تاریخ ارسال : ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۴۲ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
برگزاری جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان

فرصتی برای رشد فیلمسازی کاشان

کاشان نیوز: کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کاشان امروز ۳۰ بهمن‌ماه و در فاصله چهار روز تا آغاز پنجاه و نهمین جشنواره منطقه‌ای فیلم و عکس جوان ایران، در نشست ویژه خود با شماری از اعضای ستاد اجرایی جشنواره بر حمایت همه جانبه خود از این رویداد فرهنگی هنری تأکید کرد.


این نشست به ریاست مجید شمس، ریاست کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کاشان و با حضور تعدادی دیگر از اعضای این کمیسیون و همچنین والی زاده، مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، رضوی زاده و سرجه پیما، دبیر و مدیر اجرایی پنجاه و نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان برگزار شد و مقرر گردید شورای اسلامی شهر و شهرداری کاشان در راستای تحقق اهداف توسعه فرهنگی و همچنین رونق صنعت گردشگری، از این جشنواره حمایتی بیش از گذشته داشته باشند.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کاشان در آغاز این نشست با تبریک ۳۰ سالگی دفتر انجمن سینمای جوان کاشان این جشنواره را فرصتی مناسب برای تحقق چشم انداز «کاشان، شهر رویدادها» به عنوان شعار مدیریت شهری و شورای شهر کاشان دانست.
علی رسول‌زاده با اشاره به توسعه نیافتگی ابعاد مختلف رسانه در شهرستان کاشان ابراز امیدواری کرد برگزاری رویداد ملی در حوزه فیلم بتواند موجب رشد رسانه‌های تصویری کاشان شود.

حسینعلی وکیل، دیگر عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر کاشان نیز در سخنانی از کار فرهنگی به عنوان عرصه‌ای سخت و طاقت فرسا و در عین حال با کمترین نفع مادی و دارای شور و عشق برای فعالان این عرصه یاد کرد و افزود: فرهنگ و هنر در بعضی از عرصه‌های خود می‌تواند ابزاری برای بازآفرینی و احیای تمدن، فرهنگ و آداب و رسوم فراموش شده ملت‌ها و اقوام باشد.
در پایان این نشست دبیران کمیته‌های اجرایی جشنواره به تشریح برنامه‌های این جشنواره پرداختند و به شورای شهر پیشنهاد کردند تا بهترین رسانه و خبرنگار فعال در پوشش مطلوب جشنواره از طرف شورای شهر تجلیل شود.

پنجاه و نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان از ۴ تا ۷ اسفند با حضور هنرمندان ده استان در مجتمع سینمایی کاشان برگزار می‌شود و بازدید از فیلم‌های برگزیده این جشنواره و شرکت در کارگاه‌های این رویداد برای عموم آزاد و رایگان است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=70079
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: