تاریخ ارسال : ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۱:۰۷ ب.ظ ۵ نظر
Print Friendly

شورای اسلامی سفیدشهر رسماً منازعات محلی را دامن می‌زند

کاشان‌نیوز: پنجاه و هشتمین جلسه رسمی شورای اسلامی سفیدشهر با موضوع رسیدگی به وضعیت فضای سبز و ساماندهی امامزاده ابراهیم روز چهارشنبه ۱۵ فروردین سال ۹۶ برگزار شد.

دو مطلب مهم در این خبر قابل‌توجه است، اول اینکه مدتی است از طرف فعالین سفیدشهر از تحریک مردم توسط دیگران سخن میگویند درحالی‌که با این اقدامات مشخص می‌گردد چه کسی قصد تحریک مردم را دارد.

دوم اینکه در خبر منتشرشده، در کانال تلگرامی «اینجا نصرآباد» بعد از نام امامزاده ابراهیم کلمه نصرآباد هم اضافه‌شده است.

لازم به ذکر است امامزاده ابراهیم در حدفاصل مرز مصوب کاشان و آران و بیدگل و جاده قدیم کاشان-قم که داخل در محدوده استحفاظی کاشان است قرارگرفته.

همچنین گفتنی است سه روز قبل نیز مطالبی درباره لزوم اقامه نماز جماعت توسط اهالی سفیدشهر در مسجدالحسین مشکات در گروه‌های تلگرامی منتشر شد.

اگرچه این نماز برگزار نشد اما همان زمان سخنانی از امام‌جمعه سفیدشهر که نسبت فامیلی با سیدجواد ساداتی‌نژاد نماینده کاشان دارد در این خصوص در فضای مجازی منتشر شد.

حجت‌الاسلام نصیری گفته بود هزاران سال است که نصرآبادی‌ها در اراضی طسمیجان حضور دارند و اجازه نمی‌دهند دیگران این منطقه را تصرف کنند.

شنیده‌شده تصمیم امام‌جمعه سفیدشهر برای برپایی نماز جماعت در مسجدالحسین مشکات به دلیل مخالفت مسئولان بلندپایه مذهبی و سیاسی کاشان لغو شده است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=70548
مطالب مرتبط

 • ناشناس شهریور ۱۳, ۱۳۹۷ - ۸:۵۱ ق.ظ - پاسخ دادن

  واقعا نشریه کاشان نیوز روباه هی مکار مانند انگلیسی ها می باشند چقد دو روی و نقاق ، مرگ بر شیطان بزرگ و مرگ بر هیت تحریه منافق کاشان نیوز – که همه مردم را به جان هم می اندازنند –

  (1)(1)
 • زین العابدین قربانی مرداد ۲۳, ۱۳۹۷ - ۶:۴۶ ب.ظ - پاسخ دادن

  ازمسئولان بلندپایه مذهبی ،سیاسی کاشان استدعاداریم به دادکشاورزان زحمت کش مزرعه محمدآبادمرکزی که اراضی کشاوزی آنها توسط شورای شهر نصرآبادموردتعرض وتهدیدقرارگرفته است برسید.

  (1)(1)
 • عزیزی محسن تیر ۴, ۱۳۹۷ - ۷:۵۴ ق.ظ - پاسخ دادن

  مصوبه هیئت وزیران در سالهای ۱۳۷۵ و ۱۳۸۱ این دو مصوبه در دو دولت مصوب و تأیید شده است. در سال ۷۵ (ارتقاء آران و بیدگل به شهرستان) و بعد هم در سال ۸۱ (ارتقاء روستای نصرآباد به سفیدشهر) تایید و تأکید شده که این ۸۶ نقطه و مکان برای سفیددشت به مرکزیت نصرآباد است و باید ملاک عمل قرار گیردواین را مردم فهیم وولای کاشان بدانید این اراضی از سفیدشهر است که شما کاشان نیوز دست به اختلاف افکنی وسیاست انگلیسی به کار انداخته اید که تفرقه بینداز حکومت کن این اراضی از سفید شهر بوده وهست والان که مشکان بلوار احداث می نماید که این اراضی رابگیردمشکانی ها صهیونیستی اسرائیلی هستند که می خواهند با جاده سازی و…. مانند صهیونیسم غاصب اراضی این منطقه را غصب نمایند در پایان یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا اصْبِرُوا وَ صابِرُوا وَ رابِطُوا وَ اتَّقُوا اللَّهَ لَعَلَّکُمْ تُفْلِحُونَ
  .

  (4)(1)
 • علی اکبر نجاتی اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۷ - ۸:۲۳ ق.ظ - پاسخ دادن

  کاشان نیوزی سعی کرد در این مناقشات به نظر این حقیر بیشتر دنبال این بودند از این قضیه سوء استفاد نمایند در صورتی مصوبه شهر شدن سفید شهر را اگر حتی مطالعه می نمودند به این نتیجه می رسیدند این اراضی متعلق به شهروندان سفیدشهری می بشد که مسئولین خدانشناس مشکانی برای اهداف خود مادی خود تصمیم به غصب و گروکشی نمایند به نظر حقیر شورای اسلامی سفیدشهر دفاع از حق مسلم خود در مقابل ظالمان که اگر در زمان ائمه هم بودند حقوق ائمه را به نفع خویش به نظیر این بهانه ها غصب می نمودم و خدا را شاکریم سفیدشهر خویشتنداری خودرا حفظ نموده و حتی این مشکانی ها وامام جمعه موقت ان که شخص روحانی است و دنبال حق باید باشد نتوانست خوی استکباری خود را منادای نماز جمعه که اظهارات وندای حق باید باشد نتوانست حفظ کرد یا رجال زمانهای ائمه می افتیم که شاگرد رسول خدا بودند ولی حق مولایمان را غصب نمودند از این بی لطفی ها نسبت به شهر سفید شهر ناراحتم و حرفهای زیادی به این مسئولین وحتی روحانیون مشکانی دارم واز خدا برایشان در این ماه رمضان طلب هدایت را از خداوند بزرگ مسئلت می دارم وای کاش رسانه ها نیز اعلام بی طرفی حداقل می نمودند یا اینکه از حق واقعی و مسلم مردم مظلوم سفید شهر دفاع می نمودند

  (12)(1)
 • ناشناس اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۷ - ۶:۰۱ ب.ظ - پاسخ دادن

  ?هزار سال است مردمان سفیدشهر اراضی طسمیجان، رحمت آباد، شمس آباد وسایر اراضی را که به نام نصرآبادکویر بوده، با زحمت و تلاش آباد کرده اند، ما نمی گذاریم دیگران این زمین ها را تصرف کنند. این مشکل منطقه سفیددشت را شامل می شود و اهالی یزدل، محمدآباد و علی آباد نیز خواستار حل مشکل مرزی هستند

  (17)(0)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: