تاریخ ارسال : ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۲:۰۰ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری کاشان:

عرضه نان خارج از ضوابط نرخنامه ممنوع است

کاشان نیوز: معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری با بیان اینکه حجم بالای شکایات مردمی در مورد قیمت نان سنگک و بربری با آرد یارانه‌ای رسیده است، اظهار داشت: طبق این شکایات برخی نانوایان تحت عنوان نان سنگک و بربری بزرگ و پر کنجد نان را باقیمت بالاتر از قیمت مصوب عرضه می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مسعود خاندایی افزود: در جلسه کارگروه گندم، آرد و نان علاوه بر سایر مصوبات، قیمت دو نوع نان مزبور شامل نان سنگک پرکنجد به وزن ۴۵۰ گرم قرص نان و ۲۵ گرم کنجد ۹۰۰۰ ریال و نان بربری پرکنجد به وزن ۵۰۰ گرم چانه خمیر و ۲۵ گرم کنجد ۷۰۰۰ ریال تصویب و مقرر گردید نرخنامه مزبور در اسرع وقت تهیه و ابلاغ گردد.

خاندایی خاطرنشان کرد: طبخ نان مطابق با کیفیت و کمیت قبلی مندرج در نرخنامه به قوت خود باقی و خارج از ضوابط و تحت عناوین دیگر به‌عنوان نان بزرگ و پشت‌ورو کنجد ممنوع است.

معاون فرماندار در ادامه گفت: نانوایان موظف به نصب نرخنامه مصوب در معرض دید مشتریان می‌باشند و همشهریان محترم در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را به بازرسی اداره صنعت، معدن و تجارت با شماره ۱۲۴ اعلام نمایند.

وی ضمن اشاره به میزان آرد توزیعی یارانه‌ای در شهرستان کاشان ابراز داشت: ماهیانه در شهرستان کاشان ۴۹۸۹۸ کیسه آرد یارانه‌ای و بالغ‌بر ۱۵۰۰۰ کیسه آرد آزاد پز در میان نانوایان سطح شهرستان توزیع می‌گردد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=67184
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: