تاریخ ارسال : ۰۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت : ۱:۴۰ ق.ظ ۶ نظر
Print Friendly

شهردار دو شهر «کاشان» و «آران و بیدگل» تغییر کرد

کاشان نیوز: روز گذشته با تعیین هیئت ریسه، شورای پنجم شهر کاشان و آران و بیدگل آغاز به کار کرد.

شهردار هر دو شهر از ادامه کار در دوره جدید بازمانده و برای کاشان سرپرست تعیین گردید اما شهردار آران و بیدگل مشخص شد و فهیمه فرزانگان به عنوان سرپرست این شهرداری انتخاب شد تا در فاصله طی مراحل قانونی تا صدور حکم شهردار امور جاری شهرداری را مدیریت کند.

مهندس بهروز گرانمایه در این جلسه بعنوان سرپرست شهرداری کاشان و دکتر رضا رمضانی که تا کنون مدیریت دفتر نماینده آران و بیدگل را بعهده داشت بعنوان شهردار آران و بیدگل تعیین شدند.

هیئت رئیسه شورای شهر کاشان نیز بشرح ذیل انتخاب گردید:

رییس شورا: علی رسول زاده

نایب رییس: حسینعلی وکیل

خزانه دار: مجید شمس

منشی اول: مصطفی کردمیل

منشی دوم: علیرضا پورعسگری

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=68196
مطالب مرتبط

 • علی شهریور ۳, ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴ ب.ظ - پاسخ دادن

  … ( حذف توسط مدیر سایت) برلیست همدلی !!! اونم چه همدلی ایی که حتی یک نفر از هیئت رییسه را نیز از طرف مقابل انتخاب نکردن در حالی که مجموع آمار و بیشترین رای عضو از آنها بود ولی در دوره قبل که اصولگرایان اکثریت رو در اختیار داشتند با همدلی تکرار میکنم همدلی از طرف مقابل در هیئت رئیسه انتخاب شدند و حالا با انتخاب سرپرست بدون مشورت دست رد به سینه سید عزیز زدند. خوب طبیعی هم بود چون تو این مدت ۴ سال منافعشون !!! تامین نشد و حیات خلوتشون به هم خورده بود.
  یه سخنی هم با آقای .. ( حذف توسط مدیر سایت) ب که دارای خصلت آفتاب پرستی هستن و برای یه پست ریاست شورا دست به هر کاری میزنن. ایشون فرمودن که همه مردم اون ۱۰۰ تا ۱۵۰ نفر طومار نویس نیستند بله اینا ۱۰۰ نفر نیستند ۵۳۰۰۰ نفر هستند که شما با توهین به همه اونا سرتون رو تو برف کردین وبرای حب ریاست آخرت خودتون رو فروختین. هر چند میدونم مطلبمو نمیذارید ولی به این راحتی نمیتونید اونی که میخواید شهردار کنید اگه میتونید بسم اله…

  (1)(0)
 • علی اکبر شاهمیری جانباز شهریور ۲, ۱۳۹۶ - ۲:۰۳ ب.ظ - پاسخ دادن

  با سلام خدمت جمیع دوستان وهموطنان گرامی وآرزومند موفقیت وسلامت وسعادت جهت همه مسئولین ومتصدیان وزحمت کشان پر تلاش وارجمندو با تائید فرمایشات جناب مدیر سایت بله درست می فرمایندشهردار محترم سابق وبیشتر همکارانشان بنا به دلایل مشهود از مریدان به اصطلاح پر و پا قرص امام جمعه محترم بوده اند!حال خوب یا با اشکال والله و علم که در اینجا حرف بسیار وبیشتر باید کارشناسان متخصص ومتعهدوبا تجربه پاسخ فرمایند ونظر دهند که امورات جاری در این چهار سال وبه قول آقای حسینی ده سال چه بر سر این شهر مظلوم ومحروم وکویری آورده!! در نهایت به نظر این حقیر سرا پا تقصیر گرانقدران وزحمت کشان شهر دارالمومنین کاشان اگر بخواهند در جمیع اموراتشان موفقتر از پیش باشند ظمن احترام به جمیع علما وروحانیون جلیل القدربه خصوص حضرت آیت الله نمازی این نکته بسیار مهم وحیاتی را مد نظر داشته باشند که مردم این خطه ومرز وبوم سالیانی به بلندای هفتصد سال از بیت سا داتی چون حضرات اعظام علمای گرام وارزشمندی که بر هیچ منصف ومتدینی پوشیده نیست به نام علمای ربانی و خدوم حضرات یثربی که یکی پس از دیگری مردم ومسئولین از وجود ذیجودشان در همه زمینه ها اعم از معنوی ومادی مستفیض وبهره مند گردیده اند.هم اکنون نیز از این بیت والی ومبارک در جمیع امور یاری جسته وکمک بخواهیم تا انشالله خداوند منان به حرمت این بیت معظم ومادر پهلو شکسته شان سلام الله امورات مهمه نه این شهر بلکه تمام دنیا را بر طرف نماید آمین یا رب العلمین ودر ضمن امیدوارم خداوند غفران جمیع علمای در گذشته شان را غریق رحمت بی پایانش فرموده وبزرگوارانی که هم اکنون حیات دارندرا عمری طولانی و با عزت وسلامت عطانماید. التماس دعا والسلام.

  (3)(1)
 • علی شهریور ۲, ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰ ق.ظ - پاسخ دادن

  مدیر محترم سایت!
  من هم نظر فوق را خوندم و هم نظر شما را !
  من میگم خیلی از چیزها لازم به گفتن نیست ولی باید باشد. نه اینکه نباشد! ولی من فکر می کنم شما دیدگاه سکولاریته دارید.چون من هم، با شهردار قبلی مخالف بودم و هم با نگاه صرفاً مادی گرایانه!
  این که نوشته اید : این که می شود همان شهردار قبلی !، با عرض معذرت جنابعالی ظاهراً سیاست را خوب درک نکرده اید. بعضی ها دنبال علماء و روحانیت می روند بخاطر دنیای خود، یا عوامفریبی !. یکی شال سبز می اندازد، یکی بدون وقفه در نماز جمعه حاضر می شود و..و.. ولی پارتی بازی هم می کند!! به خیال خود دنیا و آخرت را با هم دارد.
  اما یکی به مسجد می رود برای خدا ! که خدا به او کمک کند و به زیارت قبور شهدا می رود چون واقعاً التماس دعا برای کمک کند.
  حذف معنویت واقعی از مدیریت ، فساد آور است. چون این یک تئوری ثابت است که: قدرت فساد آور است. و ابزارهای نظارتی کافی نمی تواند باشد، کما اینکه در دنیا همیشه شاهد فسادهای مالی یا جنسی سران هستیم و خواهیم بود.قدرت معنویت ، مهمترین عامل بازدارندگی است.

  (2)(1)
  • مدیر سایت شهریور ۲, ۱۳۹۶ - ۱:۰۳ ب.ظ - پاسخ دادن

   درود بر شما آقای علی
   از مطالعه دیدگاه جالب توجه شما بهره‌مند شدم، اتفاقاً بنده کاملاً معتقد به معنویت و اصل کنترل درونی انسان با دین، مذهب و تعلیمات روحانی هستم اما در عین حال معتقدم بروز و ظهور آن را در ظاهر، ریاکاری و نشانه ابزاری شدن مذهب و عقیده است! از جمله نتایح معنویت، دین و تعالیم مذهبی اصولاً باید تعالی روح و تاثیرگذاری بر رفتارهای بشری باشد اما آلوده شدن تاثربرانگیز جامعه و بسیاری از مردم به ریارکاری،دورویی و تظاهر باعث شده در شناخت اشخاص، معنویت قابل اندازه گیری نباشد، از معنویت که امری درونی است نمی‌توان برای سنجش رفتارهای اجتماعی و سیاسی بهره برد! و به همین دلیل برای کنترل جامعه ابزارهای ملموس و قابل ارائه لازم است.
   حذف معنویت به هیچ روی امکان پذیر نیست، همانگونه که در طی دهها سال تسلط کمونیسم بر اتحاد جماهیر شوروی امکان حذف دین و عقیده امکان پذیر نشد، زیرا معنویت امری پیچیده در هزارتوی ذهن نامرئی انسان است و تلاش برای حذف آن یک اشتباه است که تا کنون در جامعه بشری نتیجه عکس داشته است.
   نهایتاً اینکه اگر قرار بود همه چیز را به معنویت اشخاص واگذار کنیم، قوانین، قراردادها، محاکم، دادسراها، شوراهای حل اختلاف، زندان و … نیاز نداشتیم.
   اندکی واقع بین باشید؛ اعتماد کردن و قدرت دادن به انسان‌ها بدون کنترل فساد می‌آورد. خودتان را گول نزنید.

   (0)(2)
 • محمد حسن حسینی شهریور ۲, ۱۳۹۶ - ۶:۳۷ ق.ظ - پاسخ دادن

  مبارک باشد انشاالله.
  امیدوارم شهردار جدید بجای توجه به توسعۀ بی رویه شهر، که به رشدی سرطانی و افزایش مهاجرت به کاشان و افزایش سایر هزینه های زندگی ، خصوصا برای افراد کم بضاعت و ایجاد فاصله طبقاتی شدید و ایجاد فضای سیاسی محض در شهرداری منجر شده است ، پایان دهد.
  ۱- اخراج قاطعانه آقازاده ها و عناصری که صرفاً به خاطر وابستگی جناحی ظرف ۱۰سال اَخیر به شهرداری راه یافته اند از جمله بازنگری کامل در سازمان فرهنگی ورزشی کاشان و بررسی شود ریس این مجموعه چگونه به ریاست این مجموعه و اساساً چطور به شهرداری راه یافت.
  ۲-ارتباط با جمیع روحانیّون و علماء و هیأت مذهبی ، برای ایجاد محیطی اَمن مذهبی، چون دوری از مذهب در مدیریت شهری و نادیده گرفتن این اصل صدمات جبران ناپذیر و انتقادی دارد.چون کاشان اصالتاً و عرفاً شهری مذهبی است
  ۳- کاهش تخریب و رهسازی ها، چون هر راهسازی بجای توسعه ، منجر به دلال بازی زمین ها اطراف راه های جدید شده و خود یک معضل جدی ولی پنهان پدید آورده.
  ۴-اطلاع رسانی دقیق فعالیّت ها به مردم از طریق نشریه محلی(کاغذی ) و سایت و تلگرام ، جهت جلوگیری از طوفان شایعات بعدی که در راه است.
  ۵-تعامل با بیت امام جمعه ی شهرستان، هم برای دریافت نقطه نظر های ایشان و هم برای جلوگیری از بهانه تراشی بعضی از مغرضان
  ۶- اگر واقعا در شهرداری قبلی کاری مثبت انجام شده است ، آنرا ادامه دهد، اگر نه، ضمن انجام کارشناسی قاطعانه ، جلو آنرا بگیرد
  و….و….
  خداوند به ایشان کمک کند. انشاالله ایشان مومن و انقلابی خواهد بود و به شهدا و آرمانهای انقلاب پایبند باشد

  (2)(5)
  • مدیر سایت شهریور ۲, ۱۳۹۶ - ۹:۲۲ ق.ظ - پاسخ دادن

   دوست گرامی، اولاً مبارکی این ماجرا بستگی به رفتار شورای جدید دارد و انتخاب درست شهردار و بعد هماهنگی و رفتار قانون‌مند طرفین، نه تمایلات شخصی و تصمیمات فی‌البداهه.
   البته اینگونه که شما برای شهردار راه وسیاست کاری مشخص کرده‌اید هر شهروند دیگر هم اقدام کند، تا پایان دوره شهردار فرصت خواندن خواسته‌ها و توصیه‌های امثال جنابعالی را هم نخواهد داشت.
   شهردار فقط باید شخصی متخصص در امور شهری، قانون‌مدار و هماهنگ با شورا باشد، مابقی آنچه شما گفتید سلیقه‌های شخصی است که بعد از ساعت اداری می‌تواند به آنها بپردازد.
   ارتباط با علما و روحانیون و هیئات مدهبی و امام جمعه و انقلاب و شهدا و آرمانهای انقلاب که جزو شرایط و اقتضائات سلایق و روابط سیاسی اجتماعی فردی است را وقتی بر دوش شهردار گذاشتید فقط بار مسئولیت او را سنگین می‌کنید. می‌شود همان که قبلاً بود.

   (1)(3)

  دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: