تاریخ ارسال : ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت : ۷:۲۹ ب.ظ ۱ نظر
Print Friendly
در حای که هیچ حمایتی از رسانه محلی نشده و نمی‌شود

شماره ۵۹۹ آرمان با مطالب متنوع چاپ و منتشر شد

کاشان نیوز: نشریه آرمان کاشان به مدیر مسئولی دکتر محمد امینی در حالی به شماره ۶۰۰ خود نزدیک می‌شود که در کاشان هیچ انگیزه‌‌ای برای ادامه کار رسانه وجود ندارد و مسئولین که میلیون‌ها تومان هزینه برای اطلاع‌رسانی غیراصلی صرف می‌کنند سواد استفاده از رسانه و نحوه بکارگیری آنرا نمی‌شناسند.
تیتر اول شماره ۵۹۹ آرمان با عنوان «تخریب آثار تاریخی» دربردارنده نامه‌ای سرگشاده خطاب به رئیس و اعضای شورای شهر است که طی آن تخریب بنای قدیمی و تاریخی قدمگاه علی در کوچه مسجد شامخی توسط شهرداری کاشان موردانتقاد شدید قرارگرفته است. نویسنده این نامه از اعضای شورای شهر خواسته است تا واکنشی مناسب نسبت به عمل غیرقانونی و غیرفرهنگی شهرداری داشته و بیش از این اجازه ندهند که آثار تاریخی و میراث فرهنگی کاشان تحت‌الشعاع اقدامات شهرداری واقع گردد.
تیتر دیگر این شماره آرمان با عنوان «حال ناخوش اورژانس بیمارستان شهید بهشتی کاشان» وضعیت نامناسب و غیرعادی اورژانس بیمارستان شهید بهشتی را موردتوجه قرار داده و با توجه به ازدحام و شلوغی بیش‌ازحد این مرکز درمانی، استرس و نگرانی بیماران و خانواده‌های آنان و نیز فشار کاری سنگین پرسنل درخواست شده که مدیران شهری کاشان نسبت به حل مشکلات اورژانس مذکور قبل از رخ دادن حادثه‌ای تلخ اقدامی عاجل انجام دهند.
گزارش مراسم شب خبرنگار در خانه کاج، از کاخ سفید تا کوچه‌پس‌کوچه‌های کاشان، شهروندان کاشان و آران و بیدگل در معرض ریز ذرات سرطانی، مخالف بستن فرودگاه کاشان هستم ولی و…ازجمله سایر مطالب آرمان شماره ۵۹۹ است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=71899
مطالب مرتبط

  • حمید شهریور ۲, ۱۳۹۷ - ۲:۵۹ ب.ظ - پاسخ دادن

    بسیار هم خوب

    چرا این نشریه ممتاز محلی یک وب سایت یا حتی کانال تلگرام یا صفحه ای در شبکه های مجازی نداره که بعد از پایان نشر و توزیع یه نسخه از پی دی اف اون در معرض دید عموم قرار بگیره یا لا اقل اطلاع رسانی کنه مثل بقیه روزنامه ها

    (0)(0)
  • دیدگاه شما

    لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: