تاریخ ارسال : ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۶:۰۶ ب.ظ ۹ نظر
Print Friendly
غلامعلی رجایی: دولت دوازدهم، دولت اصلاحات خواهد بود

فرماندار کاشان: کوته اندیشانی را بدرقه می‌کنیم که می‌خواستند روحانی را بدرقه کنند

کاشان نیوز-علی مصلحی، مرضیه گیلاسی: جشن پیروزی روحانی در شامگاه دوم خرداد در میان جمع کثیری از جوانان کاشانی، پیش‌کسوتان اصلاح‌طلب و ده‌ها نفر از شهر آران و بیدگل و نوش‌آباد در ورزشگاه رضوی برگزار شد.
این جشن ساعت ٢١/٢٠ با تلاوت آیات کلام اله آغاز شد. مجری توانا و مسلط کاشانی خانم مسعودی علوی به روی سن رفته و با لحن حماسی برنامه را آغاز کردند که باهر بند از کلامش با تشویق پرشور حاضرین همراه بود.
رئیس ستاد روحانی گزارش مشروحی از فعالیت‌های ستاد برای حاضران ارائه کرد.
حسین خراسانی زاده، با اشاره به این‌که در تمامی مدت شب‌ها و روزهای فعالیت ستاد، حتی یک ناهار و شام هم نتوانستیم به هیچ‌یک از اعضای ستاد بدهیم ولی جوانان عزیز در تمام این روزها با تمام وجود و عاشقانه کارهای ستاد را پیش می‌بردند.
وی با اشاره به این‌که تلاش کردیم در هر شب از شب‌های تبلیغات یک سخنران در محل ستاد داشته باشیم و در اغلب حوزه‌های سیاسی، اجتماعی فرهنگی، گردشگری و … توسط متخصصین امر سخنرانی‌هایی پوشش داده می‌شد، به حضور آیت‌الله عرب استاد دروس سطوح عالی حوزه و سخنرانی در ستاد اشاره کرد و افزود: طی این مدت با توجه به اعلام نیاز و درخواست، از طرف ستاد مرکزی اعزام سخنران به ستادهای فرعی و روستایی هم در دستور کار ستاد بود.
ریس ستاد روحانی از حضور بانوان که خودجوش و از نخستین روزها ستاد خود را در ستاد مرکزی فعال کردند سپاس‌گزاری کرد و افزود: افزایش درصد آمار رأی آقای روحانی در کاشان از ۳۷ درصد در سال ۹۲ به ۴۸ درصد در انتخابات جاری نشان از فعالیت هدفمند اعضای ستاد مرکزی و هم‌چنین دفتر حزب اعتدال و توسعه که ستادی مجزا داشتند دارد که جا دارد صمیمانه از همه تشکر کنیم.
برنامه‌ی بعدی این جشن، پخش کلیپی از ٢٠ سال پیش تا اکنون از ابتدای رقابت انتخاباتی خاتمی و ناطق نوری در سال ٧۶ تا انتخابات سال‌های بعد تا روی کار آمدن احمدی‌نژاد تا ماجراهای ٨٨ تا رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی در سال ٩٢ و نهایتاً روی کار آمدن روحانی بود. حاضران هر بار با دیدن تصویر خاتمی تشویق و کف و هورا می‌کشیدند ولی با پخش تصویر احمدی‌نژاد و یا مشایی واکنش و ابراز احساسات منفی از خود ابراز می‌کردند.
بعد از پخش کلیپ، ترانه‌ی دوباره ایران حجت اشرف زاده در ورزشگاه طنین‌انداز شد و همه‌ی حاضران با شور و هیجان این بند از ترانه را همخوانی می‌کردند «دوباره لبخند، دوباره پیوند، دوباره پیمان، دوباره ایران»
یک دستگاه هلی‌شات در تمام طول برنامه با پرواز در ارتفاع بالای سالن مشغول تصویربرداری از جمعیت و برنامه بود و شور و هیجان حاضران در جشن را ثبت و ضبط می‌کرد.
آقای بخردی عضو هسته مرکزی ستاد اصلاح‌طلبان کاشان گزارشی از نحوه‌ی شکل‌گیری لیست همدلی شوراهای شهر و روستا ارائه دادند. او خاطرنشان کرد دوستان لیست همدلی که در شوراها رأی آورده‌اند متعهد شده‌اند که شفاف‌سازی را رویه کار خود قرار دهند و کلیه‌ی پروژه‌های شهرداری را که از مسیر اصلی خارج‌شده‌اند به مسیر صحیح بازگردانند. وی با اشاراتی غیرمستقیم به‌نقد شورای فعلی پرداخت.
سپس بخردی، مهندس وکیل و پور عسگری، دو تن از پنج نفر برگزیده لیست همدلی را به روی سن دعوت کرد و ایشان نیز این پیروزی را به همشهریان خود تبریک گفتند.
در ادامه مجری توانمند این جشن که واقعاً تحسین همه را برانگیخته بود از فرماندار کاشان دعوت کرد تا حرف‌هایش را برای شهروندان دوستدار روحانی بازگو کند.
حمیدرضا مومنیان در ابتدای سخنرانی‌اش به بازی بُرد- بُرد مردم در انتخابات و به رشد اجتماعی مردم اشاره کرد. فرماندار در ادامه‌ی گفته‌هایش افزود: امروز کوته اندیشانی را بدرقه می‌کنیم که روز جمعه می‌خواستند روحانی را بدرقه کنند، امشب ما کسانی را بدرقه می‌کنیم که می‌خواستند ما را به بهانه‌ی یارانه‌ها گول بزنند. هیچ‌کس در هیچ جامعه‌ای نخبگان خودش را بدرقه نمی‌کند این باعث تأسف است که بعضی به فکر بدرقه‌ی نخبگان جامعه‌ی خویش باشند. بندبند سخنان مومنیان با تشویق و ابراز احساسات مثبت حاضران همراه بود.
مجری در ادامه‌ی جشن با ارائه‌ی بیوگرافی کاملی از مهمان برنامه برای حاضران بازگو کرد و با ذکر خاطره‌ای از غلامعلی رجایی وی را دعوت کرد که به ایراد سخنرانی بپردازد.
مشاور هاشمی رفسنجانی در ابتدای سخنانش حامل پیغام سید محمد خاتمی بود که خواهان ابلاغ سلام گرم و خالصانه‌اش به مردم کاشان بود این قسمت از گفته وی با ابراز احساسات گرم حضار همراه شد.
غلامعلی رجایی در ادامه‌ی سخنانش گفت: شما به کسانی نه گفتید که می‌خواستند دروغ را در جامعه حاکم کنند.
این یار دیرین انقلاب ضمن اشاره‌ی مستقیم به گافهای احمدی‌نژاد با استناد به نقل‌قولی از علی جنتی و جهانگیری از خالی بودن خزانه در شروع دولت یازدهم خبر داد و گفت دولت یازدهم با دو سیاهچاله‌ی یارانه‌ها و مسکن مهر مواجه بود که هرچه در آن ریخته می‌شد پر شدنی نبود!
وی در ادامه با اشاره به تمثیل معاون اول ریس جمهور گفت ماشین این کشور در دره سقوط کرده بود دولت یازدهم تمام تلاشش را به کار گرفت تا این ماشین را از دره خارج کند؛ و اکنون سعی دارد این ماشین را برای شروع حرکت به جلو در دولت دوازدهم راه‌اندازی کند.
مهمان برنامه خاطرنشان کرد که به حول و قوه الهی دولت بعدی دولت اصلاحات خواهد بود.
این جشن بزرگ با هنرنمایی خواننده‌ی کاشانی آقای آرمیده با اجرای سه ترانه ادامه یافت و سپس در انتهای جشن نیز مجدداً ترانه دوباره ایران حجت اشرف زاده و٢٠ هزار آرزو از محسن چاووشی پخش شد و همگان با شور و هیجان وصف‌ناپذیری این دو ترانه همراهی و همخوانی کردند.
گفتنی ست که نیروی انتظامی از نخستین لحظات پیش از آغاز برنامه با حضور چندین خودرو کادر انسانی تا لحظات پایانی برنامه در محوطه بیرونی سالن همایش و در خیابان‌های اطراف مستقر بود که حضور نیروی انتظامی به تسهیل رفت‌وآمد خودروها، راهنمایی مردم و کمک به نظم برنامه تأثیر بسزایی داشت.
از نکات شایسته توجه برنامه جشن پیروزی دکتر روحانی و اعضای لیست همدلی در شورای شهر کاشان که شب گذشته در سالن ورزشی رضوی در خیابان شهید تابنده برگزار شد، اجرای حماسی و مسلط خانم مسعودی علوی مجری توانمند کاشانی بود که با انتخاب اشعاری متناسب و اجرا و ایجاد هیجان به فراخور فضای سالن، به ایجاد و افزایش بار هیجان و شادمانی جشن کمک می‌کرد.

ازجمله حواشی مورد اعتراض حاضران در خصوص جدا کردن خانواده‌ها از یکدیگر تحت عنوان جداشدن زنان از مردان بود که گفته می‌شد، عده‌ای شعار دادند اما شما دیوار کشیدید!؟

تیتر: از کاشان نیوز

عکس: از محمدحسین کریمی

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=66898
مطالب مرتبط

 • اصلاح طلب خرداد ۴, ۱۳۹۶ - ۲:۲۰ ب.ظ - پاسخ دادن

  عجیب است از شما که طرفدار آزادی بیان و مطالبات مردمی هستید. یک مطالبه مردمی-آن هم از فرماندار که ادب را نسبت به طرف مقابل رعایت کنید- اینقدر شما را اذیت میکند؟

  (0)(3)
 • محمد خرداد ۴, ۱۳۹۶ - ۱:۰۱ ب.ظ - پاسخ دادن

  من صخبت احسان را تایید می کنم در این که خانم مسعودی علوی مجری توانمندی است شکی نداریم ولی سه بار اسم بردن و تعریف و تمجید از ایشان زیاده روی است….

  (2)(1)
 • سعید ب خرداد ۴, ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸ ق.ظ - پاسخ دادن

  باسلام متاسفم برای فرماندارشهرستان دارالمومنین با این ادبیات این هم وابسته به گروهی که دائماادعای روشنفکری دارند.

  (3)(1)
 • احسان خرداد ۴, ۱۳۹۶ - ۸:۱۷ ق.ظ - پاسخ دادن

  با سلام ممنون از اطلاع رسانی خوب کاشان نیوز – فقط در خبرتون ۳ بار از مجری برنامه تعریف کردید که به نظر بیش از اندازه بود چون وظیفه مجری باید تسلط بر کار و گفتن جملات زیبا و کنترل مراسم باشد لطفا بیشتر توجه کنید

  (5)(1)
  • مدیر سایت خرداد ۴, ۱۳۹۶ - ۸:۳۱ ق.ظ - پاسخ دادن

   چون حداقل مجری کارش را خوب و حرفه‌ای انجام داد! و شایسته تقدیر بود.

   (2)(5)
 • اصلاح طلب خرداد ۴, ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵ ق.ظ - پاسخ دادن

  کوته اندیشان! با این همه بی احترامی صحبت کردن با جناج رقیب-هرچقدر خطاکار- کی قرار است تمام شود. اصلاح طلبان که مدعی اصلاح هستند.

  (4)(2)
  • مدیر سایت خرداد ۴, ۱۳۹۶ - ۸:۲۹ ق.ظ - پاسخ دادن

   البته و درست این است که در کوران جریانات سیاسی اخلاق را نبازیم، اما اولاً وسط دعوا نرخ تعیین نکنید و فرماندار را اصلاح طلب نخوانید-اصلاح طلب در کاشان به تعداد انگشتان یک دست هم نداریم -، بلکه وی از جایگاه نماینده دولت درشهرستان سخن گفت و ثانیاً از قدیم گفته‌اند «کلوخ‌انداز را جواب سنگ است»!
   و شما… جنابعالی کجا بودید وقتی ما را غیرقانونی، ضاله،دشمن، بی‌دین و … می‌خواندند؟
   کجا بودید وقی روحانی را و اصلاح طلبان را … هرچه خواستند نامیدند؟
   به اردوگاه «نا اصولگرایان» و «اصول‌گرانمایان» بی اخلاق ایرادی ندارم، چرا که گفته‌اند «کل اناء یترشح به ما فیه، از کوزه همان برون تراود که در اوست» اما از کسانی چون شما که مترصد نشسته‌اید و با شنیدن هر حرفی که به مزاق‌تان خوش نیاید، وا اخلاقا، وا …، وا… سر میدهید بوی تعفن به مشام میرسد!
   متاسفانه این روش قدیمی و پوسیده شده و هر دو طرف وارد مرحله‌ای شده‌اید که برگشت‌ناپذیر است.
   اخلاق و فرهنگ هم با تحکم به راه صواب برنمی‌گردد. الگوهای امروزی جامعه ما در جریانات سیاسی نمره اخلاق کم می‌آورند که در فرودست بی اخلاقی شایع شده‌.

   (1)(4)
   • اصلاح طلب خرداد ۴, ۱۳۹۶ - ۲:۱۳ ب.ظ - پاسخ دادن

    البته فکر نمیکنم خود جناب مومنیان هم علاقه ای به لزوما اصلاج طلب خوانده شدن داشته باشند. چون از بعضی از کسانی که خود را اصلاح طلب میدانند اینقدر رفتارهای غیراخلاقی و غیر اصلاحی دیده ایم.
    نه خیر جواب کلوخ انداز برای کسانی که خود را مومن و متدین یا اصلاح طلب اصیل و واقعی میدانند سنگ نباید باشد. متانت و وقار و رفتار اصلاحی در برابر برخوردهای بد باید باشد. اصالت و صداقت ایمان و ادب و بزرگ اندیشی(و نه کوته اندیشی)و اصلاح طلبی آنها همین جاها مشخص میشود. شعار را که همه بلدند.
    از این حرفها بوی تعفن! به مشام میرسد؟!
    من حرف دیگری ندارم. سکوت.

    (0)(3)
    • مدیر سایت خرداد ۴, ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴ ب.ظ - پاسخ دادن

     کارنامه اصلاح طلبان کاشان ابداً قابل دفاع نیست، این بماند.
     از اینکه آقای مومنیان هم ادعای اصلاح طلبی نکنند خیلی خوب است، چرا که به این خیل مدعیان کسی اضافه نشود بهتر است.
     شما بخوبی بر مدار سفسطه سخنان‌تان را می‌زنید!؟ این که یکی فحش بدهد و دیگری اصالت و صداقت ایمان و ادب و بزرگ اندیشی بخرج بدهد را هیچ عاقلی توصیه نمیکند.
     بگذریم، شما همه حرفهای‌تان را زدید و بعد حرف دیگری ندارید؟!

     (3)(0)

  دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: