی ۲, ۱۳۹۶ - ۹:۵۹ ق.ظ - پاسخ دادن

   دوست با ادب گرامی:
   شورای همدلی شما قول های جالبی داده بودند؛ از جمله شفاف سازی و مطالب که فرمودید؛ تعطیلی فرودگاه، تعطیلی برنامه کاشانه. پس چه شد؟
   الان که همه اسناد و مدارک در دست دوستان عزیز هست اگر مشکل یا تخلفی بود مطمئن باشید با توجه به دشمنی که با آقای ناظم رضوی دارند یک لحظه هم تعلل نمی کردند و همه رو منتشر می کردند.
   پس چه شد که نشد؟؟؟
   دوستان شما بهتر است ابتدا در مورد عملکرد خودشان پاسخگو باشند و کارهای خودشان را شفاف سازی کنند. مطمئن باشید اگر تخلفی بود در اولین لحظه تصاحب صندلی همه را منتشر می کردند.

   (6)(1)
 • مهدوی آذر ۲۶, ۱۳۹۶ - ۶:۲۰ ب.ظ - پاسخ دادن

  ماشاله هر لحظه استفاده می کنید برای نیش زدن…
  چند سوال:
  چرا دیگه خبری از شهرداری مخابره نمیکنید؟ انتقادهای قبلی تمام شد یعنی؟ فرودگاه، برنامه کاشانه و سایر انتقاداتتون. حتی تصاویری از مصرف بی رویه آب برای فضای سبز که قبلاً خیلی توی سایتتون استفاده می شد؛ الان انگار جایی ندارد.

  آمدن حکم شهردار کاشان هم مدت خیلی زیادی طول کشید تا حدی که شایعاتی مبنی بر امضاء نشدن حکم شنیده می شد. اون موقع چرا ننوشتید: “علت اینکه چرا معرفی شهردار سمنان تا کنون به طول انجامیده است در خبر مشخص نشده است.”

  شورای شهر تماماً اصلاح طلب سمنان آقای ناظم رضوی رو انتخاب کرده؛ با وجود اینکه جریان حمایت کننده از ایشان در کاشان اصولگرا بود. بهتر نیست به جای فرافکنی و هزینه کردن وقت و زمان خودتون به خبررسانی امور شهرداری کاشان که شورای نیمه اصلاح طلب اون رو انتخاب کرده بپردازید؟

  اکثر قاطع مدیران فعلی شهرداری همان مدیران دوره قبل هستند؛ یعنی الان فرق زیادی با دوره قبلی کرده است؟ مشکل فقط شهردار کاشان بود؟
  و چندین و چند سوال دیگه…

  (16)(3)
  • مدیر سایت آذر ۲۶, ۱۳۹۶ - ۸:۵۴ ب.ظ - پاسخ دادن

   اول، شهردار قبل یک سال اول دوره حکومتش! نقد و تحذیری نداشت، نوبت این شهردار هم می‌شود با این شرایط که در کاشان دیده می‌شود.
   دوم، احتمالاً شهردار کاشان دو سه ماهی زودتر حکمش امضا شد (-:
   سوم، کی گفته شورای شهر سمنان اصلاح طلب هستند؟ مگر الان اصلاح طلب هم داریم؟
   چهارم، شورای شهر کاشان هم شامل بند قبل است و قطعاً شورایی اصلاح طلب نیست که اگر بود شعار «همدلی» را اختراع نمی‌کردند!
   پنجم، اگر این لینک را ببینید متوجه می‌شوید که برای کاشان نیوز حمایت بی چون و چرا و روشی که شیوه دوستان شما است اصلاً معنی ندارد، کاشان نیوز منافع منافع شهروندان و کاشان را هرگز به تهدید و تطمیع و تزویر واگذار نخواهد کرد.

   (4)(14)
 • مهدی آذر ۲۶, ۱۳۹۶ - ۲:۴۰ ب.ظ - پاسخ دادن

  غلامیان متاسفم برات بااین خبرگذاشتنت..یه ذره به فکرآینده مردم مظلوم کاشان باش تاکی خط وخط بازی راادامه خواهیدداد.البته شماهااگربااین جناح بازی هامنافعتان تامین می شودمامردم عادی چه گناهی کرده ایم که دچاربازی سیاسی شماشده ایم.مگه آقای ناظم رضوی دیگه مانند داشت که داری تحقیرمی کنی.کم کارکردبرای مردم.یه مشت اصلاح طلب به خاطرمنافع شخصی ایشان راتغییردادید.بسه دیگه.دست شماروشده.مگه بزرگتون که حسن روحانی هست چه گلی به سرمردم زده؟!!

  (12)(3)
 • والعاقبه للمتقین آذر ۲۶, ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲ ب.ظ - پاسخ دادن

  په نه په میخواستی در مراسم معارفه خودش حاضر نشه!
  عقده و کینه شماها تمامی که نداره!
  شهر را از بین بردید و این سید اولاد پیامبر را از شهر راندید در صورتی که خودتان هم میدانید چقدر بین خلق خدا محبوب و پیش خدا عزیز بود. و خدا هر کس را بخواهد عزیز کند مطمئنا عزیز می کند حتی اگر همه شما دست به دست هم بدهید و نخواهید (رایزنی کنید در وزارت کشور و با ما مسئولین مختلف تماس بگیرید و نهی کنید و بدگویی کنید و …)
  هرچند که دلهایتان مثل سنگ است و جز منافع شخصی و حزبی خود حاضر نیستید هیچ سخنی را بشنوید و انشاله بزودی در قیامت چهره و نیت واقعی شما بر مردم هویدا خواهد شد. به واسطه امر به معروف بسیار این فراز از نهج البلاغه شبیه وصفه حال شما کینه توزان و بدخواهان است.
  حضرت در خطبه ۷۰ فرمودند … نشسته بودم که خواب مرا گرفت، و رسول خدا صلّى اللّه علیه و آله‏ بر من آشکار شد، گفتم: اى پیامبر خدا، چه کجى‏ها و دشمنى‏ها از امت تو دیدم فرمود: به آنان نفرین کن. گفتم: خداوند بهتر از آنان را به من عنایت کند، و به جاى من شرى را بر آنان گمارد.
  … همین گونه نیز شد …

  (12)(4)
 • rasool Akbarzade آذر ۲۶, ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶ ق.ظ - پاسخ دادن

  مجددا آقای غلامیان آب را بریزید آنجاییکه می سوزد

  (7)(3)
  • مدیر سایت آذر ۲۶, ۱۳۹۶ - ۸:۲۵ ب.ظ - پاسخ دادن

   این ادبیات معروفی است که سال‌هاست اشخاص خاصی بکار می‌برند.
   یه ضرب‌المثل کاشونی میگه: «حرف را هر جا دور اندازی صاحبش ور میداره»

   (3)(9)

  دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: