تاریخ ارسال : ۰۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۸:۲۲ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly

شماره ۷۶ هفته‌نامه سراج منتشر شد

%d8%b3%d8%b1%d8%a7%d8%acکاشان نیوز: شماره ۷۶هفته‌نامه «سراج» از چهارشنبه ۲۸مهرماه و همچون شماره‌های اخیر در ۸ صفحه و به قیمت ۵۰۰ تومان منتشر شده است. مروری داریم بر مهم‌ترین عناوین این شماره سراج:
«پاسخی به دروغ های نجومی، پاسخ رئیس دفتر نماینده کاشان و آران و بیدگل به اظهارات خلاف واقع نماینده تهران» عنوان نخست این شماره سراج است که در آن به جوابیه دکتر کتابی به صادقی نماینده تهران پرداخته شده است.

حجت الاسلام و المسلمین قرائتی در جمع عزاداران کاشانی: معضل مهم جامعه ما جابه‌جایی فروع و اصول است در کنار تصویری از هیئت حسینی نخل، از مطالب اصلی دیگر صفحه نخست سراج است که مشروح آن در صفحه۷ با گزارشی از کاشان اول آمده است.

«سهراب قبل از هر چیزی یک مسلمان شیعه بوده است» در صفحه پنجم با اشاره به سخنان اخیر رئیس اداره ارشاد مبنی بر تغییر محل تدفین سهراب نوشته و در کنار آن  مقاله‌ای با عنوان «شهرک های ماهیان زینتی محلات و قم احداث شد ولی راوند هنوز اندر خم یک کوچه/جان‌دادن ماهیان زینتی در بی‌خیالی مسئولین؟» از هادی مومنی راوندی به چشم می‌خورد.

در صفحه ۳ با نماینده مردم از فعالیت‌های دکتر ساداتی‌نژاد در هفته اخیر گزارش می‌دهد که تیتر اصلی سراج هم از همین قسمت است و عناوینی چون جلسه پیگیری و بررسی مشکلات شهرک ۲۲ بهمن برگزار شد /انتقاد ساداتی‌نژاد از روند کُند انتقال آب زاینده‌رود به کاشان و شرکت دکتر ساداتی‌نژاد در هیئات مذهبی و …

در صفحه۴ در اخبار ویژه با تیترآیت‌اله نمازی: مصلی نمازجمعه حرم امن الهی است. هر کس حتی قاتلی وارد حرم الهی شد در امنیت قرار دارد که هر دو مطلب اجتماعی است در این صفحه قرار دارد.
در صفحه۶ اخبار کاشان و در صفحه۷ اخبار آران و بیدگل که در هفته اخیر در این دو شهرستان رخ داده ،درج شده است.

در صفحه ۸ هم  قسمتی از سخنان رجال سیاسی کشور در زیر عنوان «از کشور چه خبر؟؟؟» منتشر شده است که اخباری از رجال سیاسی مذهبی کشور با گرایش اصول‌گرا و اصلاح‌طلب وجود دارد.

«سراج» به صاحب‌امتیازی موسسه فرهنگی هنری راه روشن و به مدیرمسئولی سید محمد ساداتی‌نژاد و به سردبیری سلمان صاحب هنر و با قیمت ۵۰۰ تومان بر روی پیشخوان روزنامه فروشی‌ها در « هفتم، چهاردهم، بیست و یکم و بیست و هشتم» هر ماه بطور منظم قرار می‌گیرد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=62056
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: