تاریخ ارسال : ۲۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۲۰ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly
مدیر درمان تأمین اجتماعی کاشان:

سیستم کاغذی نسخه در پلی کلینیک بوعلی تأمین اجتماعی کاشان حذف شد

کاشان نیوز: مدیر درمان تأمین اجتماعی کاشان با بیان اینکه سیستم کاغذی نسخه در پلی کلینیک بوعلی تأمین اجتماعی کاشان حذف شد، گفت: ۲۲ هزار کاشانی در سال ۹۵ از خدمات تأمین اجتماعی بهره‌مند شدند.
علیرضا افشاری در گفت‌وگو با تسنیم با بیان اینکه بیمارستان شبیه‌خوانی تأمین اجتماعی کاشان در سال ۸۸ با زیربنای ۴ هزار مترمربع کار خود را آغاز کرد، اظهار داشت: این بیمارستان دارای بخش‌های تخصصی و فوق تخصصی بوده و ۸۲ نفر در آن مشغول به خدمت‌رسانی هستند و ارائه خدمت و مراجعه طی ۱۲ سال گذشته ۲۱٫۵ درصد رشد داشته است.
مدیر درمان تأمین اجتماعی کاشان با بیان اینکه در سال ۹۵ بیش از ۱۱۸۰۰ نفر به درمانگاه آران و بیدگل مراجعه کردند، افزود: عملیات احداث پلی کلینیک تخصصی با زیربنای ۲۶۰۰ متر و اعتباری به میزان ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.
افشاری با بیان اینکه درمانگاه شهدای نطنز در سال ۹۵ تحویل مدیریت درمان تأمین اجتماعی کاشان شده و ماهانه به ۵۸۰۰ مراجعه‌کننده خدمت ارائه داده است، خاطرنشان کرد: ۲۰۰ میلیون تومان در خرید دارو صرفه‌جویی شده و خوشبختانه نوسانات و کمبود دارو نداریم زیرا سیستم تبادل دارویی با کشور داریم و به همین جهت طی چند سال گذشته خسارت دارویی نداشتیم.
وی از راه‌اندازی شیفت عصر پلی کلینیک بوعلی کاشان خبر داد و تصریح کرد: در ابتدا در شیفت عصر ۲ پزشک در پلی کلینیک بوعلی کاشان حضورداشته و سپس تعداد به ۴ پزشک افزایش یافت و در همین راستا نیز تعداد دندان‌پزشکان از یک دندان‌پزشک به ۳ دندان‌پزشک افزایش یافت به‌گونه‌ای که یک پزشک در نوبت عصر و دو پزشک در نوبت صبح خدمت‌رسانی می‌کنند.
مدیر درمان تأمین اجتماعی کاشان با بیان اینکه با راه‌اندازی شیفت عصر پلی کلینیک بوعلی کاشان پذیرش دو برابر شده و روزانه ۸۰ نفر پذیرش داشتیم، ابراز داشت: در سال ۹۵ تعداد ۲۲۴۷۶ نفر پذیرش داشتیم و در همین راستا موفق شدیم مدرک ایزو ۹۰۰۱-۲۰۱۵ را اخذ کنیم و از دیگر اقدامات صورت گرفته اجرای سیستم نوبت‌دهی تلفی است.
افشاری با بیان اینکه سیستم کاغذی نسخه از بهمن سال ۹۵ حذف‌شده و تا اسفند همان سال به‌طور کامل اجرا و تاکنون ادامه دارد و پذیرش با کد ملی انجام می‌شود، بیان کرد: در سال ۹۵ ماهانه ۳۷۰۰ نفر مراجعه‌کننده به مجموعه درمان تأمین اجتماعی کاشان داشتیم و به همین جهت زنان و بیهوشی به‌صورت ۲۴ ساعته در بیمارستان وجود دارد درحالی‌که قبلاً آن کال بود.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=67673
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: