تاریخ ارسال : ۰۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱:۳۷ ب.ظ ۲ نظر
Print Friendly

شایعه تغییر فرماندار برای انحراف افکار عمومی است

کاشان نیوز: شایعه‌ای در کاشان منتشرشده است در خصوص تغییر فرماندار کاشان، در فضایی مبهم، این شایعه صحنه‌ای در برابر مخاطب قرار می‌دهد که با توجه به عناصر و بازیگران آن قصد منتشرکننده این شایعه که مدیریت افکار عمومی و انحراف آن از مسائل اصلی است به‌خوبی آشکار می‌گردد، درحالی‌که چنین خبری اصلاً موضوعیتی نداشته و صرفاً ساخته‌وپرداخته‌ای جعلی است.
مشخص است که بیان نام اشخاص در این موارد هدفی جز قرار دادن آنها در برابر یکدیگر ندارد.

دکتر مومنیان، انجام اولین انتخابات الکترونیک شوراها که حرف‌وحدیثی حداقلی و کم‌سابقه داشت یکی از افتخارات این فرماندار است و چنین شایعه‌ای جز انتقام گرفتن شکست‌خوردگان این انتخابات از وی هدفی را دنبال نمی‌کند. این صرف‌نظر از دیگر محاسن وی بوده و برخورد محترمانه با شهروندان و تعامل با رسانه بدون تبعیض و … ازجمله امتیازات فرماندار فعلی که شخصیتی دانشگاهی و قانونمند است می‌باشد.

دکتر علیرضا پورعسگری؛ قرار دادن عضو راه‌یافته به شورای شهر از لیست همدلی در این موضع نیز بر هم زدن فضای تعاملی شهر در طیف میانه‌رو کاشان را دنبال می‌کند ولی ازآنجاکه یکی از الزامات احترام به رأی شهروندان پذیرفتن نتیجه انتخابات و تمکین به آن است، شهروندان کاشانی به آقای پورعسگری برای نمایندگی شورا رأی داده‌اند و رها کردن این موضع و رفتن به‌سوی فرمانداری کاشان با توجه به شناختی که وجود دارد ازجمله مواردی است که بعید می‌نماید. این موضوع زمانی اهمیت میابد که خروج پورعسگری از شورا به راه‌یابی مهندس حاجی قدیری خواهد انجامید که باعث شکستن اکثریت لیست همدلی در شورای شهر نیز خواهد شد.

آیت‌الله یثربی؛ بسیاری تمایل دارند وی را از تصمیم گیران پنهان صحنه سیاسی کاشان قلمداد نمایند درصورتی‌که شخصاً در جلسه‌ای ۵ نفره که ۲ نفر از معتمدین ایشان هم حضور داشتند از ایشان شنیدم که، اظهارنظر در مسائل محلی را شأن خود ندانسته و گفتند که در خصوص مسائل کاشان دخالتی نخواهند کرد و از طرفی حمایت از فرماندار سابق که به نام آیت‌الله ثبت‌شده است با توجه به نتیجه حاصله و عدم‌حمایت از وی در زمان وقوع مشکلات، مانعی در برابر ورود مجدد به این عرصه ایجاد خواهد کرد.

رئیس‌جمهوری؛ این روزها به هر وسیله‌ای دولت روحانی در فشار تصمیم‌گیری‌های مختلف قرارگرفته است که به نظر می‌رسد تصمیم‌گیری جز برای تهران و استان‌ها با تکیه‌بر متنفذین محلی درصد بالایی از اشتباه و خطا به همراه خواهد داشت. روحانی باید با اعتماد به اکثریتی که رأی مردم را در شوراها به دست آورده‌اند در خصوص انتخاب مدیران محلی اقدام نماید تا به این وسیله هم به دموکراسی و آرای مردم احترام گذاشته باشد و هم خطای این انتخاب بر عهده او قرار نگیرد، مسئله مهمی که به‌محض وقوع پیراهن عثمانی نو به دست مخالفان وی خواهد داد و تنها به مشوش شدن فضا خواهد انجامید.
با توجه به مشکلات شهرداری کاشان که اشاره به آنها مثنوی ۷۰ من کاغذ است و با اندک جستجویی قابل‌دسترسی است، بدهی‌هایی که مبالغ آن عقل را از سر می‌پراند و آسفالت پرسرعت و بی‌کیفیت کوچه و خیابان‌ها در پایان دوره شهردار فعلی که نوعی افزایش بدهی شهرداری را هدف گرفته، جوسازی که به‌ضرورت انتخاب مجدد شهردار فعلی دامن میزند و …این ضرورت را برجسته می‌کند که تعیین تکلیف شهرداری کاشان از اهم مسائل شهری کاشان است و معطوف کردن افکار عمومی از این موضوع توطئه‌ای است که چنانچه کسی در آن شرکت کند قضاوت ناخوش آیندی برای همیشه در پرونده خود ثبت خواهد کرد و این شایعه هدفی جز انحراف اذهان عمومی از وضعیت نابسامان شهرداری کاشان ندارد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=67781
مطالب مرتبط

 • علی اکبر شاهمیری جانباز مرداد ۵, ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام علیکم: وا عجبا ازاین بی تقوائی وبی اخلاقی بعضی از ما خلق الله!انسان متحیر ازاین شایعه پراکنی ها ودر صدد برآمدن اختلاف افکنی ها در بین امت متدین کاشان!آخه جز گناه سوددیگری هم برایمان دارد؟فرمانداری بزرگوار محترم دانشمندبا تجربه از بیت شهید!چر ا باید تغییر کند؟به جای همکاری ودعای خیر جهت موفقیت آن عزیز این چه کاری که بعضا مرتکب می شوند؟خجالت هم خوب چیزیه!عزیزان من شما که کوزه ای را آب نمی کنید لا اقل نشکنید! آیا وقت آن نرسیده دلتان به حال این مردم رنج کشیده وزحمت کش وپر تلاش وبعضا کم بضاعت و بی مسکن وبی کار وفاقد همسرومشکلات دیگر بسوزد؟پس به خاطر خدا وانقلاب وشهدا بیائید با نفس اماره وسر کش وشیاطین وجاذبه های دنیا مبارزه کنیم و وحدت کلمه را بیش از پیش سر لوحه اموراتمان قرار داده ودر آبادانی شهر و دیارمان کو شا باشیم انشاالله والسلام التماس دعا:

  (0)(0)
 • ناشناس مرداد ۲, ۱۳۹۶ - ۸:۳۳ ب.ظ - پاسخ دادن

  فرضا آیت اله یثربی با آقای روحانی دیدار داشتن که در این شرایط و بدون مناسبت بسیار بعید به نظر میرسه ولی در صورت ملاقات واقعا مطلب مهمتری در خصوص کاشان و منطقه نبود تا با ریس جمهور در میان بزارن الا این که حاج علی رضا پورعسگری رو فرماندار کاشان کنن!!!!!
  اگه خاطر دوستان باشه یه بارم سال ۹۲ این داستان شکل گرفت یه عده کلی دامن زدن آخرشم فقط با آبروی آقای پورعسگری بازی شد ولی انگار اینبار یه عده آبروی شخص آیت اله یثربی رو هدف گرفتن

  (0)(0)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: