تاریخ ارسال : ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۳۲ ب.ظ ۱ نظر
Print Friendly

شماره جدید هفته‌نامه «سراج» کاشان منتشر شد

سراجکاشان نیوز: شماره ۶۵ هفته‌نامه سراج کاشان، در هفته پایانی تیرماه ۹۵، در ۴ صفحه و به قیمت ۵۰۰ تومان منتشر شده است.

«جاده‌های مرگ معاون وزیر راه را به کاشان کشاند» عنوان تیتر نخست این شماره سراج است که به سفر یک‌روزه معاون پارلمانی وزیر راه به کاشان و آران و بیدگل اشاره دارد و شرح آن در صفحه ۳ آمده است.

«رفتار مادرانه برای احیای منطقه بزرگ کاشان» عنوان اصلی دیگر صفحه نخست سراج، عنوان یادداشتی است در صفحه ۳، به قلم «حسن صفری» و در آن به گذشتهٔ نه‌چندان دور کاشان به‌عنوان شهری که بسیاری از شهرهای شمال استان اصفهان را در مجموعه خود داشته است، اشاره شده است.

«روزهای پس از طلاق» به قلم «فریده آقائی‌پور» و «موضوع جدید فیلم‌های آخرالزمانی در ژانر علمی – تخیلی» به قلم «محسن ساداتی‌نژاد» عنوان یادداشت‌هایی هستند که در صفحه ۲ سراج، به چشم می‌خورند.

در صفحه ۳ این شماره سراج، یادداشتی به قلم «سید مهدی سیدی» نوشته شده است که عنوان «ستاد نماز جمعه کاشان، بجنبد!» را دارد و در آن پیشنهاد شده است که جوانان در سخن‌رانی‌های پیش از خطبه‌های نماز جمعه، مشارکت داده شوند.

در صفحه چهارم و پایانی سراج، همچون همیشه «از کشور چه خبر؟؟؟» را داریم که به موضوعات خبری روز کشور پرداخته شده است و البته عمده خبرهای آن در نقد عملکرد مسئولان دولت فعلی است.

«مؤسسه فرهنگی هنری راه روشن» صاحب امتیاز هفته‌نامه سراج است و «سیدمحمد ساداتی‌نژاد» مدیر مسئولی آن را به عهده دارد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=58871
مطالب مرتبط

 • سلمان مرداد ۳, ۱۳۹۵ - ۶:۱۳ ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام
  از اطلاع رسانی شما متشکریم
  سلمان صاحب هنر – مدیر اجرایی سراج

  (0)(0)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: