تاریخ ارسال : ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۲۱ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly

غرفه کاشان در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

کاشان نیوز: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از ایجاد غرفه کاشان به‌عنوان پایتخت کتاب ایران در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، مصطفی جوادی مقدم در نشست هم‌اندیشی با ناشران کتاب کاشان گفت: با توجه به معرفی کاشان به‌عنوان پایتخت کتاب ایران یک روز از نمایشگاه بین‌المللی کتاب را به نام کاشان معرفی خواهد شد که باید خود را در برای بزرگ‌ترین رویداد فرهنگی کشور آماده کنیم.
وی افزود: معرفی غرفه‌های ناشران کتاب، اطلاع‌رسانی درباره کاشان به‌عنوان پایتخت کتاب ایران و حداقل دو برنامه جنبی روزانه در غرفه کاشان و سرای اهل‌قلم از برنامه‌های اصلی کاشان در نمایشگاه بین‌المللی کتاب ایران هدف‌گذاری شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان تصریح کرد: برنامه‌ریزی مناسب برای تولید محتوا در ایام برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب مانند رونمایی کتاب، نقد کتاب، جشن امضاء و تجلیل و نشست با مفاخر ادبی و نویسندگان در غرفه و سرای اهل‌قلم اتخاذ شود.
جوادی مقدم با تأکید بر همفکری همه‌جانبه در اجرای برنامه‌های غرفه کاشان در نمایشگاه بین‌المللی کتاب ایران گفت: حضور پررنگ انتشارات، همکاری شهرداری و سایر ادارات مانند آموزش‌وپرورش می‌تواند در حضور باشکوه‌تر غرفه کاشان در این رویداد ۱۰ روزه کمک کند.
سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه سال جاری در محل مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=70711
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: