تاریخ ارسال : ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۹:۱۰ ق.ظ ۳ نظر
Print Friendly

شهردار کاشان و چالش فیش‌های حقوقی

رضوی پسر می‌تواند با ایجاد این چالش و فراخوان رئیس شورای شهر و یا سایر مدیرانش به آن، به شایعه‌هایی که درباره حقوق میلیونی او و مدیرانش و یا شایعه‌هایی که درباره ساعات حضور رئیس شورا در آموزش‌وپرورش و میزان فیش حقوقی او از این اداره در برخی از مجامع خاص مطرح است پایان داده و کاشان را در صدر اخبار کشور قرار دهد. آیا مهندس رضوی کاشان را که شهر نخستین‌ها می‌نامدش؛ به‌عنوان اولین شهر ایجادکننده چالش در سطح مدیران اجرایی و مسئولان، به هم‌وطنانمان معرفی خواهد کرد یا همچنان شاهد حرف‌های درگوشی درباره فیش‌های حقوقی خواهیم بود؟

حقوق-یک-کارمند-شهرداری-کاشان نیوز– حیدر علی خرم گاه*: مدتی است که حرکت‌های اجتماعی و فرهنگی با عنوان «چالش» در جامعه ایران مرسوم شده است. موضوع بیشتر این چالش‌ها مسائل محیط زیستی، آموزش شهروندی و اقدام‌های خیرخواهانه است. این چالش‌ها به ابتکار چهره‌های مشهور هنری، فرهنگی، ورزشی و فعالان اجتماعی ایجادشده و با کمک شبکه‌های مجازی در جامعه گسترش می‌یابد؛ نمونه اخیر این نوع از حرکت‌های اجتماعی «چالش قلیان‌ها را گلدان کنیم» بود که توسط بسیاری از اهالی هنر در شبکه‌های مختلف اجتماعی دنبال شد.

در میان چالش‌هایی که تاکنون شاهد آن بوده‌ایم هیچ چالشی توسط سیاستمداران معروف ایجاد نشده و هیچ چالشی به موضوع‌های مطرح سیاسی و مدیریتی نپرداخته است. درحالی‌که به نظر می‌رسد ایجاد چالش در موضوع‌های سیاسی و با حضور چهره‌های شاخص سیاسی و مدیریتی کشور می‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد.

برای نمونه چالشی با موضوع «انتشار فیش‌های حقوقی» می‌تواند باعث شفاف‌سازی در این مسئله شده و به شایعه‌هایی که این روزها در رسانه‌های کشور منتشر می‌شود، پایان دهد. در این چالش سیاستمداران و مدیران دولتی و غیردولتی که در پسته‌ای مختلف درحالی‌که انجام‌وظیفه‌اند داوطلبانه فیش‌های حقوقی خود را منتشر کرده و به دوستان و هم‌طرازان خود پیشنهاد دهند که فیش‌های حقوقی خود را منتشر کنند.

شهردار جوان کاشان که در بین حامیان به ابتکار عمل شهره است می‌تواند مبتکر این طرح باشد.

رضوی پسر می‌تواند با ایجاد این چالش و فراخوان رئیس شورای شهر و یا سایر مدیرانش به آن، به شایعه‌هایی که درباره حقوق میلیونی او و مدیرانش و یا شایعه‌هایی که درباره ساعات حضور رئیس شورا در آموزش‌وپرورش و میزان فیش حقوقی او از این اداره در برخی از مجامع خاص مطرح است پایان داده و کاشان را در صدر اخبار کشور قرار دهد.

آیا مهندس رضوی کاشان را که شهر نخستین‌ها می‌نامدش؛ به‌عنوان اولین شهر ایجادکننده چالش در سطح مدیران اجرایی و مسئولان، به هم‌وطنانمان معرفی خواهد کرد یا همچنان شاهد حرف‌های درگوشی درباره فیش‌های حقوقی خواهیم بود؟

———–

*نامه وارده

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=57914
مطالب مرتبط

 • مطلع خرداد ۳۱, ۱۳۹۵ - ۳:۵۷ ق.ظ - پاسخ دادن

  اقا بد نیست در مورد بخور بخور بعضی مدیران شهرداری از سازمانهای نوپای شهرادری هم تحقیقی بکنید. تحت عنوان کارمند ساعتی ، مشاور ، عضو هیات مدیره و…. اخه مگه مردم … هستند؟ یس کنید تورو خدا. ایا سفیر ولایت از این کارهای مدیر به اصطلاح جهادی خبر دارند؟ یا فقط اخبار گزینشی به سمع و نظر ایشان میرسد؟؟؟

  (0)(1)
 • شهروند خرداد ۳۰, ۱۳۹۵ - ۹:۱۴ ب.ظ - پاسخ دادن

  فعلا شهردار محترم داره نقش مارکوپولو را با پول مردم و بیت المال بازی میکنه و برای همصحبتی و تنها نبودن در فرنگ با رییس شورا همسفر میشن. شنیدم نذر کردن دور اروپا رو تا آخر دوره مسولیتشون بگردن. خدا توفیقشون بده. بد نیست در مورد حق ماموریت خارج از کشور ، پول تو جیبی به دلار و …. توضیح بدن.

  (0)(1)
 • محمد خرداد ۳۰, ۱۳۹۵ - ۵:۰۲ ق.ظ - پاسخ دادن

  ما هم شنیدیم ایشون حقوقشون بالای بیست میلیون. منتشر کنه همه ببینیم این خادم ملت چقدر میگیره

  (0)(1)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: