تاریخ ارسال : ۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۷:۱۴ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
امام جمعه برزک؛

شورای ترافیک شهرستان برای جاده «برزک» چاره اندیشی کند

کاشان‌نیوز: امام‌جمعه برزک در خطبه‌های امروز نماز جمعه برزک در ۱۰ آذر ۹۶ با اشاره به حوادث مکرر جاده‌ای‌ در محور کاشان – برزک کفت: متأسفانه در هفته گذشته شاهد دو تصادف ناگوار برخورد ماشین‌های سنگین تریلی و بونکرهای سیمان با سواری‌های عبوری در این محور بودیم.
به گزارش روابط عمومی شهرداری برزک، حجه الاسلام و المسلمین حلاجی مفرد ضمن تشکر از همه مسئولین و به‌ویژه نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی خطاب به اعضای شورای ترافیک شهرستان کاشان گفت: چرا با توجه به وضعیت نامساعد این جاده بار ترافیک ماشین‌های سنگین را از دیگر محورها قطع و به این مسیر پرخطر هدایت نموده‌اید.
وی گفت لازم است این شورا تا زمان رفع خطر از این مسیر جوابگوی تقاضای مردم این بخش بوده و نسبت به مصوبه خود بازنگری و حداقل عبور تریلی‌ها را از این محور ممنوع نمایند چراکه این مسیر با عرض کم و قوسی‌های فراوان فعلاً گنجایش عبور تریلی را ندارد.
لازم به ذکر است که بارها مردم برزک با بستن این مسیر سعی کرده‌اند اعتراض خود را به گوش مسئولین رسانده و این معضل را حل کنند اما کمترین موفقیتی در این خصوص نداشته‌اند.

این در حالی است که نماینده مجلس کاشان و آران و بیدگل در کانال تلگرامی خود و نشریات و رسانه‌های گروهی بارها اعلام کرده بود که مشکل بودجه این جاده حل‌شده و بارها در خصوص دوبانده شدن این جاده اخباری منتشر کرده است اما این جاده که راه مواصلاتی کاشان به بزرگراهتهران- قم-اصفهان و راه اصلی کاشان به گلپایگان و با توجه به اینکه بخش برزک یکی از بخش‌های پرتردد شهرستان کاشان بشمار می‌رود کماکان در بهبود این مسیر اقدامی صورت نگرفته و پس از تبلیغات خبری فراوان این جاده تا حوالی کارخانه سیمان کویر آسفالت شده و پس از کارخانه سیمان حتی از شانه خاکی مناسبی هم برخوردار نیست.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=69494
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: