تاریخ ارسال : ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۳۷ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly

شماره جدید هفته‌نامه «سراج» منتشر شد

سراجکاشان نیوز: شماره ۶۲ هفته‌نامه فرهنگی، اجتماعی، سیاسی سراج کاشان منتشر شده است. این شماره در ۴ صفحه، برای نیمه اول خرداد‌ماه ۹۵ و به قیمت ۵۰۰ تومان عرضه شده است.

«۹۰ روز جهادی؛ از هفت اسفند تا هشت خرداد» تیتر و روتیتر اصلی این شماره سراج است که به عملکرد «سیدجواد ساداتی‌نژاد» نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی اشاره دارد و در کنار تصویری از وی، روی جلد سراج به چشم می‌خورد.

گفت‌وگو با حجت‌الاسلام علی احتشام، امام‌جمعه موقت کاشان درباره امام خمینی از دیگر مطالب اصلی این شماره است که عنوان «امام (ره) عقیده خود را با جهاد در راه خدا معنا می‌کرد» را دارد و در صفحه ۲ منتشر شده است.
«منطقه فرهنگی کاشان و توریسم مذهبی» عنوان یادداشتی است که در صفحه ۲ سراج و به قلم «حسن صفری» چاپ شده و در آن به آنچه ظرفیت مغفول مانده گردشگری مذهبی عنوان شده، اشاره رفته است.
یادداشت دیگری با عنوان «ننه‌جون سوگند نخورد ولی عمل کرد» به‌قلم «مقداد نمکی» در صفحه ۲ سراج به چشم می‌خورد که در آن با بیانی خاص اشاره‌ای به سوگند نمایندگان در آغاز به کار مجلس شورای اسلامی شده است.

«از تگزاس تا یزد» عنوان یادداشت دیگری است که به‌قلم «سید مهدی سیدی» نگاشته شده و در آن به «گروه مادران مخالف با رانندگی در حالت مستی» در تگزاس آمریکا، و نیز پویش بافتن دستکش برای رزمندگانی که در سوریه مبارزه می‌کنند، پرداخته شده است.

«از کشور چه خبر؟؟؟» هم عنوان خبرهای کوتاهی است که همراه با تصویر در صفحه پایانی سراج آمده و در آن برخی اظهارنظرهای سیاسی ناظر به اخبار روز ایران، عنوان شده است.

«هفته‌نامه سراج» سال پنجم انتشار خود را پشت سر می‌گذارد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=57890
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: