تاریخ ارسال : ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۲:۰۴ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly

شهرداری کاشان برای ورزش حرفه‌ای به دنبال اسپانسر است/همسایه‌ها یاری کنند

کاشان نیوز: مدیرعامل باشگاه ورزشی شهرداری کاشان گفت اگر هر واحد صنعتی حداقل ۱۰ میلیون تومان از هزینه تیم را متقبل شود، بودجه یک سال تیم تامین می‌شود!

در حالی که مشکلات فراوانی برای تیم داری شهرداری در رسانه ها منتشرشده و شورای شهر هم مخالف خود با تیم داری شهرداری اعلام کرده احمد شاه بالایی در گفت‌وگو با تسنیم با بیان اینکه در جلسه تعیین و تکلیف فعالیت باشگاه ورزشی شهرداری کاشان دفاعیات در مورد هزینه و درآمد و باشگاه داری در فصل جدید به اعضای شورای شهر ارائه شد، اظهار داشت: شورای شهر تاکید داشتند که شهرداری فقط باید در حوزه ورزش همگانی فعالیت کند در حالی که در یک تیم دسته دو فوتبال ۱۳ تیم از شهرداری‌های مختلف وجود دارد.

مدیرعامل باشگاه ورزشی شهرداری کاشان با بیان اینکه تیم‌های بسکتبال و هندبال شهرداری کاشان در صورت عدم نبود حامی و عدم فعالیت، خریداران زیادی دارد، افزود: به دلیل خرید پروانه فوتبال تیم شهرداری کاشان پیشنهادات متعددی ارائه شده و طی طرح کردن پیشنهادات با اعضای هیئت مدیره امیدواریم تیم فوتبال این باشگاه با جذب اسپانسر فعالیت خود را در باشگاه ادامه دهد.

شاه بالایی خاطرنشان کرد: امیدوارم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و جذب اسپانسر پروانه فوتبال تیم شهرداری کاشان به حامیان تیم داده شود و هدایت و حمایت از تیم توسط آنان انجام شده و ارائه خدماتی همچون در اختیار گذاشتن ورزشگاه، امکانات ورزشی و ایاب و ذهاب توسط باشگاه ورزشی شهرداری کاشان انجام شود در حالی که خوشبختانه در سطح پایه ورزش بسکتبال در کاشان اقدامات خوبی انجام شده است.

وی از حمایت بسکتبال کاشان قبل از ورود شهرداری این شهرستان به ورزش حرفه‌ای بسکتبال خبر داد و تصریح کرد: خوشبختانه هم اکنون افرادی هستند که بتوانیم به کمک آنان بسکتبال کاشان را حفظ کنیم اما با تمام این اوصاف حفظ تیم بسکتبال شهرداری کاشان بدون جذب و مشارکت حامی و اسپانسر می‌سر نیست و خوشبختانه کاشان با دارا بودن بیش از ۴۰۰ قطب صنعتی به عنوان یک شهر صنعتی شناخته می‌شود.

مدیرعامل باشگاه ورزشی شهرداری کاشان با بیان اینکه اگر هر واحد صنعتی حداقل ۱۰ میلیون تومان از هزینه تیم را متقبل شود، بودجه یک سال تیم تامین می‌شود، ابراز داشت: رقابت حامیان برای گرفتن پخش مستقیم بیشتر شده و لذا با این شرایط نتیجه مطلوبی را شاهد هستیم در حالی که از سوی هیچ ارگانی حمایت از ورزش حرفه‌ای انجام نشد.

شاه بالایی با بیان اینکه عدم حضور تماشاگر و عدم حضور حامیان مالی با وجود بستر مناسب برای تبلیغات از علل رای اعضای شورای اسلامی شهر مبنی بر توقف فعالیت باشگاه ورزشی شهرداری کاشان بود، بیان کرد: اتحاد و حاشیه‌سازی بازیکنان غیر بومی و تحصن آنان با وجود پرداخت ۷۰ درصدی قراردادهای آنان از دیگر علل این رای اعضای شورای شهر کاشان بود.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=67737
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: