تاریخ ارسال : ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ (3 هفته پیش) ساعت : ۱۱:۰۷ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly

شورای اسلامی سفیدشهر رسماً منازعات محلی را دامن می‌زند

کاشان‌نیوز: پنجاه و هشتمین جلسه رسمی شورای اسلامی سفیدشهر با موضوع رسیدگی به وضعیت فضای سبز و ساماندهی امامزاده ابراهیم روز چهارشنبه ۱۵ فروردین سال ۹۶ برگزار شد.

دو مطلب مهم در این خبر قابل‌توجه است، اول اینکه مدتی است از طرف فعالین سفیدشهر از تحریک مردم توسط دیگران سخن میگویند درحالی‌که با این اقدامات مشخص می‌گردد چه کسی قصد تحریک مردم را دارد.

دوم اینکه در خبر منتشرشده، در کانال تلگرامی «اینجا نصرآباد» بعد از نام امامزاده ابراهیم کلمه نصرآباد هم اضافه‌شده است.

لازم به ذکر است امامزاده ابراهیم در حدفاصل مرز مصوب کاشان و آران و بیدگل و جاده قدیم کاشان-قم که داخل در محدوده استحفاظی کاشان است قرارگرفته.

همچنین گفتنی است سه روز قبل نیز مطالبی درباره لزوم اقامه نماز جماعت توسط اهالی سفیدشهر در مسجدالحسین مشکات در گروه‌های تلگرامی منتشر شد.

اگرچه این نماز برگزار نشد اما همان زمان سخنانی از امام‌جمعه سفیدشهر که نسبت فامیلی با سیدجواد ساداتی‌نژاد نماینده کاشان دارد در این خصوص در فضای مجازی منتشر شد.

حجت‌الاسلام نصیری گفته بود هزاران سال است که نصرآبادی‌ها در اراضی طسمیجان حضور دارند و اجازه نمی‌دهند دیگران این منطقه را تصرف کنند.

شنیده‌شده تصمیم امام‌جمعه سفیدشهر برای برپایی نماز جماعت در مسجدالحسین مشکات به دلیل مخالفت مسئولان بلندپایه مذهبی و سیاسی کاشان لغو شده است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=70548
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: